Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İzmir buluşma

+13
ertay
deka
watcher
Bakone
GAREZ
sifujack
propmatic
bootsector
deha
kemal-cebeci
hh_syn
asiruh2009
peugeot206wrc
17 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
peugeot206wrc

peugeot206wrc

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPerş. 16 Tem. - 2:03

Arkadaşlar ileride olası bir İzmir buluşmasını burada konuşalım.
asiruh2009

asiruh2009

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 28 Tem. - 6:13

güzel olur haber bekliyorum gerçekleşme durumu olursa....
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 6:39

insallah gerceklseır ya ben 30 temmuzdan sonra ızmırde degılım 28-29 gıbı yapılabılırmı acaba yada eylul ayında olursa guzel olur...
bulusmaya saaatlerımıde getırecem pek degerlı degıler ama olsun sızerde getırrsenız alıs verışte yaparız Smile)
kemal-cebeci

kemal-cebeci

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 20:57

buradan saatlerinizi sergilerseniz forum için güzel olur takas bölümü ne satış bölümünede koyabilirsiniz.
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 21:35

pekı en yakın zamanda baslayacam sergılemeye
kemal-cebeci

kemal-cebeci

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 6 Tem. - 22:05

ilgiyle takip edeceğimizden emin oabilirsiniz. izmir in saat zevki herzaman üst düzeydir.
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 14 Tem. - 9:29

arkadaslar ızmırdekı saat severler olarak 28 temmuzda goruselımmı musaıtmısınız saatlerımızıde getırıp kızlar agasında bırer kahve ıcelımmı Smile)
deha

deha

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 14 Tem. - 21:20

Herkese merhabalar,

Ben katılmayı arzu ederim, ancak hafta içine denk geleceği için yetişemem Manisa'da çalıştığım için. 24 Temmuz hafta sonu yokum ama ondan sonraki haftasonları katılabilirim. Görüşemediğimiz taktirde tüm arkadaşlara bol saatli bir kızlarağası toplantısı dilerim.

Selamlar
deha

deha

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 6:15

Hani kızlarağası caminde kahve içecektik, hiç kimseden tık yok... Yaz rehaveti mi, yoksa ramazan ayının gecmesini mi bekliyoruz ?
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 27 Ağus. - 7:20

merhaba ben eylul 11 de ızmırde olucam uzunca bır sure ızmırdeyım bu arada bır bulusma ayarlanabılırse sevınırım .....
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPerş. 2 Eyl. - 11:57

20 eylülden sonra izmirin herhangi bir yerindeki buluşmaya memnuniyetle katılırım.
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 7:18

arkadaslar hadı kış gelmeden kızlar ağasında buluşma ayarlayalım olurmu hepinizi bekliyorum pm atabilirsini belırlı bır cogunluga ulasınca yapalım....
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 7:44

Arkadaşlar programım tam anlamıyla belli oldu. 24 eylül gecesinden itibaren izmirdeyim. Buluşma olacak olursa 25-26 eylül gibi ya da daha sonrasında olabilirse mutlaka gelirim.
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPtsi 20 Eyl. - 7:46

arkadaşlar nerdesiniz hadi saatlerimizi çıkartalım herkes gorsun guzelcene Smile
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 21 Eyl. - 8:35

Yavaş çıkaralım da saçımız başımız dağılmasın Very Happy
watcher'ın saatlerinin yanında esamemiz okunmaz Very Happy Very Happy Very Happy
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 21 Eyl. - 9:27

olsun yavv herkesın saatı kendıne guzel benım quartz saatım bıle baskasının mekanık saatınden guzeldır Smile))))
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 22 Eyl. - 8:20

ben varım
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 22 Eyl. - 8:43

başka kımseler yokmu nerdesınız saat severlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 22 Eyl. - 9:19

valjoux nun adına da konuşabilirim. o da var buluşmada.
sifujack

sifujack

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 22 Eyl. - 10:28

ben de gelmeye çalışırım
GAREZ

GAREZ

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 22 Eyl. - 12:53

ulaşımın kolay olduğu yer seçilse daha iyi olur ForumBornova iyi olabilir... bedava ulaşım için en iyi yer okkiii
http://teknolojivesaatler.blogspot.com
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPerş. 23 Eyl. - 8:01

forum bornova olmaz galıba ama mıstık bır ruh ıhtersek kızlar agassında kahve ıcerek konusup muhabbet edebılırız Smile)))
deha

deha

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPerş. 23 Eyl. - 20:38

Ben de katılmayı arzu ederdim toplantınıza ancak seyahatteyim 10 gün kadar onun için daha sonra görüşmek üzere diyorum.

