Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ

+11
Relojero1
teng
crazyhours
barett
egunns
austun
borahan
SEBA
aaltindeger
watcher
deha
15 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
deha

deha

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Empty
MesajKonu: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:00

Herkese merhabalar,

Bildiğiniz gibi yakında saatlerimize kavuşacağız, ancak kutu konusunda kimi arkadaş kutusuz, kimi arkadaş ise özel kutulu olsun şeklinde oy kullandılar Sayın Teng'in anketine. Bu başlık altında özel kutu ( diğer başlıklarda daha önceki yazışmaları takip ettikleri taktirde Frank Müller tipi diye geçiyor ) talep edenlere ilişkin listeyi oluşturuyoruz.

Bu konuda Sayın Kuvarsit sağolsun çok yardımcı oldu ve biz yazısız olanına bile razı iken, "Hezarfen" yazılı Frank Müller tipi kutu yaptıracak, bu konuda 20 kutu için imalatçı firmayı ikna etmiş. Kendisi 5 kutu alabileceğini belirtti. Geriye kalan 15 adedi ilk kapan alır Very Happy

Şaka bir yana daha fazla talep gelirse, daha güzel olur tabi ki. Kutulara sahip olmanın cezası 67 USD olacaktır ( 100 TL olarak düşünülebilir ), ikinci el saat piyasasında saatine kutu alanlar, genelde düz bir Omega kutusunu 70-80 TL, Breitling kutusunu 100 TL'ye alabildiği için özel bir kutuyu bu rakama mal etmek gerçekten süper bence. Listeye ismini yazdıracak arkadaşlar daha sonra bildirilecek TL hesap numarasına 100 TL aktarmaları gerekecektir. Kutuların teslim tarihi daha sonra bildirilecektir.

deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:02

Liste aşağıdaki şekilde oluşturulmaya başlanmıştır; Eklemeleriniz için 4-5 gün gibi bir süre tanımamız gerekiyor, ardından kutuların yurt dışında yapımına başlanılacaktır.

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:19

Ben 4 adet yaziliyorum ok1
http://www.turksaatforumu.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:20

Barett icin de bir tane yazalim,onun almak istedigini biliyorum, burayi kacirirsa uzulur.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:21

Ahha geriye 7 tane kalmis Very Happy
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:23

Ben 1 tane daha yaziliyorum yani bana etti 5
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:36

bende 1 tane istiyorum. listeye eklerseniz sevinirim.. Sn.deha hazır olmuşken kutulara saatlerin arkasında yazan isimler vede saatin numarası (21/50) yazılabilirse eğer tadından yenmez olur.. mümkün olurmu acaba ?
SEBA

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:45

Merhaba,
Ben de bir tane almak isterim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedSalı 10 Ağus. - 23:51

Galiba musait 4 tane kaldi scratch
Talep daha cok olursa miktar arttirilabilir mi acaba?
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:13

Süper daha ilk günden kontenjanı dolduracak gibiyiz, sayıyı arttırmak bence sorun olmaz, aksine Kuvarsit'i rahatlatmış oluruz. Ama rakamı belirledikten sonra ve sipariş iletildikten sonra, tekrar tekrar ilave yaptırtamayız. Onun için 4-5 gün ile sınırlı tuttum süreyi.

Sayın Watcher, bu listeye göre 5 tane münhal kutu var, 4 değil ben bir şey kaçırıyorum sanki ?

Sayın Altındeğer, dediğiniz olsa süper ötesi olurdu tabi ama mümkünü olmadığını Kuvarsit'e sormadan söyleyebilirim, bu şekliyle bile kabul ettirmesi zor oldu, bir de her seri no için ayrı klişe, fiyat uçar gider.

