Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tweezers For Watch Hairspring

3 posters
YazarMesaj
çırak

Tweezers For Watch Hairspring  Empty
MesajKonu: Tweezers For Watch Hairspring    Tweezers For Watch Hairspring  Icon_minipostedPaz 25 Eyl. - 7:48

Arkadaşlar Dumont veya farklı bir marka da olur bu tipte aletler arıyorum:

http://www.ofrei.com/page1456.html

ofrei'de şu an satışı yok gözüküyor. dumont'un kendi kataloglarına baktım göremedim gibi. daha farklı bir markada daha değişik bir model buldum 500$ yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam :S

istanbula gidip araştırma fırsatım da olmuyor.

bu aletleri nereden nasıl temin edebilirim?
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Tweezers For Watch Hairspring    Tweezers For Watch Hairspring  Icon_minipostedPerş. 13 Ekim - 6:16

Tweezers For Watch Hairspring  Dsc0003xnh

Cevap için kusura bakmayın biraz geç oldu,verdiğiniz link'e baktım buradaki çiftlerin(tweezers) tamamı düz pandülleri breguet yapmak için kullanılan muhtelif kalınlıklardaki çiftler,böyle bir çift'i senede bir kez ya kullanırsınız ya da kullanmazsınız yani tamir için gerekli olan çiftlerden olmazsa olmazlardan değildir.Ama çok sık breguet pandül yapma ihtiyacınız varsa mutlaka olması gerekir.Bu tür bir çifti belki istanbul'da Genç-Ay firmasında belki bulabilirsiniz.
Fikir vermesi açısından bizim kullandığımız bazı pandül çiftlerini fotoğrafladım.
Fotoyu bir türlü görünür hale getiremedim sistem hata veriyor linkten bakabilirsiniz.
BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: Tweezers For Watch Hairspring    Tweezers For Watch Hairspring  Icon_minipostedPerş. 13 Ekim - 12:21

Izninle ben düzelttim valjoux ustam.....

Tweezers For Watch Hairspring
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Watch Plus dergisi
» ball watch
» Slap watch :)
» saat fotoğrafları
» Lemania Watch