Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi

+5
civciv
vervito
fadli
ofis
mertsamet
9 posters
YazarMesaj
mertsamet

mertsamet

Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Empty
MesajKonu: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 2:39

Arkadaşlarım Abilerim Bu saatin 0'nın uygun alınabileceği bir yer var mı ? Saati almak istiyorum fakat fiyatları birden %40 artmış saatlerin Trabzonda bir saatçi deri kordonlu modelini en son 650 nakit 750ye 6 taksitle bıraktı fakat hala biraz yüksek geliyor bana fiyatı. 500-600 arasına demir kordonlu modellerini aramaktayım. Yardımlarınız için teşekkürler
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:00

forumda garantisi devam eden çelik kordonlu 450 tl ye satışda mevcut

ama sıfır olsun demişsin.markafonide 700 küsürdü en son. bir daha ki kampanyayı beklemelisin orientler uçuşta çünkü.bu modelide baş tacı yapmışlar.
fadli

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:08

Merhaba. Ben geçen yıl beyaz kadaranlısını 650 TL nakit ile satın almıştım. Fakat dolar 1,6 TL civarındaydı. O zaman ebaydan baktım 330 dolar gibi bir fiyatı vardı. Aradaki 120 TL için risk almayıp, yurtdışından almadım. Yani 2 yıl Türkiye garantili saati aldım. Bu arada saat fiyatlarını da takip ediyorum, metal kordonlu modelleri en son (2-3 gün önce) bazı indirimli satış sitelerinde zaman zaman satışa çıkıyor, fiyatlarda 730-750 TL civarında. İyi günler..
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:09

Çok tutulan model ancak fiyat yine de isviçre saatlerine göre çok iyi.. bence geniş çaplı spor model olarak alınacak en güzel saatlerden birisi.
civciv

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedCuma 24 Şub. - 3:18

Çelik bileziklisini geçen yıl 600-650'den aşağı veren yoktu. O günden bu yana dolar %20 arttı. O fiyatlara bulman mümkün değil.
enoman

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 16:42

eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 22:19

Bence 725 TL bir Orient için fazla.

Fiyat politikalarından bir şaşırma olduğunu gözlemliyorum firmanın. Senelerdir vitrin Orient dolu bir mağazaya baktım geçen gün. Orient yoktu? Sordum hayrola dedim. Aldığım cevap şu oldu;

Abi fiyatları çıldırdı gitti Orient lerin. 800 - 900 falan bazı modelleri. Kimse almıyor bende bayiliğini bıraktım dedi.
http://sinanknives.blogspot.com/
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedC.tesi 7 Nis. - 22:22

evet kasım-aralıkta 400e satılan saate şimdi 725 diyorlar :S onun yerine biraz daha verilip yurtdışından Hamilton Victorinox gibi markalar almak daha mantıklı geliyor.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 3:57

Mertsamet sahibindende dolaşırken şu ilanı gördüm:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-saat-kol-saati-sahibinden-temiz-otomatik-on-arka-safir-kapak-cft00001b0-83720450/detay

bir konuş belki biraz indirim yapar.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 5:28

Bu modelin (siyah kadran kırmızı ibreler) orijinalinde deri kayış vardır,metal kordonda orijinal nereden bulduysa.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 5:37

Valla nette dolanırken gördüm. Aklıma forumdan birinin aradığı geldi. Bende hemen yazdım. Almak isteyen için daha iyi hem deri hem çelik kordonlu. Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 5:40

Elbette, helede metal kordon orijinal olduktan sonra.
mertsamet

mertsamet

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 6:09

ben geçen hafta 0 aldım arkadaşlar hatta forumda incelememde var Very Happy 650 liraya 0'ını aldım. 500lira çok istiyorlar. saatimi aldığım için konu kitlenebilir.
cingiglione

MesajKonu: Geri: Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi   Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi Icon_minipostedPerş. 26 Nis. - 6:11

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Satılık Orient Racing Skeleton CFT serisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık Orient Racing Skeleton
» SATILIK ORİENT RACİNG SKELETON AUTOMATİC
» Satılık Orient CFT00006W Racing Skeleton
» SATILIK ORİENT RACİNG SKELETON AUTOMATİC
» Satılık Orient Racing Skeleton FFT00004B