Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD

+5
christiano
ytk
hasanyuceer
frown
suzerk
9 posters
YazarMesaj
suzerk

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Empty
MesajKonu: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 8:23

selamlar,

arkadaşlar satılık;
TAG HEUER CALİBRE 36------170TL
HUBLOT F1 MONZA------180TL
CHOPARD GRAN TURISMO----160TL

saatler turbilon sistem otomatiktir.tüm fonksiyonları çalışmaktadır.saatler sıfır ve hiç kullanılmamıştır.kargo bana aittir...(irtibat tel: erkan süzer 05356674303)

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=851&filename=cache5001i2267823hsm
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=846&filename=cache5001i1907797odk
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=18&filename=120110055022111
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=26&filename=cache5001i1907797zjg

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=12&filename=cache5001i2666438ksa
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=15&filename=cache5001i2666438gfl
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=864&filename=cache5001i2666438igj
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=844&filename=cache5001i2666438yos
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Scaled.php?server=138&filename=cache5001i2666438bje

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2957275iuh
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2957275yfd
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2957275ani
TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2727793yix
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 8:28

umarım fotoları görebiliyorsunuzdur.eğer göremiyorsanız yüklemeyi becerememişimdir... Very Happy
frown

frown

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 8:34

Galiba becerememişsiniz Smile
Bir de tourbillion demişsiniz ama fotoları görmeden de tourbillion olmadığını tahmin ediyorum, o ifadeyi de düzeltirseniz iyi olur.
Hayırlı satışlar Smile
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 8:36

arkadaşım hublot tourbillion..fakat üçüde otomatik.buarada foto nasıl yükleyebilirim??
frown

frown

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 9:10

suzerk demiş ki:
arkadaşım hublot tourbillion..fakat üçüde otomatik.buarada foto nasıl yükleyebilirim??

@suzerk
Yanlışlık olmaması için bir örnekle açıklayayım o zaman.
Aşağıdaki video bulunan mekanizma bir tourbillion, tourbillion mekanizmalar genelde saatçiliğin zirvesi olarak kabul edilir

ama tourbillion mekanizmalar aşağıdaki "open heart" denilen modellerle karıştırılır

Sizin sattığınız saat ilk videodaki modelden ise satış fiyatınızı tekrar gözden geçirin derim.

Fotoğraf yüklemek için genelde fotoları öncelikle ücretsiz olarak fotoğraf depolamaya izin veren sitelere yüklüyoruz, Picasaweb, yfrog, imageshack vs. sonra da bu sitelerden aldığımız linkleri mesajımıza ekliyoruz.
Forumda bir yerlerde daha detaylı anlatıyordu ama şimdi yerini hatırlıyamadım.
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 11:21

Arkadaşın tourbillionlu Hublot resmi aşağıda. Ayrıca Chopard chrono görünümlü ama chronoların yerinde hafta, 24hour göstergesi var çan çin çon işi.

Merak edenler ilk mesajı alıntılayıp görebilir fotoğraf linklerini..

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2666438gfl
http://www.techno-fi.net
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 21:50

hasanyuceer demiş ki:
Arkadaşın tourbillionlu Hublot resmi aşağıda. Ayrıca Chopard chrono görünümlü ama chronoların yerinde hafta, 24hour göstergesi var çan çin çon işi.

Merak edenler ilk mesajı alıntılayıp görebilir fotoğraf linklerini..

