Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı

+7
deka
MortingenStrasse
crazyhours
certus
egunns
watcher
silver
11 posters
YazarMesaj
silver

silver

Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Empty
MesajKonu: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 3:04

Çok ince uçlu tornavida, çakı vs. gibi şeylerle kordonu çıkarmak için 5-10 dakika cebelleşince şu ürünü aldım

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300396976338&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Kargosuyla 15 liraya geldi, ctesi sipariş verdim çarşamba posta kutumdaydı Smile

Bu aletlerin en iyisi olan Bargeon 6767-f/s kargosuyla 45 lira tutuyordu, ondan bende benzerini aldım 15 liraya

İlk izlenimim çok olumlu, 5 saniyede çıkartılıyor kordon, hemen de takılıyor, herkese tavsiye ederim ok1

Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı DSCF7036
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 3:10

Ben de bir video ekleyeyim:

http://www.turksaatforumu.com
silver

silver

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 3:13

Evet bende onu izledim Smile

O kadar basit birşey olmasına rağmen ülkemizde bulamadım bu aleti, saatçilerdeki ustalar ince uçlu tornavida kullanıyorlar (benim gördüklerim en azından Smile)
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 4:13

iyi iş yapmışsın ok1
certus

certus

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 4:29

peki videodaki saat ne.. çok beğendim de beret
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 6:17

güle güle kullanın:) çok gerekli bir alet bir de bakla çıkartma aleti oldumu yanında tadından yenmez (benim açımdan yani)
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 7:12

benim de oldukça hoşuma gitti hayırlı olsun çok pratik : )
deka

deka

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 7:16

Bende sevdim, her eve lazım. ok1
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 7:27

Kordon çıkarma aleti çok güzel ve kullanışlı. Yalnız bu konunun "Saatçilik alet ve Malzemeleri" başlığı altında konuşulması daha iyi olmaz mı?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 9 Mart - 8:24

evet dogru, ben de konuyu tasimayi dusunmustum ve tasidim ok1
http://www.turksaatforumu.com
barett

barett

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedÇarş. 10 Mart - 4:19

Bu isler hep kordonla baslar sonra sonra cam conta derken........ Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedÇarş. 10 Mart - 6:03

hehe, barett avatarın anlamlı olmuş,söyleyememiştim ama eski avatarını gördükçe içim buruluyordu, değiştirmen çok çok iyi olmuş.
barett

barett

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedÇarş. 10 Mart - 7:03

ok1
Azizim
moderator
Azizim

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedC.tesi 20 Mart - 1:23

certus demiş ki:
peki videodaki saat ne.. çok beğendim de beret
Steinhart Alman menşeili bir marka.
u3kagitci

u3kagitci

MesajKonu: Geri: Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı   Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı Icon_minipostedSalı 1 Mart - 1:31

Arkadaşlar şu alet takımı nasıl sizce? Fiyat kalite olarak bakarsanız sevinirim.Çünkü orjinal fiyatı 75 dolar falan diyo Smile Tabi siz incelerseniz belki farklı açıdan bakabilirsiniz,

http://cgi.ebay.com/18-Piece-Pieces-Watch-Repair-Kit-Multi-Horologie-Tool-/280636534168?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item41573dad98#shId

Kordon çıkarma aletim geldi, çok kullanışlı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zamanı geldi..
» Watcher Geldi
» Kayışlarım geldi :)
» SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
» Bakın bugün kim geldi...