Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi

5 posters
YazarMesaj
MuhammetTüfekçi

Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Empty
MesajKonu: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 6:14

Bu aralar isviçre saatlerine çok meraklıyım.600 lira civarı bir İsviçre üretimi saat almak istiyorum.Yurt içinden ve mümkünse mağazadan olacak.Önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak bir soru daha: Swatch YAS100G nasıldır?ETA makineli bir isviçre üretimi saat.Ayrıca 400 lira scratch
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 6:54

600liraya pilli isviçre saati alabilirsiniz ki ben önermem o fiyata japon orient yada seiko mekanik alın derim.. yada tissot, mido veya certina düzeyindeki bir markanın indirim furyasını bekleyeceksiniz mekanik model için. Yada swatch alabilirsiniz. Bir de fiyatlarını pek iyi bilmemekle birlikte Invicta markasına bakabilirsiniz. Ama modelleri neredeyse hepsi aşırı spor modeller.
frown

frown

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 7:54

vervito demiş ki:
600liraya pilli isviçre saati alabilirsiniz ki ben önermem o fiyata japon orient yada seiko mekanik alın derim.. yada tissot, mido veya certina düzeyindeki bir markanın indirim furyasını bekleyeceksiniz mekanik model için. Yada swatch alabilirsiniz. Bir de fiyatlarını pek iyi bilmemekle birlikte Invicta markasına bakabilirsiniz. Ama modelleri neredeyse hepsi aşırı spor modeller.

+1 ok1

Yalnız Invicta markası biraz karışık, son zamanlarda Çin mekanizma kullanıyor diye biliyorum. Eğer İsviçre mekanizma modeli varsa cehaletime verin.
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 8:54

MuhammetTüfekçi

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 10:07

Pillide olabilir.Otomatik saatim mevcut,bir tanede pilli olsa fena olmaz hani Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 11:30

Pilli olacaksa İsviçreye gerek yok, bütçen dahilinde beğendiğin saati al derim.
MuhammetTüfekçi

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 22:28

Bulabilsem otomatik alacağım fakat hem isviçre hem otomatik çok pahalı.Yaza kadar belki Seiko Mini Monster'da alabilirim.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi   Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi Icon_minipostedC.tesi 18 Şub. - 23:58

pilli saattensen japon otomatiği alın verim.. daha uzun ömürlü bir saatiniz olmuş olur..

Invicta'nın hem çin makineli hem de eta makineli modelleri var..

Victorinox yada İsviçre üretimi saat önerisi
1 sayfadaki 1 sayfası