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Cache5001i2666438gfl

arkadaşım bilgilendirme için teşekkürler. özellikle çan çin çon işini hatırlatman iyi olmuş.lakin bende İSVİÇRE ETA MEKANİZMA yazmıştım zaten yukarıda.4000$ fiyatta yazmıştım yanına...sen görmedin herhal .zaten başlıkta orjinal saat bölümünde açılmıştı....
ytk

ytk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 23:11

Sayın suzerk, burada arkadaşların bahsettiği nokta farklı. Bu konuda bu kadar sert tepkiler vermenize gerek yok.
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedPtsi 2 Nis. - 23:45

ytk demiş ki:
Sayın suzerk, burada arkadaşların bahsettiği nokta farklı. Bu konuda bu kadar sert tepkiler vermenize gerek yok.

hocam arkadaşın bahsettiğini anladım fakat malın menşeini belirtirken "çin malı sanırım" demek!!! yerine çan çin çon derse, ben bundan alay,küçümseme algılarım. sanırım benim bahsettiğim noktayıda siz anlamışsınızdır sayın ytk....
christiano

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 0:38

Bu yorum şahsınıza alaycı bir tavır değil sayın suzerk,burada hepimiz birbirimizle çok samimi olduğumuz için bu samimiyetin içine yeni üyelerimizi ayırmadan dahil ederiz.Forumumuz dostane ve herkese saygılıdır,yalnız yeni üye eski üye ayrımı yapmadan da birbiriyle samimidir,onun sayesinde bu güzel ortamda herkes birbirine eşittir.2 yıl önce kayıt olanla 2 gün önce kayıt olan üyemiz bu sayede sıkı dostluklar kurmuştur.Bizimle birlikte zaman geçirdikçe ne demek istediğimi anlayacaksınız.
teng

teng

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 0:55

suzerk demiş ki:
ytk demiş ki:

hocam arkadaşın bahsettiğini anladım fakat malın menşeini belirtirken "çin malı sanırım" demek!!! yerine çan çin çon derse, ben bundan alay,küçümseme algılarım. sanırım benim bahsettiğim noktayıda siz anlamışsınızdır sayın ytk....

Sattığınız saatlerin kalitesine göre fiyatı bence gayet normal. Ama tourbillion yazınca saat uzmanlarının ister istemez tepkisini çekiyor.
Gerçi siz de haklısınız, replika piyasasında balans görünüyorsa hemen tourbillion diyorlar.Ama gerçek İsviçre tourbillionlu bir saat 30.000 dolardan başlıyor biliyorsunuz.
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 1:28

X

En son hasanyuceer tarafından Salı 3 Nis. - 1:32 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
teng

teng

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 1:29

@hasanyüceer

siz yanlış anladınız , satıcı ben de bu saate Eta demedim, fiyatını yüksek tutmadım ve replika bölümünde satıyorum demek istemişti. Yoksa saat Eta ve 4000$ gibi bir söylemi yok.
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 1:30

christiano demiş ki:
Bu yorum şahsınıza alaycı bir tavır değil sayın suzerk,burada hepimiz birbirimizle çok samimi olduğumuz için bu samimiyetin içine yeni üyelerimizi ayırmadan dahil ederiz.Forumumuz dostane ve herkese saygılıdır,yalnız yeni üye eski üye ayrımı yapmadan da birbiriyle samimidir,onun sayesinde bu güzel ortamda herkes birbirine eşittir.2 yıl önce kayıt olanla 2 gün önce kayıt olan üyemiz bu sayede sıkı dostluklar kurmuştur.Bizimle birlikte zaman geçirdikçe ne demek istediğimi anlayacaksınız.

sayın christiano;

ben forumdaki insanların birbirleriyle olan ilişkilerini bilemem.aralarındaki samimiyetin derecesinide.yukarıda ne güzel yazmışsınız ZAMANLA diye.."zaman geçirdikçe"....
ben daha ilk mesajımda böyle bir tavırla karşılaşmayı açıkçası beklemiyordum.aranızdaki SAMİMİYETLE savunmaya geçmenizi anlayabiliyorum.fakat ben henüz bu samimiyete haiz değilim..kimseyi tanımıyorum.dolayısıylada bu samimiyete ermeden benim sattığım çin malı bir ürüne " çan çin çon" denirse tavrım tabikide hicivle dolu olacaktır..kimseyi kırmak istemem.fakat aşşağılanmayıda kabul edemem her onurlu insanda olduğu gibi.ben gayet şeffaf bir şekilde malımı sergiledim.çin malı olur isviçre malı olur ben bunu gizlemiyorum zaten..neyse konuyu uzatmaya gerek yok ..bütün SAMİMİYETİMLE yinede özür dilerim...
hasanyuceer

