Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saatimizin makinesi için anket

4 posters

Saatimizin makinesi ne olsun?
6497 veya 6498 tarzi
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap23%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 23% [ 6 ]
2824 veya 2892 tarzi
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap19%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 19% [ 5 ]
7001
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap4%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Chine venus 175 kopyasi
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap0%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Onemli degil isvicre olsun
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap46%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 46% [ 12 ]
Onemli degil chine olabilir
Saatimizin makinesi için anket Vote_lcap8%Saatimizin makinesi için anket Vote_rcap
 8% [ 2 ]
Toplam Oylar : 26

YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Saatimizin makinesi için anket Empty
MesajKonu: Saatimizin makinesi için anket   Saatimizin makinesi için anket Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 8:45

Arkadaslar, gordugum kadariyla saatimizin modeli hakkinda degisik fikirlerimiz var.
ben de bir anket yapalim, anketin sonucuna gore karar verelim dedim.
Buradaki yazim her ankette alinti olarak olacak.
Ankete oy verdikten sonra oyunuzu ve nedenlerinizi de cevap olarak bir aciklama ile belirtin.
Anketi en az 50 veya 100 oylamadan sonra dikkate alalim, cogunlugun istegini gozonune alalim
Ankete gercek anlamda bu projeye katilmayi dusunen arkadaslar oylama yapsin
Anket basliklari altinda kendi oyumuzu ve nedenlerimizi belirttikten sonra diger arkadaslarimizin secimleri ile ilgili yazi veya yorum yapmayalim ki konu sismesin. Yorumlarimizi diger bolumlerde yapabiliriz.
Anket ve saat projemiz bir yil ve hatta daha fazla surebilir, oylamanizda bunu dikkate almanizi ve butce sorularina bunu gozonunde tutarak oy vermenizi oneriririm.

En son watcher tarafından Ptsi 5 Ekim - 7:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Saatimizin makinesi için anket   Saatimizin makinesi için anket Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 8:54

Benim icin isvicre olsun gerisi onemli degil Very Happy
http://www.turksaatforumu.com
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Saatimizin makinesi için anket   Saatimizin makinesi için anket Icon_minipostedPaz 4 Ekim - 9:08

Heheh aynen Smile zaten henüz şu makine olsun diyebilecek bilgiye sahip değilim...Gerçi araştırıyorum artık az çok anlamaya başladım sizin sayenizde... Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Saatimizin makinesi için anket   Saatimizin makinesi için anket Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 0:48

Bende 6497-6498 tarzına oy verdim. ok1
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Saatimizin makinesi için anket   Saatimizin makinesi için anket Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 2:58

tercih edilebilcek movement ler ın goruntu ve ozellıklerını koysak bılmeyenlerın de aklında ufak tefek fıkır olussa nasıl olur?
Ben yapmak ıstedım ama cok bılgım yok mekanızmalar hakkında hata yapmak ıstemem.

Kendı fıkrım ıse su an ıcın; isvicre olsun hepımızı maddı manevı mutlu olsun yeter.
http://www.boraeresici.com

Saatimizin makinesi için anket
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saatimizin çapı için anket
» Saatimizin modeli için anket
» Saatimizin bütçesi için anket
» Saatimizin kadran rengi için anket
» Saatimizin imalatı için son bilgiler