Herkese iyi toplantılar diliyorum

sifujack

sifujack

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 0:29

diğer üyelerimizin siz dönene kadar işi çıkmayacaksa sizi bekleyebiliriz bence Deha ağabey,henüz net tarih belirlemedik

propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 0:57

bence şu teslimatıda ortadan çıkarsak. mete de burda olucak. hem buluşur, hemde saatleri teslim alırdık
deha

deha

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 1:45

Teslimat sonrasında, daha doğrusu Sn. Watcher'in de bulunacağı geniş katılımlı bir toplantı çok daha "şık" olacaktır. Benim de oyum bir süre daha beklemekten yana, ama yine de çoğunluğa uyarım.
hh_syn

hh_syn

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 7:16

tmm herles gelsın oyle yapalım ama yınede uzun zaman surecekse bır kucuk toplantı yapabılırız sonra watcher ıle de buyuk toplantı yaparız olmazmı Smile)
sifujack

sifujack

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 9:50

watcherin geleceğini bilmiyordum,eğer gelmesi uzun süre sonraysa senin dediğin gibi de olur hh_syn
Bakone

Bakone

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 19:44

Eğer buluşma olursa bende gelmeyi isterim.Sizler için sorun olmazsa tabiki. İzmir buluşma Icon_smile
watcher
Admin
watcher

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 24 Eyl. - 20:34

Hay allah propmatic surprizimin icine etti guluyor

Guzel bir surpriz yapip saatleri elden teslim etmeyi planliyorum, boylece hem izmirde hem de istanbulda guzel birer bulusma organize ederiz,
Dostlar isterseniz biraz bekleyin hem deha dostumuz da seyahatten donmus olur, kutularimiz da hazir olur.
Hepinizi oyle ozledim ki bilemezsiniz. Very Happy

En son watcher tarafından Paz 26 Eyl. - 23:17 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 0:22

Bu bilgilere dayanarak, Ekime 4 gün kaldığını da göz önüne aldığımızda, yaklaşık 1 hafta sonra saatlerimizin geleceği anlaşılıyor, buna göre de saatlerimiz montaj aşamasında yorumunu yapabiliriz. fumeur
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 7:41

Arkadaşlar işim şimdilik bitti. Bir 40 gün daha rahat olacağım gibi görünüyor. Herhangi bir izmir buluşmasında ben de varım.
watcher
Admin
watcher

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 9:07

deka demiş ki:
Bu bilgilere dayanarak, Ekime 4 gün kaldığını da göz önüne aldığımızda, yaklaşık 1 hafta sonra saatlerimizin geleceği anlaşılıyor, buna göre de saatlerimiz montaj aşamasında yorumunu yapabiliriz. fumeur
Carsamba gunu (biraz da bizim programimizi ancak uyarlayabilmemiz nedeniyle) makineleri kontrola ben ve barett gidiyoruz.
Montaj da birkac gunluk is,

En son watcher tarafından Paz 26 Eyl. - 23:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 9:30

Aman makinaları iyi kontrol edin, merci birde montajlı son haline de bir baksanız, özellikle benim gibi anadolunun bir köşesinde yalnız kişiler karşılaştırma vs. yapamıyacakları için sıkıntı olabilir. ok1
watcher
Admin
watcher

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedC.tesi 25 Eyl. - 9:35

deka demiş ki:
Aman makinaları iyi kontrol edin, merci birde montajlı son haline de bir baksanız, özellikle benim gibi anadolunun bir köşesinde yalnız kişiler karşılaştırma vs. yapamıyacakları için sıkıntı olabilir. ok1

okkiii miammiam
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 5:15

Ne oldu izmir buluşma? Herkesin sesi soluğu kesilmiş arkadaşlar. Ses verin Very Happy
Bakone

Bakone

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 6:15

Bencede iyi olur bulaşma bende katılırım sizler için sorun olmazsa. Smile

Ama hafta içi açmam zor olabilir ilerleyen günlerde o yüzden bana tarih kesinleşince mesaj olarak atarsanız sevinirim hemen girişti gözüktüğü için kaçırma ihtimalim olmaz. Very Happy
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 28 Eyl. - 6:18

