Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu Hamilton nasıl?

3 posters
YazarMesaj
profurio

Bu Hamilton nasıl? Empty
MesajKonu: Bu Hamilton nasıl?   Bu Hamilton nasıl? Icon_minipostedSalı 13 Ekim - 20:34

Şu görece ucuz hamilton dalgasından bende faydalanmak istiyorum, malum sitede son kalan hamiltonlanların içinden şunu beğendim;
Bu Hamilton nasıl? 24991_b

nasıl bir saat sizce, makinesi nedir? arka kapağı camlı mıdır? bilgilendirirseniz memnun olurum.

model numarası: H71416143

En son solestar tarafından Perş. 25 Şub. - 8:12 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : model no'sunu ekledim.)
ziyaliv

ziyaliv

Bu Hamilton nasıl? Empty
MesajKonu: Geri: Bu Hamilton nasıl?   Bu Hamilton nasıl? Icon_minipostedSalı 13 Ekim - 22:22

merhabalar

bu saatte ETA 7750 diye adlandırılan 42 saat güç rezervli bir mekanizma vardır. Cam safir ve saat komple çeliktir. 100mt civari su geçirmezliğe sahiptir. Kullanışlıklık olarak iyi olacağını duşunuyorum. kasa çapı ise 38 MM dir. eğer bu ebat size uygun ise bu saati guvenle kullanabilrisiniz.
profurio

Bu Hamilton nasıl? Empty
MesajKonu: Geri: Bu Hamilton nasıl?   Bu Hamilton nasıl? Icon_minipostedSalı 13 Ekim - 22:48

ziyaliv demiş ki:
merhabalar

bu saatte ETA 7750 diye adlandırılan 42 saat güç rezervli bir mekanizma vardır. Cam safir ve saat komple çeliktir. 100mt civari su geçirmezliğe sahiptir. Kullanışlıklık olarak iyi olacağını duşunuyorum. kasa çapı ise 38 MM dir. eğer bu ebat size uygun ise bu saati guvenle kullanabilrisiniz.

cevabınız için teşekkürler. kurma kolu dahil mi bu 38 mm ye?

sorumun cevabını buldum, teşekkürler.

En son profurio tarafından Salı 13 Ekim - 22:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : ekleme)
ziyaliv

ziyaliv

Bu Hamilton nasıl? Empty
MesajKonu: Geri: Bu Hamilton nasıl?   Bu Hamilton nasıl? Icon_minipostedSalı 13 Ekim - 23:04

tekrar selamlar

yok kurma kolu hariç kasa çapı 38 MM dir.
asiruh2009

asiruh2009

Bu Hamilton nasıl? Empty
MesajKonu: Geri: Bu Hamilton nasıl?   Bu Hamilton nasıl? Icon_minipostedÇarş. 14 Ekim - 3:00

güzele ve dirayetli bir model...

Bu Hamilton nasıl?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saatlerin arka kapakları nasıl açılır nasıl kapanır ?
» Bulova saatler nasıl?
» ETA 2846 nasıl?
» Bu saat nasıl? 300+ yaşında?
» "binbirsaat" nasıl bir sitedir?