Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?

+2
deka
mustafasuren
6 posters
YazarMesaj
mustafasuren

mustafasuren

"Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Empty
MesajKonu: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 0:10

çok değerli forum üyeleri , moderatörler (siyasi konuşmaya başlar gibi oldu)
saat ilgisi yeni başlayanlar için "yeni başlayanlar için için saat " başlığı açsaknasıl olur. bu tür ingilizceden çevirisi olan kitaplar var , sizde mutlaka görmüşsünüzdür. "for beginner Einstein", "for beginner darvin" gibi seri kitaplar var. bu kitaplardan o konu veya kişi hakkında hiç birşey bilmiyorsanız temel bilgileri öğreniyorsunuz. bu konu "kabul ediyorumki "üstadları sıkabilir.
Ama merakı yeni başlayan biri ,eta nedir? miyota nedir? isviçre neden önemli? moda markalı saatler neden çok öenmli değil? ve hemen şimdi aklıma gelmeyen bir sürü konuda yeni başlayanalrı bilgilendirebilriz.
Aslında forumumuzda değişik başlık ve konular altında bunları gördüm.
(geçen bir replikacıyla konuşuyorudm-maltepe pazarı- fiyat sormadan" hangileri eta7750 dedim" karışık dedi fiyat sordum bu kısım 200 dedi. yanii oda bilmiyor etanın ne olduğunu.
hülasa böyle bir başlık açılsınmı y diye size sormak ve fikirlerinizi almak istedim.
muhabbetle

En son mustafasuren tarafından Paz 27 Ara. - 0:24 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 0:20

Bence uygun olur.
teng

teng

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 0:37

Mustafa Bey, madem fikir sizden geldi siftahı da siz yapın, başlığı açın biz de gide gele bişeyler yazalım.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 0:41

tabi ki ama ben öğretmen olduğum için işin abc sinden başlarım yanii saat nedir? den başlarım:)
birde aslında forum başlığı düşünüyordum ama konu başlığı yeterli olur herhalde değilmi?gerçi bu konuyu forum için öneriler başlığı altında açmalıymışım moderatörden özürdilerim
isterse taşıyabilir.

En son mustafasuren tarafından Paz 27 Ara. - 0:50 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 0:47

"tabi ki ama ben öğretmen olduğum için işin abc sinden başlarım yanii saat nedir? den başlarım:)" neden olmasın ki. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 2:29

Super fikir, bir yeni forum basligi acayim, hocam ismini siz belirleyin, mesela saate yeni baslayanlar icin veya saatin abc'si gibi, veya baska uygun goreceginiz birsey, bir de arkasindan forumlar icindeki oraya tasinmasini uygun goreceginiz konulari da oraya ekleyeyim, bu konunun da yetkilisi siz olun.
Ne dersiniz?
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:29

ok1 saatin abc si hem anlam itibari ile, hemde görsel olarak hoş gözüküyor.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:34

walla siz bilirsiniz genel ne derse o olsun
1. yeni başlayanlar için saat
2. saat:yeni başlyanlar için
3.saatin abc'si

başlık için önerisi olan varsa paylaşsın da bir an önce başlayalım ...
ben seeve seve yaparım üzerime düşen ne olursa da yapmaya hazırım
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:44

ben görüşümü belirttim, diğer arkadaşlarında görüşlerini alalım.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:45

bence de saatin abc'si güzel duruyor sevgili deka
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:51

Güzel durmanın ötesinde anlamlı ve dikkat çekici by
tag_ci

tag_ci

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:52

Konu forum için öneriler bölümüne taşınmalı
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 3:53

yukarıda özür diledim zaten yanlış yerde olmuş taşınabilir
solestar

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 4:03

"Saatin ABC'si" 'ni ben de destekliyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 4:08

Konuyu forum icin oneriler bolumune tasiyorum ve saatin ABC'si isimli bir forum bolumu aciyorum, arkasindan da mustafa bey icin ayarlamalari yaparim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 4:20

ok. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 4:52

Mustafa bey o bolumun patronu oldu artik, yani hem bolume yukleme yapabilir hem de bolumun moderatorlugunu ok1
Yani hocam senin sinifta yaramazlik yapani koseye tek ayagi uzerine dikebilirsin diable
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 4:56

estağfirullah müfettişler varken olmaz:)
deka

deka

MesajKonu: Geri: "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?   "Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı? Icon_minipostedPaz 27 Ara. - 5:01

nerede o müfettişler, burada ne işi var onların. diable

"Yeni başlayanlar için saat" başlığı açalım mı?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Ucuz" çok saat mi "Pahalı" tek saat mi?
» Çocuk gazetesinde "saat" haberi
» Fırsat:
» "Saat Markaları" bölümünü zenginleştirmek
» Yeni gelene yeni saat