Listenin son hali şöyledir:

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher ( Barett )
9) Altındeger
10) Seba
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:15

2 adet de ben ıstıyorum arkadaşlar.
http://www.boraeresici.com
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:20

Hatayı sanırım anladım, Sayın Watcher kendisine 5, Barett için ayrı bir tane yazdırdı dolayısıyla listenin son hali şöyledir:

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan

He he kaldı 2 tane
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:26

ben kendim icin sayiyi 5 e yukseltmistim ve + barett ok1
austun

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:29

bir tanede ben alabilirmiyim.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 0:36

Sayın Watcher liste düzeltilmiştir.

Listenin son hali;
1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun

Tahmin ettiğimiz üzere, ilk günden liste doldu gibi, yine de arkadaşlar birbirlerine haber verirlerse kimse kaçırmamış olur. Cuma akşamına kadar listeyi açık tutarız, ilave isim yazdırmak isteyenler yazdırabilirler. Sipariş ona göre verilir. Bedelinin yatırılacağı hesap numarasını liste son halini alınca ileteceğim.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 3:16

Sayin Forbidden de bir kutu icin talepte bulunmustur,

Listenin son hali;

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 5:52

kargo ücreti hakkında bilgi varmı acaba?
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 9:17

Bedele kargo ücreti de dahildir alkisalkis
Sn. Kuvarsite 15 adet limitinin aşılmakta olduğu bilgisi verilmiştir, 20 adede çıkma durumumuz olabilir diye söylenmiştir. Kendisine kutuya yazilacak logo ile ilgili dosya aktarılmıştır. Bu vesile ile kendisi de teyid amacıyla Hezarfen logo ve yazılı kutunun linkini iletmiştir;

http://www.kuvarsitwatch.com/store/ProductDetails.aspx?productid=85795

Kutumuz bunun gibi olacak, ancak Frank Müller yerine Hezarfen yazılı olacaktır, çok şık oluyor çokkkkk... Ama yine de bu benim istediğim kutu değildi diyen arkadaşlar varsa aşağıdaki listeden çıkma şansları halen vardır. Buna göre listenin son hali;

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
16) dreren
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:43

Deha bey kontenjan doldu ise benim adıma 2 adet kutu yedek listeye yazabilirmisiniz
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 22:49

Yaw cok cok hos oluyor, saatimizde hepimizin biryerinde katkilari oluyor, cok cok ozel bir saat oluyor, cok seviniyorum, dostlar farkinda misiniz, Turkiyede bir ilk gerceklestiriyoruz cheers
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedÇarş. 11 Ağus. - 23:05

Memnuniyetle Sayın Egunns, listeye ekliyorum.

Bence kutu almayan arkadaşlar daha sonra üzülecek gibime geliyor ama yine de 20 adede rahatlıkla çıkacağız galiba.

Sayın Watcher, kesinlikle çok güzel bir olay herkesin bir şeyler yapması ama aslan payı kesinlikle sizde, bu işi başlatıp sürüklemeseydiniz bugünleri göremezdik.

Listenin son halidir;

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
16) Dreren
17) Egunns
18) Egunns
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 2:34

kutu ıcın bır tarıh koysak da saatlerımızle bırlıkte hazır olsa Smile kuvartıs ne kadar surede elımızde olabilecegii iletmişti kutuların ne dersınız?
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 5:54

Kuvarsit bu konuda tarih vermedi, kutular hazır olduğunda herkesin bildireceği adrese doğrudan kargo ile gönderecek. Dolayısıyla zaten saatlerle birlikte kutuların aynı zamana gelmesi biraz yaş gibime geliyor. Ama bir dahaki yazışmamda kendisine takribi teslim zamanlarını sorarım.

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 11:25

Ben deka ve teng'i de yaziyorum, birer tane, onlara hediye edecegim Very Happy
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPerş. 12 Ağus. - 18:33

Sayın Watcher,

Hemen ilave ettim ve 20'yi bulduk sayenizde. Bugün akşama kadar başka ilave bir talep gelmediği taktirde, yukarıdaki yazışmalarda linki yer alan kutunun Hezarfen yazı ve logolu olanından, 20 kutuyu teyid ediyorum.

