Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?

+9
egunns
ertay
certus
deka
silver
aaltindeger
watcher
Axiaziz
teng
13 posters
YazarMesaj
teng

teng

Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Empty
MesajKonu: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 8:31

Günümüzde pırlantalı saat takan erkekler var. Bunların çoğu assolist vb gibi kimseler, ama normal hayatta da pırlantalı saat takan bir erkeği gördüğünüzde ne düşünürsünüz ?
Axiaziz

Axiaziz

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 8:35

Üzülürüm. İçimi bir hüzün kaplar. Muhtemelen "yazık" derim.
Ek olarak "Allah ıslat etsin, başka dert vermesin" falan da diyebilirim.

Vb...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 8:53

Yuh ayi derim hahaha
http://www.turksaatforumu.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 8:54

Ama belki hassas yaradılışta birisi ? muhaha
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 9:02

o zaman hassas ayi derim hahaha
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 9:05

Belki hava atma, gösteriş peşindedir ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 9:06

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx diable

Kendimi editledim hahahaaa
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 9:14

helede ful altın rolexte olursa paraya kıymış derim, başkada bişey demem. kimseyi yargılamam..
silver

silver

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 9:18

Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? LR9Pz75vud
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 10:35

İşi makaraya vurdunuz , ben ciddi sormuştum. vieux
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 10:58

Ben hassas da olsa,yumuşakda olsa fumeur ,sadece yadırgarım.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 11:11

Hele şükür gırgıra almadan 2. cevap geldi Very Happy (1. aziz malum)
silver

silver

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 11:26

pırlantalı altın saati herkes taşıyamaz, ağır kro olmak lazım Very Happy
silver

silver

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 11:30

Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? LiveImages%255CKelebek%2520Haber%2520Galerisi%255Crecep%2520ivedik2%255CDSC_9188
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 12:15

muhabbete bayildim hahaha
certus

certus

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 12:18

iyi ki böyle bir insan değilim diye düşünür, halime şükrederdim...
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 13:37

Sip diye cevap verilecek bir konu degil. Cunku bu, takan kisiye bagli bir durum bana gore.
Takan kisi, Cahil birisi ise, o kisinin hakkinda Zonta oldugunu dusunurum, hele birde bu konuyu kunye ile pekistirmisse, tam Audi reklaminin oznesi olmaya namzet bir kisidir. Hani bir Audi reklami vardi bir zamanlar, aracin direksiyonunda bir kisi var, eli vitesin uzerinde, kolunda kunye ve yuzuk var, bu kisinin sadece bedeninin bir kismi gorunuyor, ama goruntusunden belli bariz kiro ve altinda da soyle yaziyordu. "Audi'de asla bulamayacaginiz aksesuarlar"
hatta bu reklam icin, eksi sozlukte yazan bir basligida buraya aynen kopyaliyorum.
"esas amacı manda kasa mercedes ve bu arabayla bütünleşmiş mafyavi maganda oluşumunu kınamak, rezil etmek olan audi reklam sloganıdır.bir dönem bir çok yüksek tirajlı gazetenin 2. ya da 3. sayfalarında, sayfanın yarısını kaplayacak şekilde reklam olmuştur ve dolayısıyla bayaa bir ses getirmiştir.
ses getirmemiş olsa yıllar sonra sözlükte mevzu bahsi olmazdı herhalde."

Evet,
farkli olarak isin ikinci bir yuzu daha var ayrica. Sayet bu kisi yukaridaki zikredilen ozelliklere haiz bir kisi degilse, tam tersine egitimli bir kisi ise, o zamanda ister istemez, kendisi hakkinda soyle dusunebilirim;
Icinde bastirilmis duygulari olan, firsatini buldukca da yasam bicimi ile bu duygularini aciga cikarmaktan cekinmeyen, hatta bilakis haz duyan bir kisi diye dusunulebilir.(bu duygulari tek bir yönde degerlendirmemek lazim. misal; baslarda ezik fakir bir evreden sonra gelen zenginlik ile, gecmisten intikam alma duygusu yada icinde kalan uhde olabilir, iste gunun birisinde su sekilde bir sey alacagim gibi)

Tabii bu yazdiklarim, kesin bir tahlil sonucu olmamakla birlikte, sadece gorsel bir degerlendirme sonucunda edinilecek ilk izlenimler olup, illede sudur budur denilemeyecegi gibi, yapilacak murakabenin neticesine gore nihai kanaat'e varmak daha isabetli olur herhalde.

