Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)

4 posters
YazarMesaj
Ucnuyo

Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Empty
MesajKonu: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:34

Değerli arkadaşlar,
Forumdaki iletilere baktığımda bende yalnızca gün ve ay çıkıyor. Yılı göremediğim için iletilerin güncelliğinden, hala geçerliliğinden emin olamıyorum. Göremediğim birşey mi var, yoksa bunu bir biçimde kişisel ayar olarak değiştirebilir miyim?
Saygılar,
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:43

İletilerde yıl bilgisi de var, sizde görülmemesi garip.
Ucnuyo

MesajKonu: Geri: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:50

Örneğin sizin iletinizin üstünde yalnızca "Bugün 12:43" yazıyor. Ya da önceden gönderilmiş bir iletide örneğin "Konu: GUMRUK MEVZUATI Perş. 30 Eyl. - 21:51" olarak çıkıyor.

Forum yazılımı bunu beim bilgisayarımın zaman gösterimi ayarlarından alarak uyarlıyor desem, bildiğim kadarı ile tarayıcı-tabanlı uygulamalarda böyle olmuyor ama yanılıyor olabilirim. Bir bilen var mı?

Saygılar.
ofis

ofis

MesajKonu: Geri: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:51

geçen bir arkadaşımız profil ayarlarından düzeltildiğini söylemişti.

profil / seçenekler / tarih formatı
Ucnuyo

MesajKonu: Geri: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 23:58

ofis demiş ki:
geçen bir arkadaşımız profil ayarlarından düzeltildiğini söylemişti.

profil / seçenekler / tarih formatı

Çok sağolun! Profil/Seçenekler'den değiştirdim! Keşke soruyu ortalığa atmadan biraz baksaydım.
Saygılar
burbank

burbank

MesajKonu: Geri: Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)   Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi) Icon_minipostedÇarş. 11 Nis. - 5:45

Konuyu açtığınız iyi oldu. Ben de bilmiyordum ve benim de dikkatimi çekiyordu ama kimse önemsemez gibi gözüktüğünden sivrilik yapmayayım diyordum. Ben de profilden girip değiştireyim bari ok1

Forum'daki iletilerin güncelliği (Yıl bilgisi)
1 sayfadaki 1 sayfası