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
16) Dreren
17) Egunns
18) Egunns
19) Deka (Watcher)
20) Teng (Watcher)
barett

barett

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 12:14

mete abi supersin beni dusunmussun tesekkurler:)))
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedCuma 13 Ağus. - 19:21

Herkese Günaydınlar,

Listemizi kapatıyoruz, 20 kutuya ulaştık, bu da güzel bir şey Limited edition bir kutumuz olacak Very Happy . Limited edition deyince, linkini verdiğim kutunun resminde sertifika vb. evraklar gorunuyor, tabi ki bu tur evraklar bizde mevcut olmayacaktır. Ama yine de süper olacak eminim.

Bundan sonraki aşamalar ile ilgili bilgi vermek istiyorum. Sayın Kuvarsit ile görüştüm, kutuyu yapacak arkadaşı bir ön çalışma yapacakmış. Bizler 23 Ağustos pazartesi gününe kadar 100'er TL aşağıda bildireceğim hesaba kutu bedellerini yatırıyoruz, ancak bedeller yatırıldıktan sonra bana ya özel mesaj ile bilgisinin verilmesini ve kutunun gönderilmesini istediğiniz adresi bildirmenizi rica ediyorum ki takibini yapabileyim, tutar yatırılmaz ve adres bildirilmez ise o kişilerin taleplerinin listeden düşürülmesi zorunda kalınacaktır. 23'ünde sipariş kesinleşiyor ve üretim süresi için 15 gün gerekiyor. Ardından kargolama gerçekleşiyor ve teslimat için de 10 gün civarında bir süreye gereksinim oluyor başka bir deyişle Eylül 2-3 hafta içerisinde, kutular elimize geçiyor. Kutu bedeli olan 100'er TL'nin yatırılacağı hesap bilgileri aşağıdaki gibidir;

Hesap sahibi; Nuri Fodul
Banka: Akbank
Şube: Gaziantep - Karşıyaka Şubesi,
Şube kodu: 385,
Hesap No: 0053711

Listenin son hali aşağıdaki gibidir;
1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
16) Dreren
17) Egunns
18) Egunns
19) Deka (Watcher)
20) Teng (Watcher)

Hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum
barett

barett

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 4:33

bu yurt disi olayina bir netlik kazandiralim sayin admin? Yuruyen deve
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 8:28

barett demiş ki:
bu yurt disi olayina bir netlik kazandiralim sayin admin? Yuruyen deve

Telefonda da sana anlattim ya, Deha dostumuza soracagim, kabul ederse ikimiz paralarimizi birlestirip tek kalemde ona western union ile gonderecegiz, biz gonderdikten on dakika sonra para onun eline gecer by
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 9:24

Herkese iyi akşamlar,

Küçük bir pürüz çıktı, kargo bedeli konusunda kutular ağır olduğundan farklı bir şekilde gelmek zorunda olduğundan 18 TL'lik bir ilave söz konusu bedelde, dolayısıyla 118 TL yapıyor toplamda. Bu artış nedeniyle listeden çıkmak isteyen arkadaşların lütfen 17.08.10 salı gününe kadar bilgi dönmelerini rica ederim. Ona göre ya tekrar 20 kişiyi teyid edeceğim ya da listeden eksilen olursa yeni sayımızı bildireceğim.

