Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)

4 posters
YazarMesaj
freedom36

Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Empty
MesajKonu: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 11:54

Merhaba arkadaşlar,

Uzun süredir aslında forumda takılıyorum ancak hiç mesaj göndermedim. Nasip bugüneymiş. Smile Artık saatimi satarak yeni deneyimlere doğru yol almak istiyorum.

Saatimin orijinal olduğunu ısrarla belirtmeyeceğim, zira her ne kadar Velatura'nın pek çok sahtesi ortalıkta dolaşsa da altın-bakır karışımı kaplama olanına en azından ben denk gelmedim. Hele ki 3-5 kuruş para için kul hakkını boynuma geçirerek Rabbimin huzuruna varmaktan yine O'na sığınırım. Donanımhaber'de, çeşitli alışveriş sitelerinde referanslarım da mevcuttur. Yerim yurdum bellidir. Çalıştığım devlet kurumunun açık adresini ve telefonunu yazabilirim, teyit edebilirsiniz. Bundan daha da açık bir çek olmaz diye düşünüyorum.

İspatlayabileceğim bir fatura elimde mevcut değil malesef, çünkü ben de ikinci el olarak satın aldım. Saatin 3 yıldır kullanıldığını duyduğumda inanamamıştım çünkü ilk sahibi gerçekten çok ama çok temiz kullanmış. Ben 2-3 aydır kolumda taşıyorum. Ayrıca bir saatim daha olduğundan sürekli kullanılmadı. Dolayısıyla sizi temin ederim, sıfır ayarında bir saate sahip olacaksınız. Kılcal çizikler yok mu, tabi ki var. Ancak kasanın yapısı gereği ancak çok yakından ve sert ışık altında baktığınızda bunları görebilirsiniz. Aksi takdirde göze batan EN UFAK bir sıkıntısı yok. Kaplamada veya kasanın herhangi bir yerinde KESİNLİKLE deformasyon yok. Cam zaten safir kristalden, çizilmesi neredeyse imkansız. Silikon kayışında yine hiçbir sıkıntı yok, tokası sapasağlam.

Aşağıda teknik özelliklerini gördüğünüzde şaşırmayın. Smile Zira kasası kurma kolu hariç 43,5 mm. Ancak ben ince bileklere sahip olmama rağmen emin olun hiç sırıtmadı, bilakis gayet çekici ve güzel bir aksesuar olarak kendini belli ediyor. Wink

Saatin kutusu, içindeki yastığıyla birlikte mevcut. Very Happy Bir de saatin kendisi var. Kendimce detaylı fotoğraflarını çektim aslında. Dileyene anında gönderebilirim, ancak buraya yüklemek biraz mesele, bir türlü forumlara fotoğraf yüklemeyi zaten beceremiyorum.

FOTOĞRAFLAR İÇİN LİNK:

FİYAT: 1150 TL

Teknik Özellikler:

Kalibre: 5D44
Kinetic Direct Drive
Bakır Kaplama
Elle kurulabilme özelliği
Tarih ve Gün Göstergesi
Paslanmaz çelik kasa
100 metre su geçirmez
Safir Çizilmez Cam
Silikon Kordon
Kilitli toka
Vidalı arka kapak

En son freedom36 tarafından Salı 10 Ocak - 8:19 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPtsi 9 Ocak - 11:55

Bu arada ben arkadaşa kefilim, senelerdir tanırım Very Happy
http://www.techno-fi.net
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedCuma 13 Ocak - 10:52

Fiyat 1100 TL olarak günceldir arkadaşlar. Wink
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedC.tesi 14 Ocak - 2:25

Başlığımı sürekli yukarıda tutmak gibi bir derdim yok ancak forum ilk mesajımı güncellememe izin vermediğinden yeni mesaj atmak zorunda kalıyorum arkadaşlar, bu yüzden hepinizden özür dilerim.

