Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Taşınma işlemi

3 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Taşınma işlemi Empty
MesajKonu: Taşınma işlemi   Taşınma işlemi Icon_minipostedC.tesi 4 Tem. - 10:24

Arkadaslar bence obur forumdan buraya tasinirken herkes kendi topicleriden onemli veya gerekli gordugunu buraya kopyalarsa o topic burada kendi adina acilmis olur diye dusunuyorum, ne dersiniz?
http://www.turksaatforumu.com
vervito

vervito

Taşınma işlemi Empty
MesajKonu: Geri: Taşınma işlemi   Taşınma işlemi Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 11:05

topic nedir abi? orda attığımız mesajlar mı?
ben DH forumundaki 50 ile 100. sayfalar arasını taramıştım ve değerli sayılabilecek verileri copy paste etmiştim bir word dosyasına.
yanlış hatırlamıyorsam Peugeot arkadaşımız 1 ile 50. sayfaları almıştı. POlemik ise 100 ile 150. sonrasını bilmiyorum. bu bilgileri nasıl değerlendirelim bu yeni forumda? üstadımız yol gösterin bize Smile
Bu arada Admin olayı üçün gönüllü olabilirim.. elimden geleni yaparım. eğer siz yetiştiremiyorsanız tabii ki, size yardımcı olmak amacı ile.
Saygılarımla.
İyi saatler.
Concepto

Concepto

Taşınma işlemi Empty
MesajKonu: Geri: Taşınma işlemi   Taşınma işlemi Icon_minipostedCuma 17 Tem. - 6:49

Fly ilk kurulan forumdan bahsediyor watcher DH değil. Sonradan bu adrese aldılar. Bu arada DH'den de uygun bilgiler taşınabilir elbette.

Taşınma işlemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FORUMUN YENİ ADRESİ -TAŞINMA-