Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bu saat sizce almaya değer mi?

4 posters
YazarMesaj
GAREZ

GAREZ

bu saat sizce almaya değer mi? Empty
MesajKonu: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 9:22

CASIO CMD-40D-1T modeli hesap makinası cronograph ve alarm... Wrist Remote Controller özelliği saatin en önemli fonksiyonu...
bu saat sizce almaya değer mi? CMD-40D-1T
168TL bu adreste satılıyor daha ucuza satan yer yokmudur?...
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:00

ıyyyk devenin basi
deka

deka

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:17

Bir ıyykkk de benden. monstre
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:18

Vialux'umu bulsam onu takacağım ama bulamıyorumki... o saatten çok uzaktan kumanda ama asla kaybolmayacak bir kumanda... hahaha
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:30

bu saat çocukluğumda benim için saatlerin zirvesindeydi,çocukluğumda kaldı b u düşünce birçok şey gibi...

yinede özelliklerini sevmiyor değilim ,bu kadar pahalı olmasa belki alır kolumda gizli gizli takarım guluyor,görünümünü düzeltip güneş enerjili pil koysalar açıktan da takarım ,üniversite zamanında 1 tane tv si olan yurtta kalırken zevksiz yurttaşlarım yüzünden bu saate çoook ihtiyacım olmuştu ,aynı zamanda iyi bir şaka aracı diable
teng

teng

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:32

benim de böyle bir saatim olmuştu (galiba 33 sene önce ? Rolling Eyes )
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 10:55

teng demiş ki:
benim de böyle bir saatim olmuştu (galiba 33 sene önce ? Rolling Eyes )

33 sene öncesi imkansız 1996 gibi yıllarda populerdi ayrıca 1994 yılına kadar uzaktan kumandalı tv azdı...
teng

teng

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 20:37

Benim demek istediğim böyle bir dijital saatim vardı, ama kumandası yoktu. Çünkü o zamanlar kumanda edecek hiçbirşey yoktu, tv lerin üzerinde 8 tane kanal düğmesi vardı ama gereksizdi, çünkü sadece trt siyah beyaz yayın yapıyordu. Video henüz yoktu, cd player da daha keşfedilmemiş olduğundan kumandasız da yapabiliyorduk.
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: bu saat sizce almaya değer mi?   bu saat sizce almaya değer mi? Icon_minipostedPtsi 27 Eyl. - 21:22

aslında kumandalı TV'ler 80'lerden öncede vardı ama Türkiye'ye geç girdi tıpkı TV gibi ilk geldiğindeki gibi... Amerika ve Avrupada Renkli TV vardı ama nedense siyah beyaz tv aldılar...

bu saat sizce almaya değer mi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir iskelet saat buldum sizce nasıl ?
» Sizce bu saat gerçekten orjinal midir?
» Aynı model saat alınır mı sizce?
» Saat üstadı arkadaşların yardımını bekliyorum sizce hangisini alayım?
» Sizce hangisi?