Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selam ben almanyadan katiliyorum

+2
ofis
izmir35
6 posters
YazarMesaj
izmir35

Selam ben almanyadan katiliyorum  Empty
MesajKonu: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 1:30

Merahaba arkaslar,

Ben Almanyadan katiliyorum, Heidelberg sehirinden yasim 35.
Türkcem hatali olursa simdiden özür dilerim, ben Türkiyede izmir urla´dan kaliyorum kemeraltini yada karsiyakayi dolasdimda, Replica saat bulamiyorum agliyor , bu sene nasipse izine gelmeyi düsünüyorum,
ve bu forumu buldum icin sevindim, belki bana yardim edicek birisi cikan vardir.
Ben replica saatlerimi hep fetiyeden aliyorum, ama izmir´den fetiye hep gidemiyorum.
Izmir ve cevresinden güzel replica saat satan yerler varmi, yardimci oluraniz cok sevinirim.

selamlar Very Happy
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 2:30

hoşgeldiniz.
belli bir süre formumuzu inceledikten sonra orjinal saatlere yönelmeniz temennisiyle iyi forumlar dilerim.
izmir35

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 2:51

Merhaba Ofis,

tabiki orginal saatim de var, ama rolex olsun omega olsun erisemicem saatleri var, ben 10 yasimdan beri saat hastasiyim, tabiki elime cok replica gecti, vede kalitesinden cok memnundum.
15 senedir bir Breitling navimeterim var tikir tikir calisiyor
Analyzer

Analyzer

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 3:30

Merhaba hoşgeldiniz, İzmir'de bir ara bende bakmıştım ama öyle bir yer bulamamıştım halende yok bildiğim yer. Bu arada Fethiye gibi turistik bir yerdeki replika saatlerinde aslında kalitelerinin üstünde fiyatlara satılacağını düşünüyorum. Alternatif olarak belki internet üzerinden replika saatlere bakabilirsiniz.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 3:42

Hoşgeldiniz.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 3:45

Bu kaliteli replika muhabbetleri dönüp dolaşıp http://www.kuvarsitwatch.com/ adresinin tavsiye edilmesiyle bitiyor, benden söylemesi Smile
Not: Sitenin sahibi forumumuzuda üye olan bir Türk arkadaşımızdır.
izmir35

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 8:14

cevaplariniz icin tesekür ederim, ama almanyada gümrük´de sorun cikiyor.
kuvarsitwatch´da cok güzel saatler var.kalitesi nasil saatlerin
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 8:22

izmir35 demiş ki:
cevaplariniz icin tesekür ederim, ama almanyada gümrük´de sorun cikiyor.
kuvarsitwatch´da cok güzel saatler var.kalitesi nasil saatlerin

benimki zaten temenniydi.erişemiyeceğim saatlerin replikaları benimde kafamı kurcalamakta işin aslı.
şu ana kadar gidipte görmeden alacağınız replika için en iyi yer kuvarsit kanısındayım bende.
izmire geleceğiniz zaman siparişi izmire yönlendirip gümrük olayını halledebilirsiniz, illaki bu şekilde alışveriş yapacak olursanız.
izmir35

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 8:49

tesekür ederim ofis,

orasini düsünemedim, dogru kuvarsit den ismarlarsam kendim getirebilirim, normalinde nekadar sürede elime gecer saatler.12 günüyüne gelicem vatana.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 9:45

Yalnız Türkiye gümrüğünde de sorun çıkabilir, siparişi verirken Kuvarsit'e danışmakta yarar var.
izmir35

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 11:15

cevaplariniz icin tesekürler,

ama kendim görüp de alsam, o da zor galiba, bir tek turistik yerlerdemi satilir
Replica saatler
teng

teng

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 11:22

Turistik yerden replika almayın derim. En kalitesiz replikayı turist fiyatına yani en pahalısına alırsınız.
izmir35

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 11:35

tamam orasi öyle ama neyapalim, tek imkan bu gibi gözüküyor galiba, su gümrükler olmasa,
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Selam ben almanyadan katiliyorum    Selam ben almanyadan katiliyorum  Icon_minipostedC.tesi 28 Ocak - 12:21

o zaman forumun replika satış bölümüne bir bakın derim.

Selam ben almanyadan katiliyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Almanyadan selamlar
» selam
» Selam
» selam...
» Selam