Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

tag heuer

3 posters
YazarMesaj
KALİİMER

tag  heuer Empty
MesajKonu: tag heuer   tag  heuer Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 3:32

merhabalar ben yeni bir üyeyim Smile siteyi çok beğendim allah yapan ve yardımcı olan arkadaşlardan razı olsun benim küçük bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim tag heuer marka br saat almak istiyorum kuvarsit watch .com adında bir site var bu site ne kadar güveli daha önce alan arkadaşlar vardır mutlaka bana biraz bilgi verbilirse sevinir
Analyzer

Analyzer

tag  heuer Empty
MesajKonu: Geri: tag heuer   tag  heuer Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 5:30

Biraz forumu araştırırsanız istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz diye tahmin ediyorum hatta bir alt konuda kuvarsit'ten aldığım bir saatin incelemesi var, göz atabilirsiniz.
bootsector

bootsector

tag  heuer Empty
MesajKonu: Geri: tag heuer   tag  heuer Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 7:50

kuvarsitwatch.com sitesi birçok arkadaşın kullandığı bir sitedir. Ben sadece 1 alışveriş yaptım ama teng üstadımız defalarca kez alışveriş yapmıştır ve hiç mağdur olduğunu duymadım ya da okumadım. Replika satanlar arasında en güveniliridir ve sattığı saatler(fiyatları yüksek olanlar) klasmanındaki en kaliteli saatlerdir. En azından Türklerin sattıkları arasında.
Bu arada hoşgeldiniz...

tag heuer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tag heuer
» Tag Heuer
» Tag Heuer - bir soru
» Tag Heuer Carrera
» Tag Heuer Link