Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ata Demirer' in kol saati

2 posters
YazarMesaj
dslrman

Ata Demirer' in kol saati Empty
MesajKonu: Ata Demirer' in kol saati   Ata Demirer' in kol saati Icon_minipostedPtsi 22 Şub. - 23:29

Dün akşam Ata, Hülya avşar' ın programında konuktu.
Hülya'nin, bir ara Ata' nın saati dikkatini çekti ve bu konuda biraz konuştular.
Erkeklerin karakterini belli ettiğini belirtti Hülya.

Ata' nın açıklaması şu şekilde idi saati ile ilgili, kelimesi kelimesine değil ama yaklaşık olarak yazacağım.

Bu saati kolumdan hiç çıkartmıyorum(hülya senin kolunda siyahı vardı ama dediğindeyse), aynı markanın siyahı var bende.
Bu italyan bir firma, dünyada dalış saatlerini ilk üreten firma. Benim denize, yatçılığa özel bir ilgim var.

Ata' nın saati' nin yakından kamerada gösterildiği sırada hemen anladım, Panerai kullanıyordu.
Kolundaki model, taba renginde süet gibi bir kayışa sahipti.Cüssesine göre normal görünsede herhalde benim için oldukça geniş çaplı bir model olacaktır düşüncesini taşıyorum.
Kadranı siyahtı ve şu ayar çarkının dışını saran metal parçası olan modellerden biriydi.

Şimdi bu modeli nasıl buluruz bilemiyorum ama fiyatı nereden bakılırsa bakılsın herhalde 10.000$ vardır.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Ata Demirer' in kol saati   Ata Demirer' in kol saati Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 5:47

Evet ben de gordum ve formundan da bir panerai oldugu belliydi.
Bu arada ata saatin tarihcesinden filan da bahsetti ki simdiki panerai icinde unitas ile ne kadar bu tarihceyi hak ediyor tartisilir
http://www.turksaatforumu.com
dslrman

MesajKonu: Geri: Ata Demirer' in kol saati   Ata Demirer' in kol saati Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 0:59

Abi sende mi izledin programı ?

Ben açıkçası çok beğeniyorum bu markanın saatlerini ancak çok pahalı bir marka.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Ata Demirer' in kol saati   Ata Demirer' in kol saati Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 1:02

Evet ben de izledim ve tabi ki saat bolumunu kacirmadim.
Ama Ata'nin pek bilgisi olmadigi belli, yani Panerai'nin tarihi ve gecmisi cok guzel ama cok yakin zamana kadar icinde 6498 makine bulunan saatlerini cok cok yuksek fiyatlara satmalari ancak bu tarihceye gonul vermis insanlari kaziklamak olarak nitelendirilebilirdi, yasanan son krizden sonra ozellikle bazi seyler yerine oturmaya baslamis gorunuyor, kendi inhouse makinelerini uretmeye baslamalari guzel.
Ama yine de fiyatlar cok ucuk.
http://www.turksaatforumu.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Ata Demirer' in kol saati   Ata Demirer' in kol saati Icon_minipostedSalı 20 Nis. - 14:00

.

Ata Demirer' in kol saati
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 3 adet saat kol saati + 1 adet cep saati..
» İlk kol saati...
» Rus dalgıç saati
» Waltham cep saati
» Thesus'un Saati :)