Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar

+16
sandeman
cowboy
bootsector
tarcan
certus
vervito
ertay
fate
Tolga
borahan
deka
sifujack
poibra
watcher
teng
parabellum p08
20 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
bootsector

bootsector

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Ekim - 3:57

Browning markasının ürettiği limitli sayıda olanlara bayılırım.

http://urun.gittigidiyor.com/Orjinal-Browning-COK-OZEL-caki-BICAK-KOLEKSIYON_W0QQidZZ34322404#aciklama
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 1 Ekim - 7:58

Benim de biraz merakım var çakı ve fenerlere Smile Büyük çakı wenger diğeri de victorinox. Fener de Fenix E15... Fener üç konumlu çalışıyor 10Lümen,75Lm,140Lm

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2749b

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2730du

Yakında bu da elimde olacak... Belki bilenleriniz vardır. Discovery kanalında ultimate survival programındaki bear grylls için gerber markasının ürettiği bir çakı...

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Gerber-Bear-Grylls-Folding-Sheath-Knife-31-000752-600x371
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 2 Ekim - 8:55

Sayın Cowboy,bu gerberin Bear Grylls survival bıçağını da biliyorsunuzdur. Bileyleme aparatı ve ateş başlatıcı falan da eklemişler,müthiş birşey olmuş.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 2 Ekim - 19:29

Bilmezmiyim... Gerçekten çok hoşuma gitti o set. Ebayden 40$ civarına alınabiliyor... Burada fiyatı 200 TL civarlarında Smile
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPtsi 3 Ekim - 2:39

Arkadaşlar Merhaba,

Bu başlıktan görüp ben de heves ettim, bir de babama hediye almak istiyordum çakının uygun olacağını düşünüp iki tane Victorinox aldım bugün. Ertay'ın eklediği resimdeki iki parlak Victorinox'un aynıları. Küçük olanda hata yok fakat büyük olanda (farmer alox diye geçmiş) pas lekesi olduğunu düşündüğüm lekeler var. Bu lekelere karşı ne yapılabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 03102011661

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 03102011662
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedSalı 11 Ekim - 22:09

Ailenin yeni üyesi kendi diktiğim deri kılıfıyla birlikte Very Happy Çakıyı gittigidiyordan hemen hemen piyasanın yarı fiyatına aldım okkiii

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 17737067

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 70528921

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 52275109

GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedÇarş. 12 Ekim - 0:05

yolgezer_7k demiş ki:
Arkadaşlar Merhaba,

Bu başlıktan görüp ben de heves ettim, bir de babama hediye almak istiyordum çakının uygun olacağını düşünüp iki tane Victorinox aldım bugün. Ertay'ın eklediği resimdeki iki parlak Victorinox'un aynıları. Küçük olanda hata yok fakat büyük olanda (farmer alox diye geçmiş) pas lekesi olduğunu düşündüğüm lekeler var. Bu lekelere karşı ne yapılabilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 03102011661

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 03102011662

Aluminyum folyo ve Coca-Cola ile pas lekelerini temizleyebilirsin... folyoyu katla üzerine hafifçe Cola damlat onunla sil... ayrıca içeriğindeki maddeleri bilince bir daha içmek istemezsin...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
eterna

eterna

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 13 Ekim - 18:28

wd - 40 kullanabilirsin.
http://sinanknives.blogspot.com/
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 5:34

Beklediğim bıçağım geldi. Bıçağın gri kısımları yumuşak ve kaydırmaz bir malzemeden yapılmış... Taşınabilecek boyutlarda değil tabi ki ama yine de çok hoşuma gitti. Resimlerini de paylaşayım...

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2766lc

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2767u

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2770i

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2772p

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2773d

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Img2775zj

parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 23:02

Güle güle kullan covboy dostum. Çok güzel ve sağlam görünümlü bir keski. Alt kısımdaki tırtıklar hakikaten işe yarıyor. İnce dallarla hortum benzeri şeylerde normal bıçaklarla zorlanıyorsunuz bazen. Renk kombinasyonu bakımından da outdoor faaliyetlerinin zevkli aparatlarından biri olmaya namzet bence. Tekrar hayırlı olsun diyor, saygılarımı sunuyorum.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 23:43

Çok teşekkür ederim parabellum Smile Daha iyisi sizlerin olsun Smile
el-primero

MesajKonu: Geri: Outdoor ve hobi amaçlı çakılar   Outdoor ve hobi amaçlı çakılar - Sayfa 2 Icon_minipostedC.tesi 17 Mart - 8:52

Çakılarınız çok güzel iyi günlerde kullanın. Ben çocukluktan beri merakliyim çakılara. Ama bu kadar çakı muhabbetinin arasında bir kere PUMA lafı geçmez mı? :(

Outdoor ve hobi amaçlı çakılar
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Outdoor Saat
» Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler