Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler

+3
egunns
teng
silver
7 posters
YazarMesaj
silver

silver

Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Empty
MesajKonu: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedÇarş. 13 Ocak - 21:56

Submariner benzeri yada taklidi Smile ancak kalite açısından iyi olan eta otomatikli $500 altı saatleri burada paylaşalım.

Örnek Sandoz submariner
http://cgi.ebay.com/Sandoz-Submariner-Automatic-Diver-Watch-Aquatimer-5513_W0QQitemZ360218951102QQcmdZViewItemQQptZWristwatches?hash=item53deb8fdbe
teng

teng

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedÇarş. 13 Ocak - 22:15

Kadloo var
Sonra Revue thommen'in sahibi olan Grovana markanın submariner benzeri saatleri var. ben de submariner'in aynısı Rolex bir şey demiyormu diye sorduğumda saatçi Submariner modeli rolex'in patenti altında değil gibi bir cevap vermişti.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 5:33

sandoz iyimiş
kadloo yu çok beğenmemiştim, kabaydı biraz
2FAST4U

2FAST4U

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedC.tesi 16 Ocak - 0:04

tum dıver saatlerınde mutlaka bır submarıne havası var bezel benzemese dahı kasası mutlaka benzıyor.Ama hıç benzemeyen dıver larda var.Kendıne has modeller.kadloo yu bır dönem bende almayı duşundum.Baska bır forumda teng bey değmez deyınce vazgeçtım ne olduğu bellı olmayan bır fırmaya o paraları vermek ıstemedım .Bileğimde rahat edemedım o da ayrı bır konu
deka

deka

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedC.tesi 16 Ocak - 4:02

Kendine has model deyince orada durup, seiko monster scuba diver i tek geçerim, klasik çizgilerin dışında çok değişik bir tarz, gerçi eta değil ama...
rigel55

rigel55

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:02

deka demiş ki:
Kendine has model deyince orada durup, seiko monster scuba diver i tek geçerim, klasik çizgilerin dışında çok değişik bir tarz, gerçi eta değil ama...

Aynen katılıyorum ustad dediğin gibi savaş çıksa farketmez özel günlerde koluma taktığım tag heuer dir ama normal yaşantıda kolumda göreceğiniz tek saat seiko monster malum avatarımda da olduğu gibi Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 1:56

Seninkinde nato kayış var galiba, orijinali metal mi, silikon mu?,ayrıca neden değiştirdin?,bende metal kordonlusu var.
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

MesajKonu: Geri: Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler   Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 2:03

Sandoz iyi yabancı forumlarda çok beyeniyolar.

Submariner benzeri, ETA otomatikli uygun fiyatlı saatler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Uygun Fiyatlı Şık Saatler
» ebay'de uygun fiyatlı jacques lemans geneve saatler
» Ortaklaşa Submariner benzeri ETA'lı bir saat alalım mı?
» 4R16'lı uygun fiyatlı Seiko'lara devam, sizce hangisi?
» Uygun fiyatlı Rus otomatik saatleri - 2 satıcı