Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

TakvimAnasayfaGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?

YazarMesaj
muratturut

MesajKonu: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   Paz 29 Nis. - 0:40

Değerli Arkadaşlar,

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanlarını nereden temin edebilirim. Basit tamiratlar, kordon değişimi, açma-kapama, yağlama, cam değiştirme gibi işlemler için istiyorum. Sirkeci ve Tahtakale civarında bazı yerlere baktım ama baktıklarım çok kaliteli gelmedi gözüme. Bu konuda bana yardımcı olabilcek arkadaşlar varsa, yardımları için şimdiden teşekkürler.

Saygılar.
vervito

MesajKonu: Geri: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   Paz 29 Nis. - 0:55

Meşhur bir hanım satıcı vardı, çok methedilirdi... Sirkecide bir yerde.. birileri paylaşır onun adresini..

MesajKonu: Geri: İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?   Paz 29 Nis. - 1:53

Doğubank yanındaki pasajda birinci katta Abla var, Ancak daha kaliteli aparatlar istiyorsanız (bergeon vb gibi..) Tahtakale Emniyet Han 1. katta Faruk ustaya uğrayın, ya da Pir Han'a bakın...

İst'da uygun fiyatlı ve kaliteli saat tamirciliği ekipmanları nereden bulunur ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Daha Kaliteli Hizmet İçin Üye Olun
» 99 Saat İçinde online Olan Üyeler
» Kaliteli Hizmet İçin Üye Olun
» Tarih ve Saat Ayarları
» wwe sitesine uygun portal bulabilirmisiniz...+rep pls