Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?

+8
asderty
teng
mehmet_34
vervito
ytk
Exern
MrWrong
Drao
12 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
MrWrong

MrWrong

11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?   11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 15 Mart - 20:10

Drao demiş ki:
MrWrong demiş ki:
ytk demiş ki:
eger bana yarin bir hatirlatma sansiniz olursa, ozellikle nakit dusunuyorsaniz, US fiyatlarina alabileceginiz 1-2 kisi biliyorum, bunlari size pm olarak aktaririm ofise gittigimde.

Bu pm'den bende alabilirsem çok memnun olurum:) Birde benim için sıfır olması kafidir de, bu bahsettiğiniz kişiler açılmamış-0 ürün mü veriyor? Öyleyse mükkemmel olur.

Mrwrong size pm den Ytk nin verdigi kisi ve telefonlarını gönderdim.

Bu arada yukarıdaki air icin araştırma yapıyorum. İngilterede yaklaşık fiyatlar burası ile aynı. Onun icin oradan almak pek mantıklı degil.

TR de en uygun fiyat http://www.darty.com.tr/e_commerce/NOTEBOOK/APPLE/MACBOOK-AIR-Z0MDQ-p-63737-c-24.htm
Bu adreste buldum. Bu fiyat çok uygun geldi. Aradığım makine bu degil mı?

Ayrıca bilgisi olan varmı acaba Darty de tax free fatura veriyorlar mı? Ben Kıbrıs vatandaşı olduğumdan TR den tax free alabilirim. Oradanda biraz avantajım olur.

Acaba yakınında Darty olan varsa bir zahmet bakabilir mısınız ? Bu ürün bu fiyata mı ve tax free fatura verirler mı?

Evet aradığınız ürün bu.Ürünün fiyatı apple storeden 450 lira pahalı. sahibinden de yurtdışından getirip ingilizce klavye ve garantisiz 2600 civarına satıyorlar. Fiyat güzel gibi. Taxfree olayını bilmiyorum ama öyle bir imkan varsa alın derim ben.
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: 11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?   11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz? - Sayfa 2 Icon_minipostedPerş. 15 Mart - 20:13

Benim bildiğim yurtdışında en uygun alabileceğiniz yer
www.amazon.com ve http://www.bhphotovideo.com

Honk kong da falan da üstte ki iki siteye yakın satan yerler var diyorlar ama internet mağazaları falan olmadığı için araştırma fırsatım olmadı.

Onun haricinde avrupada falan türkiyeyle aynı fiyat neredeyse.
Drao

Drao

MesajKonu: Geri: 11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?   11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Mart - 8:04

Değerli fikirlerini ve görüşlerini paylaşan tüm dostlarıma çok tesekkur ederim.

Özellikle Mrwrong ve Ytk ya ayrıca çok tesekkur ederim. Sizlerin değerli bilgileri sayesinde MacBook Air aldım.

Bugün İstanbul Darty den yeğenim MacBook Air 13 " 4 gb 128 flash hardiskli modeli aldı. Simdi onu oradan buraya getirmek kaldı.

Bı başlık amacına ulaşmış oldugundan kilitlenebilir.
deka

deka

MesajKonu: Geri: 11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?   11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz? - Sayfa 2 Icon_minipostedPaz 18 Mart - 8:05

Hayırlı olsun.

11'' veya 13'' bir notebook almak istiyorum. Tavsiyeleriniz?
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Seiko 5 Sport SNZF11J1 veya SNZF17J1 almak istiyorum.
» Bilgi Almak İstiyorum
» Bir Rolex Daytona almak istiyorum, hangisi??
» Tamir aleti veya makine almak için güvenli site?
» Burberry Bu7600 almak istiyorum, tavsiye lazım