Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-

+11
teng
sifujack
certus
okyanus57
profurio
deka
watcher
silver
kelby
nail
uyildirim
15 posters
YazarMesaj
uyildirim

uyildirim

Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Empty
MesajKonu: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 0:43

TÜM SAATLER SATILMIŞTIR TEŞEKKÜRLER
Saatler geldi!!!!
seiko saatler ve fiyatları aşağıdadır,isteyen arkadaşlara rezerve yapılır,takas ve indirim maalesef yapamıyorum
irtibat için
uğur yıldırım 533 695 83 42 yildirimugur30@hotmail.com

1-skz223 210 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- 1095547670_4238590663_thumbnail
2-skz229 230 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- SKZ229-500-500
3-skz211 181 usd sifujack arkadaşımıza
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- 1095547663_4238590656_thumbnail
4-skz231 250 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- SKZ231K_MED
5-snze83 150 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- 1095583565_4238624970_thumbnail
6-snzf11 135usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- SNZF11J
7-snze97 135 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Snze97j1b
8-snzg15 130 usd certus arkadaşımıza
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- SNZG15J
9-SNZB33J1 100 usd twillightzone arkadaşımıza
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Snzb33j1_1
10-snzg17 145 usd
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- SNZG17K1

Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6790
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6785
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6780
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6781
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6782
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6783
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6784
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6786
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6787
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6788
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6791
Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- DSCF6794

En son uyildirim tarafından Cuma 13 Ağus. - 19:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
nail

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 10:00

10-snzg17 145 usd modeline talip olabilirim nette 40mm olarak gördüm doğrumudur?
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedÇarş. 17 Şub. - 11:27

bendeki bilgilerinde tam kasa ölçüleri yok ancak gelince kumpasla ölçüp cevaplayabilirim genel olarak aşağıdaki bilgiler var oda ingilizce ama önümüzdeki hafta içinde saat gelir ve yazarım

100% Authentic Brand New Seiko 5 Men’s Automatic Sports Military Watch, Model No SNZG17J1, Made In Japan, Black Number Dial with Luminous Hands, Day-Date calendar at 3o’clock position, 100Meters WR, Three fold Clasp with Secure lock Push button release Band, Stainless Steel Case. Screw See-Through Case back with Japan 23-Jewels Movement
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 1:39

nail demiş ki:
10-snzg17 145 usd modeline talip olabilirim nette 40mm olarak gördüm doğrumudur?

çap 40 mm kalınlık 12 mm.

babama hediye almıştım 180 $'a. 145'e gayet iyi. ama orjinal kutu yok sanırım bunlarda.
ben kutulu almıştım.

En son kelby tarafından Cuma 19 Şub. - 1:43 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 1:42

kutu+garanti kartı 20 usd bence gereksiz o yüzden böyle getiriyorum ama istiyenlere bu şekildede getirebilirim
nail

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 7:56

yani garanti yokmu kartı almazsak?
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 7:59

1 yıl boyunca ben yardımcı oluyorum bugüne kadar hiç kimseden sıkıntı çıkmadı ama dediğim gibi yardımcı olurum garanti konusunda
silver

silver

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 8:42

Hocam yurtdışından alınan bir saate Türkiye dağıtıcısı garanti vermez, ciddi bir garantinizin olmasını istiyorsanız Aydın Saat yada bayilerinden almanız lazım, onlardaki satış fiyatı da 2 misli civarlarında geziniyor.
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 9:20

bende o yüzden bu şekilde getiriyorum her nekadar uluslar arası garanti densede bu saat olsun elektronik olsun türkiye pek faydalanamıyor,5 yıldır kimsede problem çıkmadı çıkarsa aaldığım yere gönderebiliyorum zaten onlar onun garantisini bu şekilde karşılıyor
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 10:02

seiko atlasa hastayım ama, ah bir silikon kordonlusu olsa.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:01

seiko atlas metal kordonla cok ciddi rahat ve konforlu takilabiliyor, ben seyahate gittigimde cogu zaman onu takiyorum, hem kirmaktan korkmuyorum cunku saglam ve ucuz.
Diger duz kadranli modelin deri kayislisi vardi hatta forumda resimlerini yayinlamistim ama deri kordonla cok rahatsiz etti ben de bir yegenime hediye ettim.
http://www.turksaatforumu.com
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 12:48

watcher demiş ki:
seiko atlas metal kordonla cok ciddi rahat ve konforlu takilabiliyor, ben seyahate gittigimde cogu zaman onu takiyorum, hem kirmaktan korkmuyorum cunku saglam ve ucuz.
Diger duz kadranli modelin deri kayislisi vardi hatta forumda resimlerini yayinlamistim ama deri kordonla cok rahatsiz etti ben de bir yegenime hediye ettim.

aslında bu modele metal kordon çok yakışıyor ama, bende metal kordon fobisi var affraid
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 19 Şub. - 18:01

Bendede o fobi var çünkü bilekte kıl yogunulugu epey fazla çıtır çıtır kıllar heba oluyor oyüzden silikoncuyum bende
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 23 Şub. - 5:23

tüm saatler gelmiştir ve orjinal resimleri eklenecektir
deka

deka

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 23 Şub. - 5:29

Bekleriz. ok1 ,fotolarla birlikte saatle ilgili ölçü vs. bilgileride bekleriz.
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 6:02

resimler eklendi yukarıda
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 14:06

nail demiş ki:

nail bey verelim size saati Smile)
yanlız ben 42 mm gibi ölçtüm çapını kumpasla
profurio

