Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zenith Respirator kadranı aranıyor

5 posters
YazarMesaj
Axiaziz

Axiaziz

Zenith Respirator kadranı aranıyor Empty
MesajKonu: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 3 Şub. - 8:59

Başlık gayet açık aslında respirator e kadran arıyorum.

Daha önce bir kere daha sormuştum, @watcher bir iki link vermişti ama aradığımız şeyi bulamamıştım.
Ebay. ' e falan bakındım ama yok gibi. Yurtiçi veya yurt-dışı bulabilen olursa sevinirim.

Zenith Respirator kadranı aranıyor Respi1
barett

barett

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 9:25

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 9:38

Maalesef bunu ben de gordum ama bu kadran kurmalilar icin, otomatik makineye uymuyor, uzerinde de zaten automatic yazmiyor ayrica respirator yazisi da eksik ki bu da respirator oncesi bir makineye ait oldugunu gosterir, o da kurmali oldugunu.
http://www.turksaatforumu.com
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 9:43

@barett öncelikle çok teşekkür ederim.
----------------------------------------------------------------

"Ağlamak istiyorum sayın seyirciler."
Ben de sevinmiştim bir an be... Yazı falan dert değil tabii de, @watcher haklı, bu daha geniş gibi zaten...
Emin olamadım bir an bende ama maalesef öyle gibi... :(

Bulamayacak mıyım be...
barett

barett

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:02

uzuldum gercekten
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:05

Valla ben de ariyorum, hergun ebay'i tariyorum, benimkinde respirator yazisi yok, sadece automatic var, bana veya axi'ye uygun bisey bulsam cagiri borozanini calicam ama cikmiyor birsey.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:09

simdi bir saat bitti otomatik kadranda temiz 150 euro teklif veren cikmadi

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320492287599&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1182
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:14

barett demiş ki:

http://cgi.befr.ebay.be/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320492287599&ssPageName=STRK:MEWAX:IT#ht_500wt_1182

Daha büyük resimler lazım ama ucuza gitmiş gibi. (Maalesef bizim bir de 150 dolar gümrük barajı var gerçi)
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:15

watcher demiş ki:
Valla ben de ariyorum, hergun ebay'i tariyorum, benimkinde respirator yazisi yok, sadece automatic var, bana veya axi'ye uygun bisey bulsam cagiri borozanini calicam ama cikmiyor birsey.

Ben de ebay (.com olanı tabii) haftada bir mutlaka tarıyorum ama yok.
Yuvarlak envayi çeşit kadran var, respirator bulamadım...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:25

barett demiş ki:

Ben bu saati gormemistim ama bunun da kadrani bozuk, ben en son bundan biraz daha bozuk kadranlisini 85€ civari almistim, kadran gercekten de sorun, aslinda pariste yaptirabilecegim bir yer var ama sevgili barett senin tasinma isinin bitmesini bekliyorum ki benim saatleri sokup kadranlarini cikaralim, paris'e restorasyona gondereyim, bir iki tane yaptirdiktan sonra da neticeyi forumda veririz.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:40

ok1
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: zenith automatic 28800 resprator(kenedy versiyonu)   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 11:35

saatin kendisi var sizdekinin kasa aynı 28800 maske solunum kadran siyah zaman tutması çok iyi camında çizik var kadran temiz.satabilirim cep 05362445761
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 12:33

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 9:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 18:49

kemal-cebeci demiş ki:
saatin kendisi var sizdekinin kasa aynı 28800 maske solunum kadran siyah zaman tutması çok iyi camında çizik var kadran temiz.satabilirim cep 05362445761

Ben anlayamadım, siz saati mi satıyorsunuz, kadranı mı?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 22:33

zenith automatic 28800 resprator (kenedy) saatin kendisini satarım.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 22:49

saati
teng

teng

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedSalı 6 Nis. - 23:03

Saatin resmi varmı ? fiyatı nedir ?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 0:12

teng sizdekinin aynı model kadran siyah msn verirseniz resimlerini msn nize gönderebilirim fiyat 700tl pazarlık yaparız.orjinal bir saat camında çizik var küçük bişey çok güzel zaman tutuyor.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 0:15

Msn im yok ne yazıkki ayrıca ben bir arkadaş için sormuştum,
Resimleri burada yayınlayamazmısınız?
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 1:04

resim gönderimini nerden yapıyoruz bulamadım ben
teng

teng

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 1:08

Forum anasayfasında forum bilgileri bölümünde nasıl resim yollandiği ile ilgili bilgiler var.
Ancak imageshack şu aralar açılmıyor, siz 666kb.com a girerek de deneyebilirsiniz.
Ya da benim e mailime yollayın ben eklerim.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 1:16

e mail adresinizi verirmisiniz
teng

teng

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 2:11

gelmedi

En son teng tarafından Çarş. 7 Nis. - 9:30 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 3:50

maile yolladım geldimi bir bakarmısınız
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 4:33

Zenith Respirator kadranı aranıyor 10001110

Edit watcher: Fotografi duzelttim ve gorunur hale getirdim. Lutfen forum kurallari bolumunde nasil resim eklenecegi konusunu iyice okuyunuz. Foruma ekleyeceginiz resimleri 640 pixel ebatina kuculterek ekleme yapiniz aksi takdirde acilmasi ve gorunur hale gelmesi cok zaman alabilir. Tesekkurler.

.
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 5:01

teng zenithin resmini gönderemedim sahibinden comda saatlerden zenithden 23801751 nolu ilandan saati görebilirsin
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 5:05

teşekkür ederim resim için
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 5:08

ok1
no problem...
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 21:28

merhaba watcher zenith automatik 28800 resprator (kenedy)resimdeki saati alım satıma koyabilirseniz çok sevinirim fiyat 700 tlden pazarlık yapılabilir.daha sitede yeni olduğum için fotoğraf yüklemede zorlanıyorum tşk ederim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedÇarş. 7 Nis. - 23:40

Siz kendi adiniza alim satim bolumune satis yazinizi yazin, ben resimi eklerim ok1
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedPerş. 8 Nis. - 2:16

watcher sizede yük oluyorum kusura bakmayın biraz teknoloji özürlüyüm saati alım satıma yazdım resmi siz koyarsanız sevinirim teşekürler.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedPerş. 8 Nis. - 5:17

Hallettim ok1
kemal-cebeci

kemal-cebeci

MesajKonu: Geri: Zenith Respirator kadranı aranıyor   Zenith Respirator kadranı aranıyor Icon_minipostedPerş. 8 Nis. - 6:01

çokteşekürler eline sağlık

Zenith Respirator kadranı aranıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zenith Respirator, GG' den
» Zenith - Respirator
» zenith automatic 28800 respirator
» zenith deri kayış tokaları aranıyor
» zenith 28800 respirator automatic