Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bursa buluşma

+4
watcher
deka
merm
peugeot206wrc
8 posters
YazarMesaj
peugeot206wrc

peugeot206wrc

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 1:59

Arkadaşlar ileride olası bir Bursa buluşmasını burada konuşalım.
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 5:55

Eğer Bursa'da buluşma olacaksa 1-11 Ağustos arasında sizlerle tanışmayı çok isterim çünküüüüü

Askere gidiyorum :02:

düzeltme:yazım hatası

En son merm tarafından Perş. 16 Tem. - 6:05 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.anova.com.tr
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 5:57

hayırlı olsun,şimdiden hayırlı teskereler.
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:01

teşekkurler, bir de gitmeden bir Hamilton alabilsem tam süper olacak bugun alisveris saatinden aradılar ve biraz konustuk inşallah o işi de ay sonunda halledicem Very Happy
watcher
Admin
watcher

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:01

ooooo, dualarimiz seninle :02:
http://www.turksaatforumu.com
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:06

Askere hamiltonla gitme de :lol!:
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:13

Ama adamlar yıllar yılı Amerikan askeriyesine saat üretmiş dermişim. yok askere şu arkadaşı götürücem:

Bursa buluşma CASIO-F91-KOL-SAATI-HER-YASA-1-NUMARA-SAAT__18423051_1
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:14

işte standart asker modeli. muhaha
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:17

:lol!:

ya o saati benim bi arkadaşım da günlük hayatında kullanıyor, e insan saatlere de biraz meraklı olunca öyle saatleri günlük hayatta görünce yadırgıyor.
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 6:33

Hocam yadırgamak filan değil zira tam bir günlük hayat saati 7/24 korkmadan taşıyabilir ve kullanabilriz.

Kim olmadık bir yerde kolunda tourbillion bir zenith ile gezmek isterki,

Allah korusun :pale:
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 7:29

Valla haklısın biz tourbillion saat alsak bile korkudan dışarı takamayız.
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 7:33

iyide çoğu vatandaş tourbillion saat ne demek onu bile bilmiyorki,ben burada taktığım saatlerle kimsenin ilgisini çekemiyorum,pek anlayan yok da Rolling Eyes
certus

certus

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 8:55

deka demiş ki:
iyide çoğu vatandaş tourbillion saat ne demek onu bile bilmiyorki,ben burada taktığım saatlerle kimsenin ilgisini çekemiyorum,pek anlayan yok da Rolling Eyes

:ok3: günün yorumu....
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 11:07

certus demiş ki:
deka demiş ki:

:ok3: günün yorumu....

bilinmez zaten hissedilir sampanya
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 20:10

maalesef hissedende yok,en azından ben görmedim,sadece avatarımdaki saat bir arkadaşımın dikkatini çekti,oda genişliği ve dial rengiyle,fiyatını öğrendiğinde de tepkisi "vay be" oldu,halbuki fiyatı malum...
pirasa

pirasa

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 21:41

deka bursada bana denk gelmemişsin. her sabah bursaray a bindiğimde ortada demiri tutan kollardaki saatleri incelerim fakat hiç incelenesi soru sorulası saat denk gelmedi şimdiye kadar en iyi gördüğüm saat quantum quartz bi saatti. arkadaşlarla bunun tartışmasını yaptım hepsi quartz diesel i tercih etti. hatta bizim insanımızda en iyi saat swatch olarak geçiyo. tabi bana göre 5 para etmiyo :( saati olmayan biri için fazla iddalımı konuştum ne Very Happy
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 23:05

yanlışlık olmasın benim Bursa ile bir alakam yok. :kirmizikart: ,demin de konusu geçmiş başkasına diyorsun diye hiç üzerime alınmamıştım. :hehehe:
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedC.tesi 18 Tem. - 11:40

Bursa bence saat buluşması açısından pek parlak bir şehir değil saat kültürü ve de uygun mekanlar olmadığı için. (belki vardır da ben bilmiyorumdur)

Ama yemek açısından mükemmel bir buluşma yapılabilir :lol!:

İskender buluşması mı yapsak napsak :lol!:
Azizim
moderator
Azizim

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPaz 19 Tem. - 0:31

Ben acımam kolumda orijinal bir tourbillion olsun her ortamda kolumda taşırım ama kıymetini de bilirim. Very Happy
deka

deka

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPaz 19 Tem. - 1:08

bencede saatin değeri ne olursa olsun kullanıp heveseini,zevkin almak lazım,yoksa yarın birgün kıymetini anlamıyacak birilerine alıp saklamanın hiç anlamı yok,mademki kendimiz için aldık,sonuna kadar kullanmak gerekir. :aciktim:
merm

merm

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 5:40

bu kadar mesaj atıldığına göre sanal da olsa bir Bursa buluşması olmuş oldu. :hehehe:
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 9:54

merm demiş ki:
bu kadar mesaj atıldığına göre sanal da olsa bir Bursa buluşması olmuş oldu. :hehehe:

watcherın yolu bursaya düşer umarım
MortingenStrasse

MortingenStrasse

Bursa buluşma Empty
MesajKonu: Geri: Bursa buluşma   Bursa buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Tem. - 23:28

Evet millet bu gece rüyamda bursa saat buluşmasını gördüm.

Aslında tuhaf bir buluşmaydı Very Happy Buluşma bizim apartmanda yapılıyordu boş bir daire varmış buluşma yeri de orası seçilmiş. Ama nedense forumdan kimse yok, hep 14-15 yaşında çocuklar gelmiş. Very Happy Kollarında saat bile olmayan bu çocuklardan birisinin laptopu vardı sonra laptoptan oyun oynamaya başladılar. :lol!:

Niye hiçbiriniz gelmediniz de beni çocuklarla bıraktınız ha? Niye 1 kişi bile yoktu ? :lol!:

Bursa buluşma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İstanbul buluşma
» İzmir'de buluşma 2010
» Ankara buluşma
» İzmir buluşma
» Ankara 3. buluşma