Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Limango tissot kampanyası

+2
vervito
MrWrong
6 posters
YazarMesaj
MrWrong

MrWrong

Limango tissot kampanyası Empty
MesajKonu: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPerş. 27 Ekim - 8:17

Merhaba arkadaşlar,

Limango Tissot kampanyası başlattı. Ama öyle kaçırılmayacak fırsat değiller gibi. Tissotun visodate modeline dibim düşüyor, ama 2. linkte ki saate daha bir dibim düştü Smile

2 adet otomatik saat var gördüğüm kadarıyla,

http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=725668

http://www.limango.com.tr/shop/detail/index.php?show=725693
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPaz 30 Ekim - 23:16

visodate paranızı vermeyin, yazık olur, ondansa çok daha şık bir Orient alırsınız bence.. geçenlerde Aslan saatte gördük teng ile çok şık bir takım elbise saati yeni bir model gelmiş. nakitte 400 oluyordu galiba.
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 1:26

Kullanan birisi olarak söylüyorum:
Visodate vereceğiniz her bir kuruşu hem optik anlamda hem de kalite anlamında sonuna kadar hak eden bir saat olur, f/p oranı çok iyidir, fakat elbette bütçenize göre hareket edip beğendiğiniz bir saati almanızı öneririm.
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 3:32

swiss made, mekanik bir saat olsun diye tissot istiyorum aslında. Orientin 400 liralık olanları swiss made değil dimi?
Kerim_91

Kerim_91

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 3:55

Orient japon malıdır, sayın vervito nun da dediği gibi bir Aslan saate uğramanızı tavsiye ederim..Son zamanlarda Orientin güzel modelleri bulunmakta.
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 3:57

Uygun fiyatlı swiss made mekanik arıyorsanız pek fazla bilinmeyen bir Alman markası olan UHR 'a şans verebilirsiniz. Swiss eta mekanizmalı safir camlı saatleri 200 euro civarında. Ben aldım, kullanıyorum ve gayet memnunum:

http://www.uhr.info/en/Three-Hand-watches-from-UHR
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 4:02

Teşekkürler, bu aralar upscaletime bakıyorum orada ki jacques lemans lar ucuz gibi sanki. Biraz para biriktirebilirsem düşünüyorum upscaletime den bir tane...
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 4:04

asymptote demiş ki:
Uygun fiyatlı swiss made mekanik arıyorsanız pek fazla bilinmeyen bir Alman markası olan UHR 'a şans verebilirsiniz. Swiss eta mekanizmalı safir camlı saatleri 200 euro civarında. Ben aldım, kullanıyorum ve gayet memnunum:

http://www.uhr.info/en/Three-Hand-watches-from-UHR

Hoş modeller var aslında verdiğiniz linkte. Saatlerde neden swiss made yazmamışlar acaba? Çoğunda swiss eta mekanizma var dediğiniz gibi...
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 4:17

Bazı saatlerinde kasanın arkasında swiss made yazısı var, bazı saatlerinde ise (pilot saatlerinde sanırım) kadranda made in germany yazısı var, ama dediğiniz gibi bu ibare tüm saatlerde olması gereken bir eksiklik. Ben bu durumu markanın henüz çok yeni olmasına ve belki belli birtakım sertifikasyonlara henüz dahil olmamasına bağlıyorum..
mehmet_34

mehmet_34

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 6:02

Bu UHR nin türkiye distribütörlüğü yok heralda.. bunu Türkiye'ye getirmek distribütörlüğü almak lazım Very Happy
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 7:17

mehmet_34 harika bir fikir, yalnız adamlar site üzerinden satış yapıyorlar ve bu şekilde ürünlerini daha ucuza satabildiklerini söylüyorlar, bu nedenle distribütörlük açmaya şimdilik sıcak bakacaklarını sanmıyorum, biraz daha markalaşmaları ve yayılmaları gerek.. aslında reklam ve pazarlama yönleri çok eksik bu sitelerinden de belli oluyor..
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 7:32

Sayın asymptote,böyle güzel ve makul bir markadan haberdar olmamı sağladığınız için teşekkür ederim. Tam koluma takınca diğer saatleri unutturacak modeller. Sizdeki modeli paylaşmış mıydınız?
asymptote

asymptote

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedPtsi 31 Ekim - 10:30

Bendeki model UHR-231 diye geçiyor ve artık üretilmiyor. Fotoğraf linki:
https://2img.net/r/ihimizer/img855/7177/33768103.jpg
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedSalı 1 Kas. - 1:09

Şimdiye kadar gördüğüm en uygun eta mekanizmalı 0 saatler bu markada sanırım Smile Swiss made konusunda haklısınız galiba. Bilgilendirme için tekrar tşkler...
sandeman

sandeman

MesajKonu: Geri: Limango tissot kampanyası   Limango tissot kampanyası Icon_minipostedSalı 1 Kas. - 10:04

asymptote demiş ki:
Bendeki model UHR-231 diye geçiyor ve artık üretilmiyor. Fotoğraf linki:
https://2img.net/r/ihimizer/img855/7177/33768103.jpg

Çok güzelmiş.Teşekkürler...

Limango tissot kampanyası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Limango - Seiko Kampanyası
» Limango Seiko Kampanyası
» Limango'da Victorinox Kampanyası
» Markafoni - Tissot & Seiko Kampanyası