Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

TakvimAnasayfaGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Rahat uyutan saat

YazarMesaj
mustafasuren

MesajKonu: Rahat uyutan saat   Ptsi 18 Ocak - 7:54

Saat devi Philip Stein Teslar, stres yüzünden yaşanan baş ağrılarına ve uykusuz gecelere son verecek elektro-manyetik saat üretti. Gece derin uyku sayesinde gündüz şekerlemelerin de önüne geçen saati, 26 İngiliz milletvekili test edip onayladı! Başkent Londra`daki Chiron Clinic, bu özel saatin işe yaradığını araştırmayla kanıtladı. Saatin içindeki 8 hertzlik elektromanyetik frekanslı çip, özellikle elektronik eşyalar yüzünden ortaya çıkan negatif dalgaları yok ediyor. Dalgaların yol açtığı baş ağrısı, kalp ritmi bozuklukları ve uykusuzluk ortadan kalkıyor. Klinik bir aylık denemeler boyunca vekillerin yarısına elektro-manyetik saat, diğer yarısına ise şirketin sıradan bir başka saati takıldı. Özel uyku saatini takan vekiller kullanmaya başladıktan sonra çok daha rahat uyuduklarını, kalp rahatsızlıkları yaşamadıklarını belirtti.
solestar

MesajKonu: Geri: Rahat uyutan saat   Ptsi 18 Ocak - 9:50

Saat gerçekten rahat mı uyutuyor yoksa bizi mi uyutuyorlar bilmiyorum ama anlatıldığı gibiyse uyku sorunum olduğu için en çok benim işime yarar Sleep
teng

MesajKonu: Geri: Rahat uyutan saat   Ptsi 18 Ocak - 10:23

Ben de Zenith El Primero aldığımda, bir hedefe ulaşılması ve de cüzdanın boşalması ile rahatleyıp deliksiz bir uyku çekeceğimi tahmin ediyorum Wink

Rahat uyutan saat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 99 Saat İçinde online Olan Üyeler
» Tarih ve Saat Ayarları
» Saat Formatı hakkında
» BUYRUN SÜPER SAAT KODU ..
» "Kimler Hatta?" Ora Nasil Flash Saat Koya Bilirim?