Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Greubel Forsey

4 posters
YazarMesaj
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

Greubel Forsey Empty
MesajKonu: Greubel Forsey   Greubel Forsey Icon_minipostedPaz 3 Ocak - 11:57

Markanın yaratıcıları Robert Greubel ve Stephen Forsey, geçtiğimiz yılki Basel Fuarı'nda koleksiyonerlerin gözlerini kamaştıran yeni tourbillon modeli Invention Piece 1'ı tanıttı. Çift eksenli tourbillon mekanizmasını geliştirerek orijinal mekanizmayı kusursuza yaklaştıran saatçiliğin iki dahisi, bu modeli 11 yıl önce Greubel Forsey markasıyla çıkarttıkları ilk modelleri Double Tourbillon 30'a ithaf etti.

İnanın söyleyecek söz bulamıyorum çünkü Claretin mekanizmalarından bile daah etkileyici görünüyorlar, triple axis tourbilonu gözüm görmedi bundan sonra by by by
onder

Greubel Forsey Empty
MesajKonu: Geri: Greubel Forsey   Greubel Forsey Icon_minipostedPtsi 4 Ocak - 9:50

bildiğin şaheser ya, geç karşısına izle sabahtan akşama kadar Very Happy biere
watcher
Admin
watcher

Greubel Forsey Empty
MesajKonu: Geri: Greubel Forsey   Greubel Forsey Icon_minipostedSalı 9 Mart - 10:48

Bu arada Robert ve Stephen'in bu markalari ile 2009 Gaia buyuk odulunu de "sirket ruh'u" dalinda aldiklarini da soylemek lazim.
Isvicre'deki uluslararasi saat muzesinde, son donemlerin saat makineleri konusunda en buyuk buluslari nedeniyle 17 eylul 2009'da odullerini almislardi.
Robert ve Stephen
Greubel Forsey 09_0825_Greubel

Robert Greubel, 1960 Isvicre dogumlu, babasi da saatci.
Stephen Forsey 1967 Ingiltere dogumlu ve o da bir saat meraklisinin oglu.
2004 yilinda ilk icatlari olan 30° egimli ilk cift tourbillion saatlerini Basel fuarinda tanitmislar ve ondan sonra icattan icada, patentten patente kosmuslar.
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

Greubel Forsey Empty
MesajKonu: Geri: Greubel Forsey   Greubel Forsey Icon_minipostedSalı 9 Mart - 10:55

Bunlar aldıkları parayı kuruşuna kadar hakediyor.
watcher
Admin
watcher

Greubel Forsey Empty
MesajKonu: Geri: Greubel Forsey   Greubel Forsey Icon_minipostedSalı 9 Mart - 10:57

Darisi ulkemin genclerinin basina.
Simdi hatirladim bu sozu daha burasi kurulmamisken DH'te de soylemistim Very Happy
Ben ulkemden de boyle gencler cikacagina inaniyorum ok1
http://www.turksaatforumu.com

Greubel Forsey
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Double Tourbillon 30 Derece Açı Greubel Forsey...