Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Corum Golden Bridge

3 posters
YazarMesaj
crazyhours

crazyhours

Corum Golden Bridge Empty
MesajKonu: Corum Golden Bridge   Corum Golden Bridge Icon_minipostedC.tesi 6 Mart - 13:21

DİKKAT ÇEKİCİ BİR SAAT BENCE BUYRUN İZLEYELİM (ALINTI WATCHER IN YENİ MAİKNESİ) diyeyim de ortalık biraz karışsın Smile))
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Corum Golden Bridge   Corum Golden Bridge Icon_minipostedPaz 7 Mart - 0:26

Ben bu makinenin hastasiyim, cok cok hosuma gidiyordu, bunun gecen yildan beri bir benzerinin cin'de de yapildigini ogrendigimden beri bir tane elde etmeyi cok istiyordum, simdi oldu bakalim bir gelsin, sonrasi icin biraz ucuk dusuncelerim var ama insallah basarabilirim.
Cin makinesinin kalitesini de gormus olurum, bu arada cin makinesinin ay fazli versiyonlari da var ama henuz alabilecegim bir yer yakalayamadim.
Cin'de fabrikasini buldum fiyat cok uygun ama minimum 500 adet almak lazim. Fiyati 20€ dan az.
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Corum Golden Bridge   Corum Golden Bridge Icon_minipostedPaz 7 Mart - 1:38

soylenecek soz kalmamıs ben ılk defa gırdum "t" harfine de ne güzel olur muş Smile
http://www.boraeresici.com

Corum Golden Bridge
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Corum Bridge imalat videosu
» Corum
» Corum Admiral’s Cup Chronograph 50 LHS
» Corum Tourbillon Panoramique
» Çorum Saat Kulesi