Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mimar Sinan Projesi

4 posters
YazarMesaj
Revoirnat

Mimar Sinan Projesi Empty
MesajKonu: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 4:45

selamlar, koca sinan temali guzel bir proje cikabilir diye dusunuyorum. avicenna ve nusrat'tan sonra belki, ne dersiniz?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 6:09

Mimar sinan'in mekanik ile ilgisi bildigim kadariyla yok, bu nedenle yapilacak bir projenin tema'sinin gerceklesebilmesi cok zor, cok guzel ve mantikli bir sinan temasi yaratilabilse o zaman olur.
http://www.turksaatforumu.com
Revoirnat

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 6:18

hmm cehaletime verin ama rumi'nin mekanikle ilgisi var miydi? veya soyle sorayim temalar mekanikle ilgili mi olmali?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 6:25

hahaha

Cok ama cok haklisiniz, ben cuvalladim, gun sonu yorgunluguna verin lutfen.

Mimar Sinan konusunda onerileriniz varsa uzerinde tasarim calismasi yapmaya baslayabiliriz.
Boyle bir buyugumuz icin bir ani saat yapmak ancak gurur verir ok1
http://www.turksaatforumu.com
christiano

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 9:46

Sayın watcher üstad,aklıma böyle bir proje gelmişti ama hazırlanmış projeleri ve diğer arkadaslarımızın beklentilerini kırmamak ve kafa karıştırmamak için bahsetmekten vazgeçtim.
Revoirnat arkadasımızı kendi adıma tebrik ediyorum.Mesajını okuduğumda çok mutlu oldum ve bu projeyi kendi adıma Nusrat Projesinden sonra (yanlış anlaşılmasın) daha yakın hissediyorum.
Bu konuda da Sorumluluk almaya razı ve hazırım.
Revoirnat

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 11:35

yani bu kadar guzel ve kalici eserler birakmis bir ustad adina bir eser de biz yaratabiliriz diye dusundum, bir fikir olarak kafamizin bir kosesinde kalsin daha yapacak cok proje var gibi bu forumda Wink
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Mimar Sinan Projesi   Mimar Sinan Projesi Icon_minipostedC.tesi 4 Şub. - 20:04

tarihimizdeki her ustad ıcın bır proje yapsak omrumuz vefa etmez Smile projesız kalmaz forumumuz ancak hangısını once yapsak dıyerek tartısırız Smile
http://www.boraeresici.com

Mimar Sinan Projesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tourbillon projesi gündeme gelir mi?
» Saat projesi
» Winder Projesi
» ETA mekanizmalı saat projesi
» Red Bull Stratos Projesi - Zenith