Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik

3 posters
YazarMesaj
durdor

durdor

sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Empty
MesajKonu: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedPerş. 5 Ocak - 1:56

4 adet saat için satış ilanı;

1- certina jubile kurmalı bay
sıfır ayarında, çok temiz ve çiziksiz kasaya sahip
kasa altın kaplama, çap tepe hariç 34 mm (tepe dail 36 mm) (bayan da kullanabilir)
mekaniği sorunsuz ve pırıl pırıldır, aşınma- paslanma vb mevcut değil.

2- glycine kurmalı bayan
eşim mekanik sevmiyor, özenerek almıştım, sıfır ayarında temiz ve neredeyse çiziksiz bir kasaya sahiptir.
kasa altın kaplama, 26 mm civarı çapa sahip
mekaniği sorunsuz ve pırıl pırıldır, aşınma - paslanma vb mevcut değildir.

3- citizen eagle bayan otomatik
1980'li yıllara ait ama saat sıfırdır,
bir saatçide bay ve bayan modelini bir arada sıfır olarak bulmuştum.
eşim ile takım olarak takarız diye heveslenerek almıştım, ama malesef eşim mekanik sevmiyor
saat sıfır ve çiziksizidir, arka koruma bandı hala üzerindedir.
mekanik olarak sorunsuz ve pırıl pırıldır, aşınma paslanma vb mevcut değil.
Fakat otomatik olduğu ve yıllardır kullanılmadığı için yağlanma istiyor. fırsatım olmadı, alan arkadaş çok cuzi bir fiyata yaptırabilir.

4- citizen eagle bay otomatik
1980'li yıllara ait ama saat sıfırdır,
yukarıdaki bayan modeliyle birlikte bir saatçiden sıfır olarak buldum ve aldım
kasasında herhangibir çizik vb yok, sadece camında, 4 hizasında küçük bir atma.
onun dışında kasa ve mekanik olarak sorunsuzdur,
Fakat otomatik olduğu ve yıllardır kullanılmadığı için yağlanma istiyor, cuzi bir fiyata yaptırabilirsiniz. (ben vintage hamilton'ı 10 liraya yağlatmıştım)

4 saat için istediğim fiyat: 250 TL
bu fiyata 4 saat ve kargo ücreti dahil,

pazarlık ve tek tek satış için mesaj atmayın lütfen.

sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 9857IMG_0634
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 2626IMG_0635
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 8870IMG_0636
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 7537IMG_0637
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 6082IMG_0632
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 4511IMG_0797
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 6760IMG_0798
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 1847IMG_0799
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 5151IMG_0780
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 5550IMG_0783
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 4860IMG_0786
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 1628IMG_0784
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 8274IMG_0785
sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik 4935IMG_0787
GAREZ

GAREZ

sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Empty
MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedC.tesi 7 Ocak - 5:04

twittledim bakalım kaç kişi ilgilenecek?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedC.tesi 7 Ocak - 8:05

GAREZ demiş ki:
twittledim bakalım kaç kişi ilgilenecek?

Smile garez alemsin by
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedÇarş. 11 Ocak - 10:19

saatler, iyi bir koleksiyonere gönderildi. konu kilitlenebilir.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedÇarş. 11 Ocak - 10:21

İki Citizen gözümden kaçmıyor , yakın zamanda gözümü karartıp kendimi ayarlayabilirsem olmayacak iş değil Suspect Başlığı takip ediyorum.

Hayırlı satışlar.
durdor

durdor

MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedÇarş. 11 Ocak - 10:28

Kerim üzgünüm Smile üst mesajda da yazdığım gibi, saatler gitti by
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik   sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik Icon_minipostedÇarş. 11 Ocak - 10:35

Ben bu duyguyu , satış bölümünde ikinci defa yaşıyorum Smile

Hayırlısı olsun efendim Smile

sıfır ayarında vintage certina ve glycine kurmalı citizen bay-bayan otomatik
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sıfır Ayarında Tissot Seven Otomatik
» vintage certina small second kurmalı
» Satılık Antika Bayan Saati - Sıfır - İlan; 4
» Sıfır Ayarında TR Garantili Faturalı Casio SGW-100-1VDR
» sıfır bayan saatleri