Bakone benim için senin gelmen problem teşkil eder. Boşver sen gelme hakikaten. Kendi işine bak.
Auahauhahuauhahua
Manyak mısın abicim neden sorun olsun ya Very Happy
Gel tabi gelmezsen asıl sorun olur Smile
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedCuma 1 Ekim - 3:17

arkadaşlar bu buluşmayı bu defa ben koordine ediyim. hadi parmaklar klavyeye. pm le telefon numarlarınızı alıyım. en yakın zamanda (önümüzdeki 3-5 gün içinde) bişeyler düzenliycem.
ertay

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPaz 3 Ekim - 1:06

Nerede ise bütün yaz İzmir'de idim, o kadar bir araya geldik hiç buluşma yapmayı önermedin, benim gitmemimi bekledin? hele bir geleyim, ben sana yapacagımı biliyorum. Very Happy
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPaz 3 Ekim - 18:33

arkadaşım, sen şaşırdınmı? sen geldin buraya, bırak buluşmayı, seninle tatile çıktık. seninle yüzmeye gittik, seninle içmeye gittik. daha ne bekliyordun? bi bacanak olmadığımız kaldıSmile
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPaz 3 Ekim - 23:16

Vay anam vay neler dönmüş forumda Very Happy
ertay

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedPtsi 4 Ekim - 2:13

Ben grup bulusmasından bahsediyordum. Yaw kardesim sanada bir sey dedik, ne yaptıysak ortaya döktün. Very Happy
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 13:41

evet ama kimse yanaşmadıki. biz adnan la bir defa buluşma olsun dedik. kimse yanaşmadı. tatil zamanı tabi. herkes yazlıkta. insanların en son düşündükleri şey saat ve saat forumu.
deha

deha

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 19:08

Günaydınlar.. Forumda olup da en son "saat" düşünüleceğini zannetmiyorum doğrusu. Rüyalarıma bile giriyor mesela. Sanırım artık buluşmamız çok yakın, yer ve saat konusunda bir gelişme varmıdır acaba ?
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedSalı 5 Ekim - 19:50

günaydın. yer ve zaman kesinleşti. cumartesi 11-12 arasında kızlarağasında 1 katta ki cafe de. yani biz geçen defa nerde buluştuysak, orda.
saatler teslim edilecek. saat alan da alamayanlarda, herkes davetli.
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 4:32

Arkadaşlar izmirdeki buluşmaya eşini/kızarkadaşını/nişanlısını getirecek olan var mı?
Bakone

Bakone

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 6:31

11-12 arası çok iyi olmuş bende gelebilirim. Very Happy
propmatic

propmatic

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 7:24

bootsector demiş ki:
Arkadaşlar izmirdeki buluşmaya eşini/kızarkadaşını/nişanlısını getirecek olan var mı?
arkadaşlar, mete nin bu konuda çağrısını kaale almayın. o avrupadaki geleneklerden yola çıkıyor. siz hata yapıp partnerinizi yanınıza alıp gelirseniz aile faciası yaçanır orda. bayanlar sizin bu saatsevdasına nekadar para yatırdığınızı görürlerse neler olabilir düşünmek bile istemiyorum. olasığı yüksek olan ifadelerden bir kaç örnek:
1. sana bu saati almaya izin veririm. ancak bir şartım var......
2. sen bu saati al, bak neler oluyor
3. bu saatin neyi özelki? sana bir swatch da yeterdi.
arkadaşlar, aklınıza başınıza alın ve yalnız gelin. önyargılı olmuyun, mutlaka istisnalar da vardır ama bayanlar bizim bu saat tutkusunu anlamıyorlar veya anlamak işlerine gelmiyor.
yalnız gelin!
bootsector

bootsector

İzmir buluşma Empty
MesajKonu: Geri: İzmir buluşma   İzmir buluşma Icon_minipostedÇarş. 6 Ekim - 9:07

propmatic dostum benim göremediğim bir noktayı görmüşsün. Benim hatun daha şimdiden 2. bir saat alacağım ucuz yollu 70 dolar deyince daha yeni saat aldın ne oldu bozuk mu çıktı saat diye sordu. Verecek cevabım yoktu Very Happy
Haklı olmakla birlikte beni hüzne boğdun Very Happy
Kaçamak yapar gibi hissettim kendimi. Ohhhş saatim benim yavrummm Very Happy
Bu arada laf mete abiden değil benden çıktı. Onu da belirteyim.

İzmir buluşma
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İzmir'de buluşma 2010
» Izmir Bulusma Teklifi 1 eylul 2010
» Ankara buluşma
» İstanbul buluşma
» Bursa buluşma