Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor......

3 posters
YazarMesaj
BR-02

BR-02

Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Empty
MesajKonu: Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor......   Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Icon_minipostedPtsi 19 Mart - 2:49

bu resimleri taze taze sunayim dedim.........

PP nin mikrorotorlu cin mali makinesi, tabii ki mukayese bile edilemez, ama bunu yapanlar daha kalitelisinide yapabilirler diyorum, bekleyip görecegiz.....muhahahahaaaa............

Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Pp1

Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Pp2

En son BR-02 tarafından Ptsi 19 Mart - 3:15 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor......   Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Icon_minipostedPtsi 19 Mart - 2:55

[quote="BR-02"]bu resimleri taze taze sunayim dedim.........

PP nin mikrorotorlu cin mali makinesi, tabii ki mukayese bile edilemez, ama bunu yapanlar daha kalitelisinide yapabilirler diyorum, bekleyip görecegiz.....muhahahahaaaa............

Sezen Aksu'dan " İşte biz o gün tükeneceğiz" adlı şarkıyı armağan ediyorum.. Smile
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor......   Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor...... Icon_minipostedPtsi 19 Mart - 4:33

Bir zamanlar Japon malları için "tapon" benzetmesi yapılır ve kimse tarafından beğenilmezdi.

Şimdi öyle mi?Japon malının diğerlerine kafadan bir üstünlüğü var.Bu bütün sanayi üretimleri için geçerli.Saat de buna dahil.

Çin de öyle.Zaman içerisinde taklit üretim mutlaka ve mutlaka aslını sollayacaktır.

İsviçre için kötü günler yaklaşıyor.Zaten pek çok İsviçre saatinin bir kısım malzemesinin Çin'de yapıldığı aşikar olarak biliniyor.

Yakında piyasaya bir Çin markası yıldırım gibi girip de İsviçre'yi zorlayabilir.

Evet bunuda yaptilar,......PP mikrorotor......
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mikrorotor saat mekanizmalari