Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.

+2
christiano
recklesstr
6 posters

Hangi winder'ı seçelim?
2'li winder http://www.dinodirect.com/watch-cases-locked-5slots-box-storage.html
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Vote_lcap33%dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Vote_rcap
 33% [ 2 ]
4'lü winder http://www.dinodirect.com/watch-case-10slots-storage-box.html
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Vote_lcap67%dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Vote_rcap
 67% [ 4 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
recklesstr

recklesstr

dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Empty
MesajKonu: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 9:07

Merhaba arkadaşlar.
Vera ile konuşmalarım neticesinde forumumuza özel saat kategorisinde geçerli olmak üzere 10 kişiyi geçmek koşuluyla yapılacak toplu alımlarda belirli bir oranda indirim uygulanacak. İndirimli fiyatı aklınıza yatarsa istekli arkadaşlara indirim kodu yollanır, böylece aynı ürüne toplu alım gerçekleştirebiliriz. Eğer aklınızda istediğiniz saat veya yedek parça, saat kutusu tarzı bir ürüne rastlarsanız bu başlık altında linkini&resmini paylaşalım. Ürünlere http://www.dinodirect.com/watches/ adresinden bakabilirsiniz.

Mesela ilk ben başlayım:
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Watch-cases-two-layers-20slots-box-storage-3916654-Gallay
Kendi yaptığım 2 adet saat kutum olmasına rağmen bu 2 kutuyu bir tek kutuya taşıyabilirim. Bu ürün de uygun fiyatlı ve şık geldi bana. Size de uyarsa bu üründen isteyen arkadaşlarla sayıyı tutturup alımı gerçekleştirebiliriz.
Linki: http://www.dinodirect.com/watch-cases-two-layers-20slots-box-storage.html

En son recklesstr tarafından Salı 27 Mart - 7:08 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 10:31

Bence winder olabilir
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 17:43

Winder da iyi bir seçenek. Beğendiğiniz model olursa linkini ekleyin bu sayfaya isteyenler çıkarsa daha ucuz bir fiyata gelir.
asderty

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 20:43

Winder bana da lazım. Buradan veya başka bir yerden alım konusunu duruma göre ben de düşünebilirim. Dinodirect'den gelsin:

1) http://www.dinodirect.com/watch-cases-locked-5slots-box-storage.html
141 dolar
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. 141nw

2) http://www.dinodirect.com/watch-case-10slots-storage-box.html
209 dolar . benim istediğim böyle birşey.
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. 209p

3) http://www.dinodirect.com/watch-cases-10slots-storage-box.html
277 dolar. bu da üsttekinin çekmecelisi.
dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. 276iy

Belki başlığa uygun değil ama alttaki link de winder linki. Hem daha teferruatlı hem de daha uygun. Acaba bunun kalitesi mi düşüktür ki?
http://www.ebay.com/itm/TOP-QUALITY-WOOD-QUAD-WATCH-WINDER-4-12-STORAGE-CASE-in-black-bk6-/220981384523?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item337384554b#ht_5689wt_1247
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 22:00

Evet en alttaki link çok ama çok daha uygun fiyatlı,Hele toplu alım yapılacağı söylense daha da indirim yapar kesinlikle.Yalnız Vera bize güzel bir fiyat verirse,sizler gibi ben de uzun zamandır almak istiyorum bu makinalardan.
deka

deka

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 22:04

Alttaki değilde ortadaki daha hesaplı,alttakinde çekmece fiyatı şişirmiş, ayrıca çekmece bölümü 4 saat alırken ortadaki 6 saat alabilmekte, winder bölümü ise her ikisinde de 4 saat, esasında 1. sıradakide mantıklı,fiyat da diğerlerine göre uygun.
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 22:08

Ortadaki konusunda haklısınız sayın deka,2li de olur ama 4lü geleceğe de yatırım olur kanısındayım Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedPtsi 26 Mart - 22:10

1 ve 2 her ikiside mantıklı. ok1
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 4:20

Arkadaşlar ihtiyacı olanlar toplanalım ortak bir karara varıp winder alalım derim ben.
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 6:13

en az %50 indirim olursa olabilir guluyor
asderty

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 6:57

ebaydakinin fiyatı fena değilde, 200 doları ben de bu aralar veremem heralde. Bu aralar avicenna, rumi, belki kroko kayış, hemen öncesinde 2 orient derken cortladık baris ilani (gerçi bir yandan da planet oriente bakıyorum, Allahtan bulamadım Very Happy onu da analyzer öbür forumda soktu aklıma monstre )

Acelemiz yoksa 1-2 ay içinde falan desek, ben de 2 numaradaki gibi birşey alsam olur yani.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 7:14

