Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Omega hakkında bilgisi olan?

+3
vervito
ziyaliv
peugeot206wrc
7 posters
YazarMesaj
peugeot206wrc

peugeot206wrc

Bu Omega hakkında bilgisi olan? Empty
MesajKonu: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 6:50

http://urun.gittigidiyor.com/O-M-E-G-A-SEAMASTER-OTOMATIK_W0QQidZZ21207971

Bu saat 235 TL'ye bana kaldı Smile Ancak saat hakkında hiçbir fikrim yok. Model yılı nedir fiyatı iyi midir? Bilgisi olan var mı arkdaşlar?
ziyaliv

ziyaliv

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 7:19

merhabalar

bu saat 1970 lerde üretilen Seamaster serisinden sanırım sarı kaplama kasa ve bilezik, Mika cam ki çizikleri temizlenebilir, otomatik takvimli makina yani şimdi almaya kalksan bunu sıfır olarak consellation modelinde bu saatiün yenisi 6500 tl civarıdır. antika olarak guzel bir saat, makinasında bir problem yoksa küçük bir bakımla tam performans alınabilir. Benim 70 model omega Geneve saaatim alındıgı tarihten beri bakım görmedi ve gayet iyi çalışıyor. Ama fazla yıpranmış kasasında çürümeler var saatin alt kısımında, çok çok temiz bir omega değil.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 8:04

peugeot, 235tl'ye öp başına koy fazla da sesini çıkarma Smile
silver

silver

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 8:16

Son saniye basketi yaptın heralde hocam Smile

Buna da talip misin Smile

http://urun.gittigidiyor.com/1970-OMEGA-GENEVE-18K-ALTIN-KURMALI-KOL-SAATI_W0QQidZZ21084542
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 8:31

@silver o saat çok pahalı benim için. Bakalım saat gelsin durumu nasıl. Aslında bana temiz göründü ama umarım makina da temizdir.
ziyaliv

ziyaliv

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPaz 18 Ekim - 9:45

yanlız son resimdeki saat hakkaten şahaneymiş ya saf altın, makina pırıl pırıl kesinlikle alınacak bir saat. Kondiyonu gayet iyi.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPtsi 19 Ekim - 3:57

Hayirli olsun peugot kardes Very Happy
Cok uygun fiyata almissin, 1970 lerden bir saat, zaten ziyaliv bilgi vermis.
Saatin sadece makinesi bundan fazla eder.
Makineyi de gormek lazim ama arka kapak filan iyi durumda, makinenin bozulmus olacagini sanmam.
Saatte turkiyede kullanilan altin kaplamalilarin hemen hepsinde olan sikinti var, altin kaplamasi yer yer gitmis, sen de altin kaplama arayanlar kulubune hosgeldin.
Bir diger sikinti olabilecek sey ise saatin kordonu, standart degil ama imkansiz imkansizdir soyleminden yola cikarak arayan bulur ile bitirelim cheers
http://www.turksaatforumu.com
peugeot206wrc

peugeot206wrc

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPtsi 19 Ekim - 4:00

Ne demiş Ernesto;
" Gerçekçi ol imkansızı iste."
Bakalım gelsin bir saat elime de nasılmış görelim. Abi ne zaman geliyorsun bu taraflara bak bende saatler birikti Smile
Bu arada hala Recep Gürgen usta aramadı Zenith için, bana da acele etme demişti ama 9 gün oldu acaba arayıp bir sorsam ayıp olur mu?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPtsi 19 Ekim - 4:04

hahahaaaaaaa, bana ozel saat yapan fransadaki usta da acele etme demisti, uc yil gecti halen aradigimda "dur yaw cok acele ediyorsun" diyor.
walla istersen ara ama verecegi cevabi ben sana onceden soyledim.

Gelme konusunda yakinda planliyorum ama burada da kildan tuyden islerden firsat bulamiyorum, bende de epey yeniler var ama yeni foruma sakliyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPtsi 19 Ekim - 4:14

asiruh2009

asiruh2009

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedSalı 20 Ekim - 0:28

valla saat leriniz çok güzel bir bakım la herhalde sonsuza kadar yaşarlar....
antika_saat

MesajKonu: Geri: Bu Omega hakkında bilgisi olan?   Bu Omega hakkında bilgisi olan? Icon_minipostedPerş. 4 Şub. - 4:29

saati kullanıcı fiyatıyla almışşın pahalı değil...
ama iç motor bakımı yapılmamış veya parçalar orjinal değilse almaman gerekirdi...bunuda omega servisi anlayabilir..eğer motor güzelse ve bakımlıysa fiyat iyi ama satmak için aldıysan para kazanamassın...
içinde ki makinayı ayrıca kontrol ettirmen gerek orjinal kasa ve kordonla iç makinası değşmiş omegalar kol geziyor nette ve ebayda...kasadan dolayı anlıyımıyorsun hileyi...çin etası yada italyan yada taklit iviçre imalatı eta makina koyabiliyorlar insallah öyle dğildir...
kolunda parlansın hayırlı olsun

Bu Omega hakkında bilgisi olan?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Calvaneo hakkında bilgisi olan?
» Yarı ETA hakkında bilgisi olan var mı ?
» Bu saat hakkında bilgisi olan?
» mark-ha.com sitesi hakkinda bilgisi olan varmi?
» Şu Orient hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.