Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kello, Mechanical Watch Analyzer

5 posters
YazarMesaj
borahan
Admin
borahan

Kello, Mechanical Watch Analyzer Empty
MesajKonu: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 6:13

Saat mekaniği için cımbız gibi bir alet edevat değil ama işe yarıyabilir diye eklemek istedim.

IOS (iphone ve ipad) den saatinizin analizini yapacağı söyenen bir yazılım sese göre saatin frekansını gösteriyor. Nasıl mı yapıyor çok basit hatta aşağıda videosunu da ekledim. Hadi bakalım.

yasılım 8.99$ bakalım free bulabilecekiyim Smile

Yazılıma buradan bakabilirsiniz.

Videosu
http://www.boraeresici.com
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 6:31

çok güzel, harika, muhteşem amatörler ve saat meraklıları için..
paylaşım için teşekkürler borahan, genliği falan da gösteriyor mu acaba? programı indirip incelemek lazım, hocam 9 dolar feda olsun, ayfonum olsa satın almıştım bile.. Smile
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 6:48

para vermeden yaparım derseniz de Smile

mikrofona buradan
yazılıma da ulaşabilirsiniz.buradan
daha da gelişmiş ses specturum analiz yazılımı lazın derseniz de buradan indirebilirsiniz. sonrasında kablolamak size kalmış Smile
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 10:00

Sn. Borahan ; güzel bir paylaşım. Smile Mezun olduğum bölüm gereği bu konuyu ince detaylı araştıracağım,paylaşım için teşekkürler
qazokmubec

qazokmubec

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 10:10

arkadaşlar, uygun bir zamanımda review'ını yazayım, bende iphone var ve kelloyu indirdim kurdum, iphone'un orjinal kulaklığı ile çalışıyor.

karşılaştırayım diye kello'nun verdiği sapmalarda saatlerin gerçekten sapmalarını bulayım demiştim.

bph'ı kesinlikle doğru buluyor, ondan eminim.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedSalı 31 Ocak - 10:12

Ben de indirdim bakalim hezarefen nedir ne degildir Smile
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Kello, Mechanical Watch Analyzer   Kello, Mechanical Watch Analyzer Icon_minipostedPerş. 1 Mart - 10:19

Ben geçenlerde bir arkadaşa rica etmiştim(iphone yokta bende agliyor ) ofiste denedik ama her hangi birşey elde edemedim. Saatimin arkası cam kapak değil, ondan olabilirmi acaba?

Kello, Mechanical Watch Analyzer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hydro Mechanical Horologists HYT H1 cift silindirli mekanizma
» ball watch
» Slap watch :)
» saat fotoğrafları
» Lemania Watch