Arkadaşlar gündüz çalıştığım için ancak bu saat bakıyorum kusura bakmayın. Winder satın almak isteyenler var baya ancak asderty'nin verdiği 1. ve 2. linkteki winderlar üzerine yoğunlaşılmış. Ben de satın almak isteyenler net bir karar verebilsin diye anket ekledim sayfaya. Satın almak istemeyenler ya da yanlışlıkla katılanlar olabilir.. gene başlık altında 2'li winder 4'lü winder olsun şeklinde de isteklerinizi belirtebilirsiniz. Bu arada benim planımda winder yok o yüzden katılamayacam ama umarım uygun bir indirim yapılmasını sağlar vera. Tabi katılımcı sayısına göre bir indirim olur.
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 7:43

Umarım güzel bir indirim olur ama olmazsa da almak isteyenlerle bu konuya yoğunlaşırsak farklı yerlerden de toplu alımlarda iyi indirimler yakalayabiliriz.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 7:48

Evet en azından güzel bir winder projesi çıkar.
deka

deka

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 9:30

İndirimi görmek lazım derim.
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:14

deka demiş ki:
Kesinlikle haklısınız ama tatmin edici bir indirim olmazsa,araştırmalara devam ederiz. Bir proje de winder için mi yapsak Very Happy
vervito

vervito

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:25

Planet Orient ? Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:27

christiano demiş ki:
deka demiş ki:
Kesinlikle haklısınız ama tatmin edici bir indirim olmazsa,araştırmalara devam ederiz. Bir proje de winder için mi yapsak Very Happy

Bir ara ytk Çin den aldığı winder için çok uygun rakamlardan bahsetmişti, kendisi cevap verebilir, yaklaşık o rakamlara almamız lazım.
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:28

Keşke sayın deka,keşkeee Very Happy
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:40

40 dolar yoktu birinci secenekti winder. fotosunu koymustum..
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:44

O fiyatlara düşmezler sanırım Rolling Eyes Neyse bakalım artık.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 10:53

yarin bir bakarim o dukkanin kartini belki almisizdir.. ama siteden o fiyati alamayiz bence de..
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedSalı 27 Mart - 11:00

O zaman siz bize öncü olsanız sayın ytk. Sizin dediğiniz fiyatlarda forumdan katılımcımız da çok olacaktır diye düşünüyorum.Olmazsa bile forumdan benim gibi ihtiyacı olan bir kaç kişi alırız.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 6:30

Arkadaşlar ben Vera'ya ilettim indirim miktarının ne olacağına dair isteğinizi. Dönüş yapacaktır. Ayrıca çinden 40 dolara da bulabilindiğini de belirttim umarım iyi bir indirim yapar ama çok büyük indirim beklememek lazım. Sayın ytk dükkanla iletişime geçebilirse winder isteyenler için çok uygun bir seçenek ortaya çıkar.
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 6:43

Teşekkürler sayın recklesstr,haber bekliyoruz o zaman ama o fiyatları alamayacağımızı düşünürsek sayın ytk bize dükkanın mail adresini verebilir ya da iletişim bilgilerini bulursa oradan da istek doğrultusunda fiyat alabiliriz.
asderty

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 9:25

Benim gönlümdeki model de şu:

[img]dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Winderr [/img]

Hem aldığı saat sayısı iyi. Hem de alttaki çekmeceye kordon, klips pim vs (daha o aşamaya gelemedim ama Very Happy ) alabiliyor.
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 10:08

Acikcasi bugun pek vaktim olmadi bir davete gittim. Yarin bakacagim soz Smile
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 10:59

ytk demiş ki:
Acikcasi bugun pek vaktim olmadi bir davete gittim. Yarin bakacagim soz Smile
Sizi sıkıştırmak gibi olmasın sayın ytk Very Happy ne zaman müsait olursanız, bakar haber ederseniz sevinirim biere
christiano

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 28 Mart - 11:03

Güzel model sayın asderty,yalnız fiyatlar bu modellerde biraz daha artıyor hatta 2 katına kadar katlıyor,bunun gümrük sorunu da maliyetli olabilir tahminimce.
recklesstr

recklesstr

MesajKonu: Geri: dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.   dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk. Icon_minipostedÇarş. 25 Nis. - 6:26

Arkadaşlar neredeyse bir ay olmuş ne ben ne de Vera tam ilgilenebildik konuyla.. 3 kişi http://www.dinodirect.com/watch-cases-locked-5slots-box-storage.html linkindeki saati seçmiş ankette. Ancak 1 ay geçti herkesin planı farklılaşmış olabilir. Ben 3 kişiye göre indirim ne kadar olur diye soracam şimdi.. en azından fiyatı öğreniriz, tabi başka almak isteyenler de varsa buraya yazarlarsa kişi sayısı arttıkça indirim de artacaktır.
Saygılar..

dinodirect.com'dan indirimli saat alımı hakk.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Toplu saat alımı (Seiko-Citizen)
» Dinodirect.com ödüllü yarışması
» Dinodirect.com'dan gönderilecek inceleme amaçlı saatler
» Sovyet Pilli Slava Masa Saati Alımı...
» İndirimli Özel Saatler