Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maurice Lacroix

3 posters
YazarMesaj
benwade

benwade

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 3:45

Selamlar, bir süredir Maurice Lacroix Pontos Day-Date almanın planlarını yapıyorum, ikinci elini bulamadım, sıfırı da biraz bütçemi aşıyor, bu arada bu modelin benzeri pilliler var fiyatları bana uygun olan, bunlardan birini alıp 3-4 ay sonra elden çıkarıp Pontos DayDate almaya karar verdim bugün.Kafama takılan bir süre sonra bu saati kullandığım için hayalini kurduğum saate olan hevesim kaçar mı veya başka bir problem(çok zarar etmek gibi) olur mu? Buna benzer birşeyler illaki düşünen-uygulayan vardır daha önce, fikirlerini almak isterim.Söz konusu saatler:

Pontos Day-Date

Alternatif Quartz Modeller:

1

2
teng

teng

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:07

Quartz saatlerin ne olduğu belli değil, ama
1- Saatler quartz olduğu için elinizden çıkarmakta zorlanabilirsiniz
2- Bu saatler hiçbir zaman Pontos özleminizi gideremeyecek, almışken bir defada istediğiniz saati alın derim.

orijinali için ne istediler ?
benwade

benwade

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:12

İnternette 2900 12 taksit, Tevfik Aydın 3000 Nakit ya da tek çekim. Quartz olanlar 1200 civarı.
benwade

benwade

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:17

Teşekkür ederim Teng.Bu arada şu modeli hizlisaatten başka sitede bulamadım, kod numarasında ya da fotoğrafta hata var sanırım, çünkü aynı saat diğer sitelerde otomatik ve fiyatları 4000 lira civarı

LINK
teng

teng

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:20

Lınk teki kurmalı saat eski model olmasına rağmen fiyatı inanılmaz ucuz. Burası güvenilir bir yer midir ?
ofis

ofis

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:20

bu paraya quartz almak satamamak demek.en azından burada iç açıcı değil.satış sitelerinde taliplisi çıkabilir.

biraz daha saat bakın kalitesi ve görüntüsüyle bu modelin quartz fiyatına iyi bir otomatik alabilirsiniz

aksi halde hatırı sayılır bir zarar kaçınılmaz.

http://www.okutsaat.com/CERTINA-C0064071605100,PR-145202.html

http://www.okutsaat.com/CERTINA-C0174071605701,PR-145218.html

teng

teng

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:33

ofis arkadaşımız iyi hatırlattı ok1
Siyah Certina Ds1 ler görüntü olarak Pontos'a benzer, kalitesi de ondan aşağı değildir.(Alligator kayış hariç)
benwade

benwade

Maurice Lacroix Empty
MesajKonu: Geri: Maurice Lacroix   Maurice Lacroix Icon_minipostedÇarş. 1 Şub. - 4:35

Aradım sordum hizlisaat i sanırım o modelin resmini yanlış yüklemişler.
@ofis ; Certinalar için teşekkürler, Visodate ve bu modellere bakmıştım, sanırım Teng üstadın dediği gibi en iyisi beklemek, belki ikinci eli bile denk gelebilir.

Maurice Lacroix
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Maurice Lacroix
» Maurice Lacroix Pontos GMT
» Maurice Lacroix Day Date
» MAURICE LACROIX KURMALI
» Maurice Lacroix den selamlar