Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saat değerlendirmeleri

4 posters
YazarMesaj
certus

certus

Saat değerlendirmeleri Empty
MesajKonu: Saat değerlendirmeleri   Saat değerlendirmeleri Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 20:44

Forumumuzda, yabancı sitelerede olduğu gibi review tarzı başlıkların pek olmadığını ve bunun bir eksiklik olduğunu düşünüyorum, saatim kolumda başlığında yazdığım yazıyı buraya kopyalıyorum:

Solestar, saatin hayırlı ve de uğurlu olsun güzel günlerde kullanman dileğiyle. Resimler bence gayet hoş çıkmış.. Şimdi burdan bir öneri sunmak istiyorum. Bence bu resimleri, burada yeni bir başlık açarak oraya ekle, saat hakkında olumlu ve olumsuz düşüncelerini yaz vs. dakikliği hakkında bilgi ver falan kısaca saatin hakkında bir review yap. Bence bu tür yazılar forumda büyük bir eksiklik, yabancı sitelerde her yeni saat alan arkadaş satini uzun uzun değerlendiriyor, burdada olmasını dilerim ve solestar öncü olsun... Bundan sonra her saat alan bence saatini yeni bir başlıkla tantmalı, hatta forumda böyle ayrı bir bölüm olmalı. Orada herkes yeni aldığı, veya bir süredir sahibi olduğu saati tanıtmalı...

Bu, sadece forumun zenginleşmesi için bir öneridir....
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saat değerlendirmeleri   Saat değerlendirmeleri Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 21:08

bence güzel ve yararlı bir başlık olmuş, gerçi inceleme ve yorumlar kişisel olsada yinede yol gösterici olacaktır.
forbidden

forbidden

MesajKonu: Geri: Saat değerlendirmeleri   Saat değerlendirmeleri Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 21:09

birçoğumuzun ingizilcesi olduğunu düşünürek, bu konuda youtube da ki video lu saat incelemelerini de kullanabiliriz.
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Saat değerlendirmeleri   Saat değerlendirmeleri Icon_minipostedC.tesi 3 Ekim - 22:32

çok güzel bir fikir, bu konuda paylaşımcı olmaya çalışacağım ben de

Saat değerlendirmeleri
1 sayfadaki 1 sayfası