Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim

+7
fate
krytime
silver
deka
MortingenStrasse
egunns
certus
11 posters
YazarMesaj
certus

certus

Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Empty
MesajKonu: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPerş. 1 Nis. - 20:48

Dün gece Bursa Zafer Plaza'da Pırlant mağazasının önünden geçerken bir indirim olduğunu gördüm arkadaşlar. 1-4 Nisan arasında Zafer Plaza'daki mağazaya özgü olmak üzere Pırlant tüm saatlerinde %50 indirim yapıyor. Saat almak isteyenler Pırlant'la irtibata geçsin derim. Gerçekten çok güzel saatler vardı. Bir kaç örnek verecek olursam, mesela
Longines'in Grand Vitesse, Admiral ve Hydro Conquest modelleri mevcuttu.
Hamilton vardı gördüğüm kadarıyla Viewmatic Chrono, Conservation GMT, Belowzero vs.
Sonra Raymond Weil vardı Nabucco, Freelancer falan.
Seiko'lar vardı. Baume&Mercier, Porsche Design ve daha bir sürü model vardı.
Mesela Omega Speedmaster Broad Arrow co-axial vardı 8bin liradan 4 bin lira düşmüş fiyatı.
Tag Heuer vardı güncel Carrera, Aquaracer chrono vs. Bir de egunns'un sevdiği eski tarz beyaz kadran kahve kayış bir carrera vardı Smile
Kısaca güzel modeller mevcut, saat alacak arkadaşlar irtibata geçsin derim Pırlant'la, oldukça güzel bir fırsat bence.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedCuma 2 Nis. - 5:11

certus longines spirit varmıydı, hatırlormusun
birde taksitmi cash mi
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedCuma 2 Nis. - 5:39

certus aradım adamları 30 tane tag satmışlar Smile
carrera chronoda indirime rağmen çok tuzla yaa, yüzde 80 yaptıklarında haber ver Very Happy
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedCuma 2 Nis. - 11:54

keşke bursada olsaydım, belki bi oris kapardım oradan Smile
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedCuma 2 Nis. - 22:42

@eguuns
valla bir ara kalabalıktan vitrini göremedim, altına hücüm vardı sanki Smile
yok spiriti göremedim, yok sanırım vintage modeller.. ama master collection'dan hani ibre enflasyonu yaşatan bir model vardı onu gördüm, grand vitesse bir de admirali gördüm

@mortingen
oris yoktu indirimli modellerde
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedC.tesi 3 Nis. - 23:14

dün gene zafer plazadaydım, yarabbi resmen yama olmuş yahu.. vitrinde doğru dürüst saat kalmamış hele hamiltonlar kapışılmış, keza tag heuer ve longines de öyle.. Raymond weil da baya bi satılmış pek kalmamıştı.. egunns'un hasta olduğu beyaz kadran kahve kayış eski tip carrera yatıyodu öyle sere serpe.. kimsenin gücü yetmemiş onu almaya anlaşılan.. 4900 franktan 2450ye düşmüştü ama yine de pahalı saylır tabi.. ama muhteşem ötesi bir saat.. yeni carreralar halt yemiş yanında derim ben..

Yani kısaca Bursa'da bir sürü kişi artık hammy, tag, longines ve raymond sahibi oldu... Umarım bir şekilde foruma uğrarlar da paylaşım olur..
deka

deka

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 3:49

Belki bunda forum olarak bizim de katkımız büyüktür, forum adına buralardan komisyon mu istesek ne. fumeur
silver

silver

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 6:00

Sadece Bursa değil tüm Türkiye'ye gitti saatler Smile Saatleri Bursa'da toplamışlar ama öteki mağazalardan da sipariş yağmış müşterilerden Smile
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 7:13

Bugün de uğradım oralara...indirimin son günü olduğu için ve özellikle pazar günü olması münasebetiyle baya bir yoğundu pırlant gene...

Bu arada Oscar marka kurmalı bir saat gördüm ETA 6497 mekanizmalı.. İndirimle 395 liraya düşmüştü adamlar taksit bile yaparız dediler... biraz inceledim, hatta forumun saatine girişmeseydim alıp çıkacaktım çok tatlı lokum gibi bir saatti.. hatta resmini buldum

Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Oscar2
Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Oscar3
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 8:01

Oscar gerçekten şıkmış . Çapı ne kadar acaba ? Sitesin de de 495 tl. ye satılıyor.
fate

fate

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 8:13

Hakikaten çok tatlıymış bu saat.
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 9:03