Edit:
Bu kisi Suud ailesine mensup bir kisi ise, yada BAE'li bir petrol seyhi ise, zaten son derece normal bir durum olup, yadirganacak hic bir sey olmadigi gibi konusmak bile abestir.

En son ertay tarafından Cuma 12 Şub. - 2:54 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedÇarş. 10 Şub. - 21:30

Ama yurtdışında şarkıcı ve film yıldızları da kullanıyor, onlara ne diyeceksiniz?. Gerçi orda mafya babaları da kullanıyor ama..
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 0:19

Birde YOW YOW diye sarki soyleyen zenciler var ya onlar takiyor.

Yani neticede biraz yumusak, biraz etek giyme sevdalisi, biraz dangal, biraz sonradan gorme, biraz baskasinin servetiyle hava atmaya calisan zavalli yaratik, biraz kivirttirmali, biraz beni de gorun diye yalvaran, temelde cahil tarzlari bir araya getirdiginde cikan kisilik olsa gerek boyle bir saati takan kisi.
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 3:46

teng demiş ki:
Ama yurtdışında şarkıcı ve film yıldızları da kullanıyor, onlara ne diyeceksiniz?. Gerçi orda mafya babaları da kullanıyor ama..
Ben olayi kendi toplumumuzun kültür ve avam deger yargilari acisindan degerlendirdim.
Sarkici ve film yildizi konusuna gelince, elbette istisnalar olacaktir. Mesela, normalde Erkeklerin sac boyamasi hos karsilanan bir durum olmamakla birlikte, sanatcilar icin ayni sey söylenemez. Sanatci da insan degilmi kardesim, nasilki siradan bir insana yakismiyor ve itici oluyorsa, ayni sey sanatcilar icinde gecerlidir denilemez. Sanatcilarin konudan vareste tutulmalari gerektigine inaniyorum.

Diger bir hususta, farkli bir milliyet icin gecerlidir. Bizde erkeklerin Alyans disinda altin taki takmasi ve kürk giymesi hos karsilanmazken, tam tersi durumlarin söz konusu oldugu ülkeler mevcuttur.
Mesela, Hintli erkeklerin altin taki takmasi gayet normal bir durum oldugu gibi, Rus erkeklerinin de kürk manto ile dolasmalari yadirganacak bir durum degildir.

Ben ilk yazidaki fikirlerimi yazarken, Evrensel bir düsünce olarak degil, sadece kendi ülkemiz deger yargilarini göz önünde bulundurarak yazdim, baska ülkelerde ne anlama geldigi konusunun bizi ilgilendiren bir yönünün oldugunu zannetmiyorum.
Cünkü olaylari degerlendirirken, kendi mensubu bulundugumuz toplumu sablon alarak bakma mecburiyetimiz oldugunu düsünüyorum.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 8:35

lüx üreticilerde koleksiyonlarında fazlalaştırdıklarına göre talep çok.....
büyük konuşmuyorum ileride oğlum moğlum takarsa diable
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 8:36

Genelde sonradan görme rapçi zenciler takıyor.Bunlarda o tayfadan. diable
canturk

canturk

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 9:24

sen insan degilsin .........
SEN BİR MELEKSİN derim fumeur
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 9:56

bu elitist tavırlar çok nahoş olmaya başladı..kim hangi hakla pırlanta takanı, iboyu, kahtalı mıçıyı onu bunu küçümsüyor? herkesin beğenisi kendine kardeşim, insanları aşağılamanın ne alemi var...
silver

silver

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPerş. 11 Şub. - 10:12

böğrü açık ve zincirle dolaşan birine kro deyince sorun olmuyorsa,
pırlantalı altın saatle dolaşan birine de kro demek sorun olmaz Smile
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 3:19

Arkadaslar olayi dar bir alana sikistirmamak lazim diye düsünüyorum. Direk olarak sudur budur demenin dogru bir tesbit olacagini düsünmüyorum. Bu yüzden de degisik örnekler verdim.

Faraza, ihtisamin sergilendigi bir ortam söz konusu ise pirlantali saat normal karsilanabilir. Fakat olayi günlük hayata indirgersek, normal bir günde ipek gömlek ve rugan ayakkabi ile gezmek ne ise digeri de ayni seydir diye düsünülebilir.
Ama düsününki, dedigim sekilde ihtisam ve zengiligin sergilendigi bir davete gidiyorsunuz, smokininizden tutun, papyonunuza kadar tepeden tirnaga tamamen abiye giyindiniz, diger yan aksesuarlar da ona göre, (araba ve hanim Very Happy ) iste o zaman kolunuzda böyle bir saat olmasinda abes bir durum olmayabilir. Ha bana sorarsaniz, öyle bir durumda sen takarmisin? hic bir zaman o sekilde bir konumum olmadigi icin, bir sey diyemem. Hele bir o duruma gelelim önce derim.
Direk olarak kestirip atmamak lazim diye düsünüyorum. Cünkü her olayin istisnalari oldugu gibi, bu olayinda istisnalari vardir muhakkak.

Normal zamanlarda da, kolunda pirlanta bir saat ile yalanci pehlivan gibi ortalikta dolasan bir kimse de kendisine yakistirilan sifatlari bastan göze almis demektir.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 3:35

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 4:24

Sayin aaltindeger dostum,
Rapci zenci yazisindan alinti yaparak, bizde de Ibrahim Tatlises ve Mico takiyor yazisini yanlis anlasilacagi düsüncesi ile yazmamin akabinde sildim ve sildikten sonra da sizin yazinizi fark ettim.
Tahmin ettigim gibi yanlis anlasildi galiba, bu konu hakkinda benim en basindan bu tarafa yazdiklarima dikkat ederseniz, sizin bana isnat ettiginiz gibi, kimse hakkinda en ufak bir asagilama olmadigi gibi, sizin yazinizdan önceki yazimda da sanatcilarin vareste tutulmasi gerektigi yani bu konuda serbestlik icinde olmalari gerektigi konusunu yazdim, belki dikatinizden kacmis olabilir.
Zenci sarkici olayini Ibrahim Tatlises ile ilintilememin sebebine gelince, nasilki oradaki o tarz müzik yapan sarkicilar frapan giyiniyorlar ve takilar takiyorlarsa, bizde de Ibrahim Taslises Basta olmak olmak üzere (Mici'yi taki olarak söyledim) frapan giyiniyorlar. (Ben sahsen Ibrahim Tatlises'i normal takim elbise ile görünce yadirgar hale geldim nerede ise)

Begeniriz yada begenmeyiz, Ibrahim Tatlises örnegini verirken kimseyi asagilamak gibi bir yaklasim icinde yazilmis olmadigini belirtirim. zaten ne olursa olsun toplum nezdindeki statü ve intibalarini etkilemek bizim elimizde olmasa gerek. Very Happy
Basindan bu tarafa ve sizin yazinizdan öncede, kesin olarak sudur yada budur demek dogru degildir diyede yazdim. tam tersine ISTISNAI sebepler olabilecegini en basindan bu yana da söyleyip durdum. ustelik olaya benim kadar olumlu bakan ve bu istikamette yazan biriside olmadi herhalde. Very Happy
Not:
Bu konu hakkinda daha baskada yazmak istemiyorum.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 11:03

Sayın ertay ibo falan deyince sanki sırf sizin yazdıklarınıza cevaben yazmışım gibi oldu.ama benim asıl isyanım birbirimizi gaza getirip tüm herkesin üstünde konumlama havası sezmemdendir. Allah korusun sonra bizde snop oluruz..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 11:24

Aman ha dikkat edin snoblar diğer forumda. fumeur
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 12:34

nigalara yakışıyor ama şimdi bence Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 12:46

Niga da ne ??

