Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Markafoni de orient KAMPANYASI

+7
sandeman
Kerim_91
mehmet_34
eterna
deka
lombardo
ehl-i_islam
11 posters
YazarMesaj
ehl-i_islam

ehl-i_islam

Markafoni de orient KAMPANYASI Empty
MesajKonu: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPtsi 20 Şub. - 21:55

Markafoni de orient KAMPANYASI ok1
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPtsi 20 Şub. - 22:22

Ben kaptım bi tane; geldiğinde resimlerinş paylaşırım..
ehl-i_islam

ehl-i_islam

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPtsi 20 Şub. - 22:41

Hayırlı olsun şimdiden.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPtsi 20 Şub. - 23:04

lombardo demiş ki:
Ben kaptım bi tane; geldiğinde resimlerinş paylaşırım..
Hayırlı olsun, ne kaptın.
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 3:26

Orient iyidir severim kullanırım. Ama biraz tribe girmişler. 700 - 800 ler de uçuyor çoğu modeli. İsviçre modunda takılıyorlar. Yakın zamanda o modeller 300 - 400 dü. Tamam döviz yükseldi de çok fazla bence. Senelerdir Orient satan bir dükkan vardı bildiğim. Her zaman vitrin Orietn dolu olurdu bir baktım bir tane bile yok. Sordum niye. De di ki abi fiyatları çok yükseldi o rakamlara satamıyorum kimse almıyor bende bıraktım mecbur.
http://sinanknives.blogspot.com/
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 5:04

Teşekkürler arkadaşlar. Bunu kaptım Deka;

http://www.markafoni.com/product/1857996/

Eterne sende vardı bundan. Satmış olmasaydın ben alacaktım aslında, çok da üzülmüştüm sattığını öğrendiğimde O yüzden şimdi markafoni den görünce hemen atladım Smile bilmiyorum ne kadar uygun bir fiyattı, ama aldım işte.

Henüz elime ulaşmadı, bana biraz bahsedebilir misin nasıl bir saat olduğundan?
Bu İLK ORJİNAL OTOMATİĞİM oldu, o yüzden benim için değeri başka, geldiğinde resimleri tüm forumdaşlarla paylaşıcam Smile

bu arada şu da çok kanıma girdi:

http://www.markafoni.com/product/1857965/

fosforlu kadran ama neyse seçimimi yaptım artık...
deka

deka

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 5:49

Güzel saat,hayırlı olsun.
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 6:43

Teşekkürler..
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 8:19

Saatler aklımı çok çeliyor ama kira ödemekten canım çıktı artık. Aslan saatteki fiyatlardan haberi olan varmı. Karşılaştırma yapabilecek arkadaşlar bilgi verirse sevinirim... bu arada ehl-i_islam senin avatardaki saat nedir acaba çok deli görünüyor gözüm kira falan görmüyor onu gördükçe...
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 8:41

Ben otomatik sanmıştım, pilliymiş agzımın suyu akıyordu bir kaç gündür ama birden bire kurudu hahaha
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 8:46

saatlerin bir çoğu otomatik. Bu arada ben bugün aslan saatle görüştüm, buradakinden çok daha yüksek fiyat söylüyorlar. Örneğin benim aldığım 280 küsür tl lik saat için 590 tl liste fiyatı diyor; insin insin, 450 ye, taş çatlasa 400' e iner diye tahmin ediyorum ..
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 11:02

mehmet_34 ; ehl_i islam ın avatarındaki resimdeki saat bende mevcut. Siyah kadranlı olanından. Quartz olmasına rağmen keyifle taktığım bir saat , bir tane de quartz saatim olsun diyorsanız düşün meden tavisye ederim.

Bu arada(kendi fikrim) Orient Quartz saatlere verdiği gösterişi Otomatik saatlere göstermiyor. Gösterse çok daha iyi cevherler çıkar diye düşünüyorum.
ehl-i_islam

ehl-i_islam

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 11:08

ORİENT FTT0J003W modeli çok begendigim bir saat.
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 11:11

Markafoni de orient KAMPANYASI 100920111020

Elimde bulunan , laciverte kaçık siyah kadranlısı da budur Smile

ehl_i islam ; Dediğiniz gibi göze hoş gelen bir model ben memnunum.
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 18:10

Sn. Lombardo,linkini verdiğiniz ikinci saatin deri kordonlusunu ben almıştım. Fiyat Türkiye için müthiş,saat de bence çok hoş bir saat. Ben nato kordonla kullanıyorum,tavsiye ederim.
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 19:19

Kerim_91 demiş ki:
mehmet_34 ; ehl_i islam ın avatarındaki resimdeki saat bende mevcut. Siyah kadranlı olanından. Quartz olmasına rağmen keyifle taktığım bir saat , bir tane de quartz saatim olsun diyorsanız düşün meden tavisye ederim.