Sayın Kuvarsit'in bu konuda gönderdiği mesaj aşağıda yer almaktadır;

"Merhaba Deha bey.

cok ozur dilerim ama bir aksilik cikti kargo konusunda. daha onceki hesabi registered airmail icin yapmistim yani kayitli posta ile ancak kayitli posta kabul etmiyor. bugun bir franck muller kutusunu goturdum mahsus fiyati tam olarak ogreneyim diye registered airmail yani kayitli posta 1 kg. dan agir olan paketleri kabul etmiyor bu urun hem agir hem de desi olarak buyuk oldugu icin sadece ve sadece EMS ile gonderebiliyorum yani hizli posta ile. acele posta servisi yani arada TL. olarak 18 lira fark olusuyor :(

bakin yanlis anlasilma olmasin daha onceki verdigim fiyatlara bir ilava yapmiyorum sadece mecburen kargo yolu degisti mecburen EMS ile gondermek zorunlulugu cikinca ortaya cikti bu 18 TL. benim inanin 1 kurus kazancim yok. butun servisi hizmeti sadece forumdaki arkadaslar icin yapacagim. 1 lira bile kazancim olmadan verdim bu fiyatlari yani kuvarsitwatch olarak degil sadece o saatden siparis eden ve diger forum uyeleri gibi bir uye olan NURI olarak verdim dolayisiyle 20 adette 18 lira 360 TL. para yapiyorki eminim bu zarara girmemi istemezsiniz sizde :(

cok ama cok uzgunum ama malesef durum boyle ha bu arada ayrica kutucu bana o fiyati 50 adet icin vermisti , sonradan 15 e 20 ye dustugunde kesinlikle veremem o fiyata dedi ama agzini kapattim Smile ayni fiyat olacak diye bastirdim ve onu ikna ettim. yani bakin 50 adet veya 100 adet icin alinabilecek bir rakami aldik biz kutucudan. ve bizden klise parasida almiyor. yani oda benim gibi para kazanmasada sadece forum uyelerine bu konuda destek icin kabul etti. cunku ona uzun uzun anlattim Hezarfenin bu heyecanli seruvenini Smile

eger isterseniz bu mailimi kutu alacak arkadaslara forward yapin. yada forumda durumu anlatin bu 18 liralik fark kargodan kaynaklandi. tabi suda var registered airmail 12 gunde ulasirken EMS 6-7 gunde teslim edilecek

cevabinizi bekliyorum

saygilarimla
Nuri

not: bu kahrolasi 18 liralik fark yuzunden vazgecenler olupta diger almak isteyen arkadaslar muzdarip olurlar diye eger kabul etmezlerse bu 360 liralik zararligi ben cekerim cunku hata bende oldu arastirmadan reg.airmail fiyati verdim. ama 1 kurus kazancim ve ticaretim olmadigi icinde arkadaslarin bunu hosgoru ile karsilamasini beklerim
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 22:25

Benim icin sorun yok, ben ayirdigim tum kutulari aliyorum ok1
18tl bir sandevic parasi, tum bu yolculukta vazgecmemi gerektiren bir miktar degil.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 22:28

Ha bu arada sunu ekleyeyim, bildiginiz gibi hep arastirma yapiyor ve hep B planim da olsun diye ugrasiyorum, bu kutu ile ilgili de fiyatlar aldim, sunu soyleyeyim ki kuvarsit dogru soyluyor ve benim bulabildigim en ucuz ayni kutudan bile oldukca asagi geliyor, bir de ben 100 adetten asagisini hic bulamadim.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedC.tesi 14 Ağus. - 22:56

18 tl sorun yaratmaz h.içi transfer edıyor olurum.

kuvarsit de ayrıca teşekkürler.
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 5:11

EE biz kutusuz mu kaldık şimdi 50 saat 20 kutu ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 6:43

crazyhours demiş ki:
EE biz kutusuz mu kaldık şimdi 50 saat 20 kutu ?

Yok yaw eger istersen hemen yazil, adet arttirilabiliyordu ama tum arkadaslar kutu istemedigi icin olabilecek en minimum rakam 20 olmustu ama daha uzeri de siparis kabul ediyorlarldi benim anladigim kadariyla.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 21:09

Sayın Crazyhours,

18 TL ilave gelince, tekrar salı akşamına kadar süre tanıdık isim sildirmek isteyen olabilir diye, dolayısıyla halen vaktiniz var, arzu ediyorsanız daha önceki mesaj içeriklerine bakıp uygun görüyorsanız siz de listeye isminizi yazdırabilirsiniz.