Gelen bazı yorumlar üzerine verdiğim cevabı burada da paylaşmak isterim:

Mekanizma "kinetic direct drive" olduğu için 3,5 yaşında olması çok fazla önem arz etmiyor. Seiko, ben ve benim gibi binlerce insanın güvenini bu bakımdan kazanmıştır. Üstelik saatin kondüsyonu konusunda her daim sözümün arkasındayım. Gerçekten ilk günkü gibi... Solma, aşınma, yıpranma, vuruk, kırık kesinlikle yok. Fiyatı yüksek tutmamdaki en büyük nedenlerden biri budur. Yoksa kırık dökük bir şey olsa ben zaten utanırdım bu fiyatı yazmaya ve öyle bir saati elimden çıkarabilmek adına oldukça düşük bir miktardan satardım. Eğer GET ile alınırsa (komisyon olayını bir kenara koyarsak), saat, alan kişinin eline geçtiğinde benim söylediğimden farklı bir şey bulursa zaten onayı vermeyecektir ve ben de tüm kargo ücretini karşılayacağımı taahhüt ederim.

Ciddi alıcı olan arkadaşlarla pazarlığa açığım. Maddi durumlarına ve ciddiyetlerine bağlı olarak ortak bir noktada buluşabileceğimize inanıyorum. Wink
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 22 Ocak - 0:00

Fiyatı 1000 TL olarak güncelliyorum arkadaşlar. Bu güzel saatin yeni sahibine bir an önce gitmesi gerek. ok1
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 29 Ocak - 8:19

Soranı çok, alıcısı yok. Smile

Aciliyetinden ötürü affınıza sığınarak, tekrar güncel olduğunu hatırlatırım arkadaşlar.
Analyzer

Analyzer

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 29 Ocak - 8:28

Çok şık, çok güzel bir saat. Hayırlı satışlar ok1
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 29 Ocak - 8:35

Çok teşekkür ederim. Ben de avatarınızdaki saatin hastası olduğumu belirtmeden geçemeyeceğim. Very Happy
Analyzer

Analyzer

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 29 Ocak - 9:31

Teşekkürler, gönül isterdi ki ki kolda olsun Very Happy
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 1:46

Arkadaşlar fiyatı 925 TL olarak güncelledim. Gerekli açıklamaları ise sahibinden.com'daki yeni açılacak olan ilanda yaptım. Fotoğraflar için de link değişmiş oldu böylece.

Bunun son fiyat indirimi olduğunu, bu fiyata da satılmazsa artık satıştan çekileceğini hatırlatırım.

Herkese hayırlı alışverişler diliyorum. Smile
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 12 Şub. - 2:21

Arkadaşlar fotoğraflar için yeni link aşağıda:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-seiko-velatura-srh006-rose-gold-73433380/detay/

Satışının halen aciliyet arz ettiğini hatırlatır, ölü fiyatına tekliflerle gelmemek koşuluyla pazarlığa açık olduğumu belirtmek isterim.
GoZTePeLee

GoZTePeLee

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 12 Şub. - 3:05

takas + nakit yapabilseydik iyiydi hocam mağduriyette olmazdı hem Smile kısmet
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPaz 12 Şub. - 7:26

Bilmiyorum halen almayı düşünüyor musunuz ancak bana öyle komik teklifler geliyor ki, hayret edersiniz. Sizin gibi akl-ı selim tekliflerle gelenleri mumla arar oldum. Smile

Buradan düşünen arkadaşlara da yine seslenmiş olayım. Bu saatin satışından gelecek her bir liraya ihtiyacım var, bu yüzden takas tekliflerine kapalıyım. Crying or Very sad
Analyzer

Analyzer

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPtsi 13 Şub. - 3:25

Seiko Velatura almak isteyenleri sana yönlendiriyorum umarım en kısa sürede satılır ok1
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedPtsi 13 Şub. - 9:54

Eyvallah, çok teşekkür ederim. Smile
freedom36

MesajKonu: Geri: Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)   Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi) Icon_minipostedÇarş. 15 Şub. - 0:21

Saat satılmıştır. Smile Konu kilitlenebilir.

İlgi ve yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

Seiko Velatura SRH006 Kinetic Direct Drive (Fotolar eklendi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Seiko Velatura kİNETİC dRİVE SRH006 GOLD ROSE
» Seiko Velatura Direct Drive
» Satılık SEIKO Premier Kinetic Direct Drive SRG001 ( SATILDI)
» Alınık SEIKO Velatura SRH006,HTC sensetion verilecek.
» Satılık Sıfır Seiko Velatura SPC007