hasanyuceer

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 1:32

teng demiş ki:
@hasanyüceer

siz yanlış anladınız , satıcı ben de bu saate Eta demedim, fiyatını yüksek tutmadım ve replika bölümünde satıyorum demek istemişti. Yoksa saat Eta ve 4000$ gibi bir söylemi yok.

Sonradan farkettim öyle dendiğini, mesajları sildim şimdi.
christiano

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 1:46

suzerk demiş ki:
christiano demiş ki:

sayın christiano;

ben forumdaki insanların birbirleriyle olan ilişkilerini bilemem.aralarındaki samimiyetin derecesinide.yukarıda ne güzel yazmışsınız ZAMANLA diye.."zaman geçirdikçe"....
ben daha ilk mesajımda böyle bir tavırla karşılaşmayı açıkçası beklemiyordum.aranızdaki SAMİMİYETLE savunmaya geçmenizi anlayabiliyorum.fakat ben henüz bu samimiyete haiz değilim..kimseyi tanımıyorum.dolayısıylada bu samimiyete ermeden benim sattığım çin malı bir ürüne " çan çin çon" denirse tavrım tabikide hicivle dolu olacaktır..kimseyi kırmak istemem.fakat aşşağılanmayıda kabul edemem her onurlu insanda olduğu gibi.ben gayet şeffaf bir şekilde malımı sergiledim.çin malı olur isviçre malı olur ben bunu gizlemiyorum zaten..neyse konuyu uzatmaya gerek yok ..bütün SAMİMİYETİMLE yinede özür dilerim...
Şahsen özre gerek yok,estağfurullah,ben savunmadım yanlış anlamışsınız,ben sizin bizi yanlış değerlendirmemeniz için açıklamada bulundum sadece.Aramıza hoş geldiniz.
LesPaul

LesPaul

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 2:56

o değil de "çan çin çon" ifadesinin nesi aşağılamak anlamadım?
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 3:12

LesPaul demiş ki:
o değil de "çan çin çon" ifadesinin nesi aşağılamak anlamadım?

HOŞBULDUK arkadaşlar,

bakış açını değiştirince anlarsın dostum...

BR-02

BR-02

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 4:51

sayin suzerk mesajinizi örneklerdeki linkler gibi degistirip diger resimlerinde görünmesini saglayabilir, düzenleyebilirsiniz.
tmr5555

tmr5555

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 5:06

Bir kere bi replika saat satıcısıyla konuşuyordum, bana sattığı Hublot'u gösterip hakiki İsviçre malı abi yani "made in Sweden" demişti.

Sweden= İsveç tabii ama neyse adamı bozmadım Very Happy

Kimse bu yazdığımı üzerine alıp bozulmasın, sadece başıma gelen bir olay.
http://www.behance.net/timurpinar/frame
christiano

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 3 Nis. - 5:43

Bana da Rolex satmaya çalışmışlardı Very Happy arkadaşıma yurtdışından aldırttım,orijinal Rolex 750 TL ye veriyorum demişti Very Happy
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedÇarş. 4 Nis. - 7:11

güncel fiyatlar,

TAGHEUER 160
HUBLOT 160
CHOPARD150

son fiyat....
suzerk

MesajKonu: Geri: TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD   TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD Icon_minipostedSalı 10 Nis. - 0:11

CHOPARD satılmıştır...

TAGHEUER,HUBLOT,CHOPARD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hublot
» Hublot son haberler
» HUBLOT BCYCLE
» Replika Hublot Big Bang
» Hublot-Biver-Ilk Saati