Sayın Watcher, Adnan Terazi, Borahan dışındaki arkadaşlardan ses gelmedi, onlar da OK veriyorlar mı 18 TL ilaveye ?
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 21:13

ok veriyorum.. bence vaz geçenler( varsa) bildirse daha mantıklı
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 21:28

Sn Deha@
Ses vermeyen arkadaslar internete giremeyip bu gelismeyi gormemis olabilirler, bu nedenle yazilan kimseyi silmeyelim derim hatta daha sonra itiraz ederlerse aradaki farki ben ustlenirim, pek itiraz edenin cikacagini sanmiyorum.
Crazy arkadasimiz da internete her zaman giremeyebiliyor, ben onun bir tane alacagini biliyorum, onu da listeye ekleyelim eger almazsa ben alirim.
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 21:52

Sayın Watcher,

Ses çıkmayan arkadaşlar fazla değil zaten, ben de sizin gibi düşünüyordum zaten, böyle bir durum olması durumunda sizin tek başınıza karşılamanız olmaz en kötü ihtimalle sizinle paylaşırız farkı o zaman. Ben teyid veriyorum o zaman bugünden 21 kişi olarak.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPaz 15 Ağus. - 22:30

okkiii
barett

barett

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 2:32

deha demiş ki:
Sayın Watcher,

Ses çıkmayan arkadaşlar fazla değil zaten, ben de sizin gibi düşünüyordum zaten, böyle bir durum olması durumunda sizin tek başınıza karşılamanız olmaz en kötü ihtimalle sizinle paylaşırız farkı o zaman. Ben teyid veriyorum o zaman bugünden 21 kişi olarak.

sesimiz cikmadi cunku onemli bir sey degil sayin watcher tam yetkili alin satin ekonomiye can verin fumeur
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 4:46

ben almaya hazırım da para yatırma vakti geçti mi acaba
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 4:48

yani 21 crazyhours (kutunun franck muller tipi olması da ilginç oldu Smile)
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 4:55

parayı havale ettim iş olmazsa geri isterim ha Smile
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 5:01

crazyhours demiş ki:
hahaha
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 5:08

abi belki olmaz falan garantiye alalım Smile
teng

teng

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 5:56

49 no lu saatin sahinbi Ertufan da kutu istiyor. Listeye ekleyebilirmisiniz ?
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 6:03

crazyhours demiş ki:

18 tl yı gerı verıyoruz, 100 tl foruma kalıyor Very Happy
deha

deha

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 6:06

Listenin son hali aşağıdaki gibidir. Daha önce bildirdiğim gibi, PM ile ücretlerini yatıranlar adreslerini de iletmek suretiyle bildidirlerse takibi kolaylaşacaktır.

1) Adnan Terazi
2) Adnan Terazi
3) Deha Bolu
4) Watcher
5) Watcher
6) Watcher
7) Watcher
8) Watcher
9) Barett
10) Altındeger
11) Seba
12) Borahan
13) Borahan
14) Austun
15) Forbidden
16) Dreren
17) Egunns
18) Egunns
19) Deka (Watcher)
20) Teng (Watcher)
21) Crazyhours
22) Ertufan

borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ   SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ Icon_minipostedPtsi 16 Ağus. - 17:40

bir an once kutuları sıparıs etsek arkadaslar,utetım ve teslımatla 20-25 gunu bulacak cunku.

kac kısı ıslemlerı tamamladı?

SAATİMİZE KUTU: HEZARFEN YAZILI SAAT KUTUSU LİSTESİ
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Çoklu saat kutusu ve saat çantası
» Saat bilgilerinizi ölçmek için yazılı var, işte sorular
» Saat Fuarlari Listesi 2010
»  Saat alasım geldi.
» FORUM SAATIMIZE ISIM YAZMA KONUSU VE KADRAN RESIMLERIMIZ