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 8:31

Arkası cam kapak olanlar hangileri acaba belirtirmisiniz?
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 10:30

bakıp hemen yazıyorum
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedC.tesi 27 Şub. - 11:04

snzg17j1
snze97j1
snze83j1
snzf11j1
profurio

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPaz 28 Şub. - 10:44

teşekkür ederim.
okyanus57

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedÇarş. 3 Mart - 10:40

Beyler Atlas dediğiniz hangisi oluyor.Bir zahmet söyleseniz.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPerş. 4 Mart - 6:33

okyanus57 demiş ki:

bu resimlerden SKZ223, SKZ229 ve SKZ231 atlas grubuna giriyor. bezelde pusula simgeleri olanlar.seiko atlas automatic diver yada, seiko compas automatic diver gibi isimlerle anılır. bazen diver'in önüne scuba konularakta söylenir.
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPerş. 4 Mart - 9:24

teşekkürler
okyanus57

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 5 Mart - 11:42

kelby demiş ki:
okyanus57 demiş ki:

bu resimlerden SKZ223, SKZ229 ve SKZ231 atlas grubuna giriyor. bezelde pusula simgeleri olanlar.seiko atlas automatic diver yada, seiko compas automatic diver gibi isimlerle anılır. bazen diver'in önüne scuba konularakta söylenir.

Teşekkürler.Yalnız saatler bana çok kaba geldi.Yoksa benmi yanılıyorum.
certus

certus

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 5 Mart - 12:18

bunlar dalgıç saati oldukları içün öyle olmak durumunda olurlar genellikle... haa kaba olmayan dalgıç saat yok mu , var tabi ki amma... dalgıç dediğin heybetli olur, bilekte kendisini belli eder... "ben dalmaya ve her türlü koşulda çalışmaya varım" der.. o yüzden kanımca bu seikolar çok ama çok işlevli ve de güzeller...
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 5 Mart - 13:04

evet çünkü sonuçta saat su altında okunabilecek şekilde olmalı .bu yüzden atlas serisi biraz daha büyükaslında normal çünkü tepeler hariç bezel çapı 40 yada 42 mm tepeler insanı yanılttığından büyük görünüyor,ayrıcabir sürü özelliği var, kaba gibi görünen o çok büyük tepe harita üzerinde mesafe ölçmeye yaradığı için büyük yapılmış ,vidayı harita üzerinde döndürüp oranlama yaparak gerçek uzunluğu bulabiliyorsunuz ,ayrıca saat işaretleri ve iğnelerde güçlendirilmiş yoğun fosforlu,yön bezeli sayesindede akrebi güneşe doğru tuttuğunuzda akrep-güneş ekseni ile saat12-6 ekseni arsındaki küçük daire diliminindeki orta noktaya yani açıortaya güneyi getirdiğinizde yönleri net bir şekilde gösteriyor yani net ölçümlü pusula görevi görüyor,bu yüzden bu skz serisine gadget (çok işlevli-marifetli alet) lakabını takmışlar ,skz211 i gördüm dev gibi sandığım saat o kadarda büyük değilmiş ince-orta bilekli olduğum halde rahatlıkla takabileceğim büyüklükte ,önünümzdeki hafta diğer saatleri de görmeyi düşünüyorum
teng

teng

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 5 Mart - 21:59

Hani biz de en azından resimlerini görsek ? kurma kolu ile mesafe ölçümü çok ilginç geldi.
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedCuma 5 Mart - 22:09

sifujack arkadaşımla elimdeki tüm seiko 5 serisi saatleri inceleyip burda bir sunum yapabiliriz ama yoğunluktan görüşemedik önümüzdeki haftalarda inşallah olur
m1cemi

m1cemi

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 3:23

10 numara gerçekten 10 numaraymış
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedC.tesi 24 Nis. - 7:33

Orange Monster getirebilirmisiniz?
ahmdsr

ahmdsr

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedPtsi 12 Tem. - 23:35

Hangi ülkelerde orijinal Seiko 5 satılıyor?
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 1:23

vervito demiş ki:
Orange Monster getirebilirmisiniz?
tam model alabilirmiyim 1-2 orange model var ama
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 1:30

orange monster skx781 oluyor,sanırım vervito bu modeli kastetmiş olmalı
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 2:44

Aslında kelby arkadaşım sattığı modeli alacaktım ancak müsait olmadığım için kaçırdım. metal kordonlusu çok ağır. silikon kurtarır ancak Smile
asiruh2009

asiruh2009

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 2:59

Atlaslar harika bir kendimi ayarlaya bilirsem yanına gelirim uğur abi...
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 3:05

SKX781K3
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 3:14

Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- !BsIEl5wCWk~$(KGrHqIH-EQEvDFiPepWBL2pnWCd9w~~_12

bu model var SNZF49
diğerlerine bakıyorum hemen
uyildirim

uyildirim

MesajKonu: Geri: Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-   Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR- Icon_minipostedSalı 13 Tem. - 3:19

eevet listemde o model var ama stoğu sormak lazım fiyatı 325 tl

Yeni Seiko Otomatik Saatler- SATILMIŞTIR-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Epos diver/ submariner otomatik (Satılmıştır)
» Satılık Sıfır Seiko SNAB19 (Satılmıştır)
» Satılık Seiko Black Monster - Satılmıştır
» Satılık Sıfır Seiko SNZF11J1 (SATILMIŞTIR k8Triton)
» Sıfır Seiko SKA427P2 Kinetic (Silikon Kayış) SATILMIŞTIR