Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ?

3 posters
YazarMesaj
SingleHunter

Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ? Empty
MesajKonu: Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ?   Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ? Icon_minipostedCuma 27 Nis. - 0:48

ofis

ofis

Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ? Empty
MesajKonu: Geri: Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ?   Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ? Icon_minipostedCuma 27 Nis. - 1:17

burada bu saati ve türevlerini tavsiye etmemiz mümkün değil.

bu tip saatleri alırkende soracak soru bulamıyorum açıkçası.
bu saat illede alınacaksa, bir satıcı birde alıcı bu alışverişi bilmeli.

sermerhat

sermerhat

MesajKonu: Geri: Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ?   Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ? Icon_minipostedC.tesi 28 Nis. - 7:48

Bence bu saate sorulacak ilk şey "zaman tutması doğru mu ?" olurdu sanırım.

Bu saat için ne diyorsunuz. İlk defa bir saat alacağım. Neler sormam gerekir almandan önce ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saati alacağım, bilgim olmadığı için yardım istiyorum !!
» Saat kordonları nasıl değiştirilir, hangi aleti kullanmak gerekir
» Saat Alacağım Yardım Lazım
» Saat seçiminizi belirleyen kriterler neler?
» Bu saat icin ne dusunursunuz?