Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca

4 posters
YazarMesaj
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Empty
MesajKonu: Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca   Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Icon_minipostedÇarş. 6 Ocak - 2:07

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca   Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Icon_minipostedÇarş. 6 Ocak - 2:42

Evet cok ilginc, ben cevirebilirim ama iki sikintim var bir tanesi vakitsizlik, bunlari cevirmek epey zaman alicak ama soz bu yazdan once cevirmis olurum, belki bir arkadasla ortaklasa yapariz birimiz resimleri eklerken ben de yazilari cevrip yazarim tabi ki yazarindan musaade aldiktan sonra,
diger sorun ise teknik deyimlerin turkcelerini bulmak ama sagolsun buradaki dostlar bu konuda cok seyler yazdilar onlardan yardim alinabilir belki.

Bu link'i daha once gormustum ama bahsetmeye korkmustum, askerdeki gibi madem teklif ettin hadi yap dersiniz diye dusunmustum clown
http://www.turksaatforumu.com
MUstafa Bozer

MUstafa Bozer

MesajKonu: Geri: Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca   Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Icon_minipostedÇarş. 6 Ocak - 2:50

çok uzun abi uraşılmaz, ben işine yarayacaklar faydalansın diye koydum zaten,
barett

barett

MesajKonu: Geri: Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca   Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Icon_minipostedÇarş. 6 Ocak - 4:36

échappement sistemleri anlatiyor zaten icinden enfazla 3 u yaraya bilir cok agir olur bence
canturkk

canturkk

MesajKonu: Geri: Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca   Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca Icon_minipostedPaz 10 Ocak - 7:32

Ozellikle priol mekanizmalari hakkinda guzel bir kaynak. Elinize saglik

Çok enteresan bir kaynak, ama Fransızca
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fransizca Saat Forumu
» Satılık enteresan saatler
» Vacheron Constantin yeni ve enteresan