Ama siyah bir kadran üzerinde bir kaç tane pırlantalı saat olmazmı yani ??
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 12:54

niga = nigger yani zenci demek

tayfun abi pırlantalı saat aldın da bize kabul ettirmeye mi çalışıyorsun açıklamadan önce aldığını hayırdır Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 13:28

hahaha
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 13:40

fotoloarı bekliyoruz, kolunuzdayken olsun bi de şöyle boydan bi resim Very Happy
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 14:05

aaltindeger demiş ki:
Sayın ertay ibo falan deyince sanki sırf sizin yazdıklarınıza cevaben yazmışım gibi oldu.ama benim asıl isyanım birbirimizi gaza getirip tüm herkesin üstünde konumlama havası sezmemdendir. Allah korusun sonra bizde snop oluruz..
Endiselerin yersiz dostum. Bizler istesekde snob olamayiz. Very Happy
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedCuma 12 Şub. - 21:25

MortingenStrasse demiş ki:
fotoloarı bekliyoruz, kolunuzdayken olsun bi de şöyle boydan bi resim Very Happy
Yok artık daha neler. Pırlantalı saat takıcam ? ben ?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 1:16

Ama bunca isrardan sonra bende öyle zannetdim. fumeur
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 1:35

Israr yok, sadece neden pırlantalı saat takarlar onu derinlemesine arıyorum.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 1:38

by
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 3:41

Kimin çıkacağı ya da çıkmayacağı beni ilgilendirmiyor. Burda konuşulanlardan başka boyutlar da var ama söz edilmedi. Mesela birinden hediye lacaksınızdır, daha sönra iyi bir paraya çevirebilmek için pırlantalı bir saat istemezmisiniz?
Jigololar o yüzden pırlantalı saat takmıyormu ?
ertay

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 13:41

teng demiş ki:
Kimin çıkacağı ya da çıkmayacağı beni ilgilendirmiyor. Burda konuşulanlardan başka boyutlar da var ama söz edilmedi. Mesela birinden hediye lacaksınızdır, daha sönra iyi bir paraya çevirebilmek için pırlantalı bir saat istemezmisiniz?
Jigololar o yüzden pırlantalı saat takmıyormu ?
Hadi buyur bakalim, isin birde bu kismi cikti.
teng

teng

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 20:33

İşte onu demeye çalışıyorum ya, biz meseleye magandalık açısından bakıp çıktık. Ama başka boyutları da var.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedC.tesi 13 Şub. - 20:45

İşin yatırım boyutunu göz ardı etdik. diable
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPaz 28 Mart - 4:13

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPaz 28 Mart - 4:16

Bende aynı düşünceleri paylaştığımı belirtmeliyim, kesinlikle doğru, bence de. ok1
fate

fate

MesajKonu: Geri: Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?   Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ? Icon_minipostedPaz 28 Mart - 4:32

Ben de bunu eğitime düzeyine bağlıyorum.

Eğitimden kastımın akademik eğitimle sınırlı olmadığını belirtmek isterim önce. Bence eğitim temelde kişinin kendi kendini geliştirmesi ve gelişmelere açık olmasıdır.

Hayatında zihinsel ve/veya kültürel olarak belirli bir tatmin seviyesine ulaşmış insanlar bence bu tip hareketlerden uzak duruyorlar.

Yine bence eğitimle ilgili olarak şu da söylenebilir ki, eğitim kişinin zevklerini ve beğenilerini törpüleyip inceltiyor. Bu da kişiyi gösterişten kaçınmaya ve mükemmelliği gösterişte değil sadelikte aramaya yönlendiriyor.

Fakat şu da var ki, pırlantalı saati takan erkek marjinal bir tipse pek yadırgamıyorum.

Mesela bir Elvis Presley sağ olsaydı bugün ve pırlantalı saat taksaydı, bence garip kaçmazdı. Güncel örnekler de verilebilir tabi, ama şu an aklıma gelmedi. Sonuçta bu gibi insanların hayatları öylesine sıradışı oluyor ki kolundaki saat pırlantalı olmuş çingiş pembe olmuş pek dikkat çekmiyor.

Bu konudaki nacizane fikrim budur.

Bir erkek pırlantalı saat takarsa ne düşünürsünüz ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bu saat icin ne dusunursunuz?
» De Beers pırlantalı manyak saat
» ALTIN KAPLAMA LONGINES L4.636.2 18K ERKEK KOL SAATİ
» Proje: Kadranı 24 rakamlı erkek kol saati
» Ranger otomatik tiriplonlu erkek kol saati !