çap 41-42mm civarı olması lazımdı
şurda incelemesi var

http://anton-c.blogspot.com/search/label/Oscar
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 9:12

oscara yüzde 50 yaptıklarını sanmam; tahminim kendi markaları dışındaki markaları ellerinden çıkartmaya çalıştılar
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 9:14

certus boşver, fiyatına göre güzel saat ama arabic numaratör sevmeme rağmen, numaralar çok büyük sanki miyoplar için üretilmiş Smile
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 9:26

Yahu egunns pilot saati bu, okunurluk üst düzey olmalı ondan öyle kocaman yapmışlar adam manevra sırasında bakıcak falan ya gerçi hangi pilot bunu takar günümüzde o ayrı mesele ... neyse almadığıma göre bir sorun yok değil mi guluyor
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 9:38

doğru vallahi guluyor
bizim turksaattede osmanlı rakamlar, o zaman uçak varmışta bizimkilermi takmamış diable
deka

deka

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 10:12

Bu saatde 6497 makina var ve bu makinanın olduğu kasalar genelde 45mm. oluyor, birde bildiğim kadarı ile verilen fiyat normal bir fiyat bahsedilen indirim uygulanmamış.
http://www.ofrei.com/page1284.html
certus

certus

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 4 Nis. - 19:08

İncelemeyi yapan arkadaş da 40-41 mm civarı demiş Oscar için... Valla ben fiyatı sordum etikette 700 küsür lira yazıyordu, indirimle 395 olur dedi pırlant yetkilisi...
tonny-to

tonny-to

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 2:12

Bahsi geçen saat,41 yada 42 mm,mineral kristal cam,eta makina,saniyeli,17 rubi taşlı ve kurmalı modelidir.Etiket fiyatı 495 tl ve k.kartınıza 10 ay a kadar vade yaparlar,daha az taksit düşünürseniz fiyatı düşürürler;nakit te %20 indirim yapılmış ki nakitte genelde bu oranı yaparlar ve saat 395 e gelir.Aynı modelin otomatik modeli de vardı 8-9 ay önce ama firmanın oscar iskelet modelini rekor sayıda satan eski bir satışçıları bahsi geçen saatin otomatik modelini de sonuna kadar sattıp bitirdi.Oscar saatlere güvenebilirsiniz,problemsiz ve klas saatlerdir.
jeoid

jeoid

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 6:53

oscar markası kimin ? Bilen var mı ? Pırlant saatçiliğin kendi için yaptırdığı saatlere verdiği marka olabilir mi? Amblemide pırlantın amblemini andırıyor.
kelby

kelby

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 7:13

oscar İsviçre'de üretiliyor ama, firma sanırım Amerikan
sitesi:

http://www.oscarnewyork.com/index.html
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 9:04

Oscar bir turk markasidir.
http://www.turksaatforumu.com
jeoid

jeoid

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 9:10

Birkaçtane oscar saatim var , sorun çıkartmayan makineler , ancak menşei belirsiz. Nerede toplatılıyorlar merak ediyorum. Oscar'ın sonuna birde New York ekleyerek adres saptırıyorlar bence. Oscar ile Pırlant saatçiliğin amblemlerini aynı görünce , 10-15 dolara çinde toplatıp , bize satıyor olabilirlermi diye düşündüm biran.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedPaz 25 Nis. - 9:22

Oscar saatler bildigim kadariyla isvicrede yapiliyorlar.
Fiyat kalite paritesinde iyi sayilirlar.
Turkiyede bir sikinti var, mesela oscar saatlerine made in turkiye yazsalardi acaba guvenir miydik yine?
Bu soruya cevap vermemiz lazim.
http://www.turksaatforumu.com
jeoid

jeoid

MesajKonu: Geri: Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim   Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim Icon_minipostedSalı 27 Nis. - 7:38

Oscar saatlerin üzerinde made in türkiye yazması benim için sıkıntı oluşturmazdı. Endüstrimizin bu güne kadar kayda değer saat üretimi yapmamış olması , yapılması olası saatlerin kalitesiz olacağı anlamına gelmez. Ben sadece Oscar'ın iyi kalitede bir ürün olup olmadığını anlamaya çalışmıştım. Yazdığınızdan anladığım kadarıyla , ürünlerin kalitesi vasatın üzerinde.

Pırlant Bursa Zafer Plaza Mağazası'nda %50 indirim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pırlant İzmir %50 indirim - 23 Nisan
» Pırlant-Viaport açılışı özel indirim
» PIRLANT,TA %50 KAMPANYA :))
» E-Pirlant Kampanyası 01-12 Eylül
» Pırlant Hediye çeki satılıyor!