Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm

4 posters
YazarMesaj
crysis

Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Empty
MesajKonu: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 10:03

ne siteymiş ya mesaj yazamadım bi türlü..2 hafta önce yeni almıştım..koluma büyük geldiği için satacağım. .çok güzel saat..her şey içinde 1400 lira..saatim şu :
https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Hamilton/76/UrunDetay/Hamilton-HM64715535
crysis

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 10:20

ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 10:41

2. fotograf saatin kendi fotografi sanirim.

Eger oyleyse, ayni saat diger forumda 1000 tl iken burada 1400 tl olmasi garip olmus.
crysis

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 10:58

alacak mısın 1000 liraya ...
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 11:01

Hayir almayi dusunmuyorum.
crysis

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 11:04

istersen sen belirle fiyatı olur mu ?
ticktock

ticktock

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 11:12

Oyle bir niyetim yok.

Saati dilediginiz fiyata satmakta ozgursunuz.

Ben sadece mantik cercevsinde olmayan bir durum icin fikrimi belirttim. Fikrimi dikkate alip almamak sizin bileceginiz is.
Bu forumda fikir beyan edebilmek icin de alici olma zorunlulugu olmadigini bilecek kadar vakit gecirdim.

2 hamilton sahibi olarak umarim hak ettigi fiyata ve kisiye satilir saatiniz.

Saygilar.
bootsector

bootsector

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 21:22

Sayın crysis,
Bu forumda herkes birbirine destek olur. Bir arkadaşımız normalde başka bir yerde daha ucuza sattığınız bir saati daha pahalıya almaya kalkışacaksa, bu forumdaki arkadaşların görevi uyarmaktır. Sayın ticktock size herhani bir hakarette bulunmamış, sadece gördüğü bir durumu başlığın altına yazmış ki bence kendisi bu durumda son derece haklıdır.
"1000tl ye alacak mısın?" sorusuna ise hiç girmek istemiyorum. Son derece talihsiz bir soru olmuş...
crysis

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 21:26

yaw arkadaş ne sorunsunuz yaaa....... satmıyom saati vazgeçtim....forum yöneticileri kapatın başlığı kitleyin.....
teng

teng

MesajKonu: Geri: Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm    Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm  Icon_minipostedC.tesi 31 Mart - 22:29

Emriniz olduğu üzere başlığı kapattık, hatta üyeliğinizi de kapattık..güle güle.. by

Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Satılık : Hamilton khaki pilot 46mm
» Satılık Hamilton Khaki X-wind Automatic (2 ay kullanılmış)
» Hamilton Khaki Air Chrono Satılık
» Hamilton Khaki Automatic (Acil Satılık)
» Satılık Hamilton Khaki Navy Chrono