Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum sık sık error(hata) veriyor

5 posters
YazarMesaj
vervito

vervito

Forum sık sık error(hata) veriyor Empty
MesajKonu: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 3:02

dun işteki bilgisayarda da oldu şimdi evde de oluyor. durup durupken error oluyor forum sayfası. bir işlem yapamazsınız bu sayfa ile ilgili bir sayfa açılıyor bir çok dilde bu mesaj yazıyor. forum da problem var gibisinden. bu forumactif'den biranönce kurtulmamız lazım bence..
solestar

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 3:59

Evet, şu sıralar sık sık server hatası veriyor. Yanlış hatırlamıyorsam watcher forumu daha sağlam temellere oturtmak ve forum adının daha akılda kalıcı bir ad olması için birtakım düşünceleri olduğundan bahsetmişti.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPtsi 5 Ekim - 5:35

bu iş sadece watcherin sorumlulugunda degil. forum hepimizin. karar verip hep birlikde icraata gecmemiz lazim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPtsi 5 Ekim - 7:43

Forum uyelerimizin genel arzusuna istinaden
Forumun [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adresine tasinmasi ve forumun oradan devam etmesi cin epey zamandir concepto arkadasimizla gorusuyorduk.
Iki uc gun once,
Bana epey teknik bir dille yapilacaklari anlatti, ben anladigim kadarini anlatayim, forumun tum mesajlari, uyeleri sifreleriyle birlikte yeni siteye tasinacak, tasinma islemi tamamlandiktan sonra baska serverlerden bagimsiz olarak com uzantili bir siteye sahip olacagiz ve forumumuzu oradan devam ettirecegiz.
error vermesi tasinma islemleriyle baglantilidir diye dusunuyorum.
Bu arada insallah bu isleme baslatmakla hata etmis olmam cunku sizlerin de boyle bir islemi istediginizi hatirliyorum, hatta defalarca dile getirildi, aslinda ben de bu kadar hizli dusunmuyordum ama gerek forumun gidisati gerekse talepler bu yonde olunca hizlandirmayi dusunduk ve arkadasimiza yesil isik yaktim.
Vervito dogru soyluyorsun bu sadece benim sorumlulugumda degil eger yapilanlardan geri adim atilmasi ya da baska biseyler yapilmasi gerekiyorsa yapalim :ok3:
http://www.turksaatforumu.com
solestar

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPtsi 5 Ekim - 7:59

Forumun gelişime oldukça açık olduğunu düşünüyorum, dolayısıyla ileriye dönük bütün önlemlerin şimdiden alınması en doğru hareket olur. Bu konuda elimizden ne gelir bilmiyorum ama kendi adıma yapabileceğim birşey varsa seve seve yaparım. Forum tabi ki hepimizin, hepimiz buraya birşeyleri paylaşmak için yazıyoruz ve şu an itibariyle forumda çok güzel bir hava yakalandığını düşünüyorum. Tabi bu güzel ortamın daha kalıcı olması için daha sağlam altyapıya ve daha sağlam adımlara ihtiyaç vardı. Bu durum geç olmadan farkedildi ve Mete Bey'in de ifadesine göre harekete geçildi. "saatforumu.com" harika olur. Bence bundan daha iyi,akılda kalıcı,basit ve konuyu özetleyen bir isim olamazdı.
Saygılar...
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedPtsi 5 Ekim - 11:50

saatforumu.com bence de cok iyi

taşınma işine gelince bence geç bile aldık başımızı gidiyoruz

fakat ben bu temaya çok alıştım napıcaz orda :shock:
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedSalı 6 Ekim - 11:43

Mete abicim benim kastettiğim bu yuk sadece senin omuzlarina yuklenmesin. ne gerekiyorsa biz de yapalim. ucret, zaman ves. bu forum hayatimin bilgisayar basinda gecen kısmının bir parcasi oldu artik.
Concepto

Concepto

MesajKonu: Geri: Forum sık sık error(hata) veriyor   Forum sık sık error(hata) veriyor Icon_minipostedÇarş. 7 Ekim - 6:33

Herkese merhaba tekrardan,

Mete Abinin bahsettiği şekilde tüm detayları düşünerek forum için gerekenler yapılmakta.
Forumdaki yavaşlık ve error mesajları taşınma işlemi ile ilgili değil, henüz taşıma için bir reel bir girişimde bulunulmadı. Saatsever tüm arkadaşların heyecanını ve sabırsızlığını anlıyorum fakat sizlerden bir süre daha sabretmenizi rica ediyorum. Zaten taşınma işlemi öncesi gereken tüm açıklamalar buradan tüm üyelere yapılıcaktır.

Forum sık sık error(hata) veriyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» error
» Forum aksesuarları
» FORUM KURALLARI
» Forum logosu
» forum adresimiz hakkında!