Bu arada(kendi fikrim) Orient Quartz saatlere verdiği gösterişi Otomatik saatlere göstermiyor. Gösterse çok daha iyi cevherler çıkar diye düşünüyorum.

Gözleminiz doğru. Ama otomatik saatlerin fiyatların şu anda bu fiyatlarda ise o zaman herhande 1500 TL den başlar.
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedSalı 21 Şub. - 19:22

lombardo demiş ki:
Teşekkürler arkadaşlar. Bunu kaptım Deka;

http://www.markafoni.com/product/1857996/

Eterne sende vardı bundan. Satmış olmasaydın ben alacaktım aslında, çok da üzülmüştüm sattığını öğrendiğimde O yüzden şimdi markafoni den görünce hemen atladım Smile bilmiyorum ne kadar uygun bir fiyattı, ama aldım işte.

Henüz elime ulaşmadı, bana biraz bahsedebilir misin nasıl bir saat olduğundan?
Bu İLK ORJİNAL OTOMATİĞİM oldu, o yüzden benim için değeri başka, geldiğinde resimleri tüm forumdaşlarla paylaşıcam Smile

bu arada şu da çok kanıma girdi:

http://www.markafoni.com/product/1857965/

fosforlu kadran ama neyse seçimimi yaptım artık...

Güzel günlerde kullan saatini dostum. Evet bende almıştı gayet güzel bir saat. Bende çok kısa zaman kalmıştı ama rahatsız edici bir sapma gözlemlememiştim. Gerçi kolunda kullanarak daha net sonuç elde edeceksin. Lumeleri ve içi dolu çelik kordonunu çok beğenmiştim. Sende geldiğinde paylaşırsın düşüncelerini.
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedÇarş. 22 Şub. - 10:20

Kerim_91 demiş ki:

evet görüntü olarak harika bir saat ve bende aynı sizin gibi düşünüyorum bu saati otomatik yapsalar ne harika olur şöyle Khronulu bir model olsa mesela. Bu arada markafonide 526.90 şuanki fiyatı.
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 5:18

Aha da ilk orijinal otomatiğim, hadi hayırlısı Smile

[img]Markafoni de orient KAMPANYASI Img0608qa[/img]

[img]Markafoni de orient KAMPANYASI Img0611lk[/img]

[img]Markafoni de orient KAMPANYASI Img0612z[/img]

[img]Markafoni de orient KAMPANYASI Img0615wi[/img]
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 7:47

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın...
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 8:02

güle güle kullanın çok güzel bir saat
lombardo

lombardo

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 8:17

teşekkürler..
ehl-i_islam

ehl-i_islam

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 10:35

Hayırlı olsun güle güle kullan.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 10:54

hayirli olsun..
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPaz 26 Şub. - 11:51

lombardo ; Güzel bir seçim olmuş güle güle kullanın.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 17:40

Arkadaşlar orientlerde tekrar kampanya başlamış. Yeni başlık açmadan direkt buraya yazayım dedim.
muratturut

muratturut

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 18:00

Kampanya fiyatlarını yüksek buldum ayrıca Markofoni konsepti ile pek uyuşmuyor; bu fiyatlardan daha aşağısına zaten piyasada bulunabiliyor bence.

http://www.markafoni.com/product/2056686/

Örneğin bu modele 675 diyorlar.

Saygılar.

En son muratturut tarafından Perş. 5 Nis. - 20:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 18:57

aslan saatte nakit 550mi ? Very Happy eminmisiniz bize satış yapmadıkları söylendi
muratturut

muratturut

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 19:34

Yaklaşık 2 ay kadar önce idi.

En son muratturut tarafından Perş. 5 Nis. - 20:53 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Markafoni de orient KAMPANYASI   Markafoni de orient KAMPANYASI Icon_minipostedPerş. 5 Nis. - 20:02

alla alla tmm bi arayalım bizde o zaman Very Happy

Markafoni de orient KAMPANYASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Markafoni'de Orient Kampanyası
» markafoni Nautica kampanyası 20.01
» Markafoni'de Seiko KAMPANYASI
» Markafoni - Tissot & Seiko Kampanyası
» MARKAFONİ DE LONGINES LİMANGODA CERUTTI KAMPANYASI