Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DVD ve VCD film koleksiyonu...

5 posters
YazarMesaj
GAREZ

GAREZ

DVD ve VCD film koleksiyonu... Empty
MesajKonu: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 23 Şub. - 13:48

benim küçük koleksiyonumda 90 adet kadar VCD ki bunların içinde Terminator 3 ve Kelebek etkisi ve bir kaç film var 50 küsür adet DVD film var Örümcek Adam 2-3, Rambo 4, GAREZ 1-2, Dabbe, İnfazcı 1, Hür Kan gibi filmler var fotograf yok daha sonra eklerim sizde kaç film var?
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 23 Şub. - 20:23

Bende film koleksiyonu yapıyorum. Fırsatım oldukça beğendiğim filmlerin orjinallerini almaya çalışıyorum... İndirimler bekleyip akbaba gibi üzerlerine çöküyorum Very Happy Geçenlerde liste yaptım 174 dvd olmuş...
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 23 Şub. - 22:11

aynen promosyondaki DVD'leri takip etmekte fayda var yakında Bluray filmlerde promosyonla çok ucuza gelecek...
sifujack

sifujack

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 23 Şub. - 22:57

2002-2005 arasında 40 kadar vcd almıştım,bugün ise aldığıma pişmanım,(internet çıktığından falan değil) ne seyretmeye zaman var, ne de bir noktadan sonra tekrar tekrar izlemenin keyfi. getirdiği külfette cabası
film koleksiyonerlerinde iyi sabır var
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 23 Şub. - 23:03

bendeki bir çok filmi 5-10 defa filan izledim yine izlerim... Bluray'a geçiş yavaşladı ondan promosyonlar gecikiyor... Terminator serisinin DVD seti olsa hergün izlerdim...
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPerş. 24 Şub. - 20:09

Çok uzun zamandırı bu tip medyaların kolleksiyonunu yapan birisi olarak bıktım, ewde bulduğum bütün orjinal medyaları sahibinden.com gibi sitelerden satıyorum, dün 14 tane DVD'yi 30 liraya werdim.

Yeni formatlar çıktıkça eskilerinin kıymeti kalmıyor. Kaset arşiwimi attıktan, VCD arşiwimi de bir akrabaya hediye ettikten sonra artık bu medyaları biriktirmeyi anlamsız görüyorum.
monster

monster

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 4:21

devir teknoloji devri ben cd olayını geride bıraktım artık
dvdrip,mp4,divx gibi sıkıştırılmış formattaki filmleri arşivliyorum
sadece bunlar için ayrıca 1 tb lık harddisk satın aldım
şu an 500 ün üzeribde filmim var pc de
biraz illegal bir durum korsana giriyor ama 500 tane dvd yi düzgün şekilde saklamakta cok zor olur
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPerş. 10 Mart - 8:43

onlar DVD yada BluRay'in yerini tutmaz...
kHanTW

kHanTW

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPaz 13 Mart - 21:55

Bende bir film 25-30 GB arası büyüklüğe sahip olabiliyor, Blu_ray'in yerini tutuyor, DVD'den ise kat be kat üstün oluyor.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPaz 13 Mart - 22:09

Olay birbirinin yerini tutması değil aslında. DVD koleksiyonu adından da anlaşılacağı gibi bir hobi.Saat hobimiz gibi... Bende sürekli internetten film ve dizi indiririm ama çok beğendiğim filmlerin, dizilerin orjinallerini genelde alırım. Tabii fiyatının düşmesini bekler öyle alırım Very Happy
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedPaz 13 Mart - 22:48

filmin kutusunu eline alıp üzerindeki bilgileri okuyabilmek ve film ile igili detaylara sahip olmak için DVD yada Bluray şart...
GAREZ

GAREZ

MesajKonu: Geri: DVD ve VCD film koleksiyonu...   DVD ve VCD film koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 16 Mart - 10:01

DVD ve VCD film koleksiyonu... 000314_141408
DVD ve VCD film koleksiyonu... 000314_141331
koleksiyonum bu biraz karıştı ama anlaşılıyor...

DVD ve VCD film koleksiyonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni kitap, dizi ve film önerileri
» telefon kartı koleksiyonu
» MDR kanalinin Glashütte Saatcilik sehri hakkindaki dokumentar film
» 165. Yıl A.Lange koleksiyonu
» Araba koleksiyonu...