Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Her yazarın bir başlığı olsun

3 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Her yazarın bir başlığı olsun Empty
MesajKonu: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 16:40

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 11:03 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 19:56

kayıtlı kullnıcı sayısı 1000 oldugunda +1000 baslık demektır ve hem gereksız yuk hemd e kalabalık yapacaktır. Kim kimi tanıyacak sorusu da onemlı cekırdek user sayısında mantıklı olsa bıle su anda cok zor olur yonetımı...
http://www.boraeresici.com
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 22:54

Bence de her üyenin bir kişisel sayfası olsa güzel olur.Ama siteye en az 100 mesaj yazmış olmak kaydıyla.

Bu sayfada saat koleksiyonlarımız,saatlerle ilgili paylaşmak istediğimiz konular ile,ayrı başlıklarda kutlanan doğum günleri,saat harici (otomobiller,pul ve para koleksiyonu gibi) konular herkesin kendi zevkine göre yer alabilir.

Bu sayfalarda fıkra da paylaşabiliriz veya benim Anılara devam başlığı gibi anılarımızı da.Böylelikle aslında başlık sayısında da azalma olabilir.Bir nevi blog da diyebiliriz buna.

Bu sayfalarda tek yapılacak özellik ise sayfa sahibine sayfasına yazılan abuk subuk mesajları silebilme ya da değiştirebilme yetkisi ve hatta sayfayı kilitleyebilme yetkisi verilmesidir.

Yani herkes kendi kişisel sayfası üzerinde sorumlu olmalıdır bence.Böyle kişisel sayfaların olduğu forumlar var.Örnek alabiliriz.

Bir fikir sadece.Daha başka ayrıntılara da yer verilebilir.

Herkese selamlar...
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedÇarş. 24 Şub. - 23:00

Aslinda bu soyledikleriniz dogru seyler.
Bunun yapilmasi icin zaten bir fikrim var, ama biraz bekleyin derim, yaza dogru yeni seyler olacak.
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 0:44

bunu soyle cozebılır zma ıyı planlamak lazım. herkes uye olup uye adı ıle blog acabılır örn: borahan.turksaatforumu.com gibi...

ben ılk okudugumda forum ıcınde bu skeılde bır yapı anlamıstım pardon...
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Her yazarın bir başlığı olsun   Her yazarın bir başlığı olsun Icon_minipostedPerş. 25 Şub. - 0:53

borahan demiş ki:
bunu soyle cozebılır zma ıyı planlamak lazım. herkes uye olup uye adı ıle blog acabılır örn: borahan.turksaatforumu.com gibi...

ben ılk okudugumda forum ıcınde bu skeılde bır yapı anlamıstım pardon...
Siteye gectigimizde bir forum yazarlari kosesi acmayi planliyorum.
Daha sonra da bu yazilardan derleme yapilip kitap bastirabiliriz.
http://www.turksaatforumu.com

Her yazarın bir başlığı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?
» Toprağın bol olsun 'CHF'
» Saatin çapı kaç olsun?
» Sel felaketi - geçmiş olsun
» Yeni yılınız kutlu olsun