Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cep saati taşımak için, çok güzel...

4 posters
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Cep saati taşımak için, çok güzel... Empty
MesajKonu: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedCuma 12 Mart - 0:55

Galiba hemen bir tane siparis vericem, bunu nasil oldu da hic dusunemedik, cep telefonlari icin hepimiz kullandik halbuki yahu.

Cep saati taşımak için, çok güzel... 2164AgCep saati taşımak için, çok güzel... 2164a

Link BURADAN
http://www.turksaatforumu.com
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedCuma 12 Mart - 3:13

watcher elıne ulastıgında olculerını ve resımlerını yayınlar mısın? ben bunu daha ozellestırılmıs sekılde ımal ettırebılırım (tanıdıgın iş yogunluguna baglı olarak).

dersisi farklı, dıkıslı vs. foruma ozel olabılır. kım ıhtıyac duyacak dersenız ben kendıme yaptırırm guzel bır cep saatı alasım vardı ne zamandır.

olculerı hazırda varmıs Smile 7x8x2mm 50mm de ıc bosluk sanırım. yınede detaylı foto ıyı olur.

En son borahan tarafından Cuma 12 Mart - 3:14 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : ıcerık ekleme)
http://www.boraeresici.com
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedCuma 12 Mart - 3:42

Iyi de ben siparisi veremedim, hem uyelik istiyor hem de paypal almiyor, ben de kafamda Turkiye'ye gelince kucuk bir cep telefonu pochet'i alirim diye dusunmustum ama imal ettirme imkani varca cok guzel olur bence,
ve yine guzel deri buradan da getirilebilir.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedCuma 12 Mart - 3:51

ben bır konusayım. ama ınce derı olursa sekil problemi olur kalın derı ıle yapmak lazım ya da derıyı baska bır malzemeye kaplatmak ve dıkıslemek Smile
http://www.boraeresici.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedC.tesi 13 Mart - 10:27

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedC.tesi 13 Mart - 10:40

valla ben alırım bundan ama cep saati için değil bir kaç saat sığar bunun içine 2 tane de kola taksam 4, 5 tane taşınabilir bunun ile geek
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedC.tesi 13 Mart - 10:42

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 10:37 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedC.tesi 13 Mart - 10:49

araya parça atsak yine mi olmaz ?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedPaz 14 Mart - 3:17

Dusmeye karsi zincir takarim, bir ucu saatte diger ucu kemer koprusunde diable
Hem takim elbise ile takarsam zaten bu alete ihtiyac olmaz ama spor bir kiyafetle cok keyifle takarim, hem de dusunsenize soooyle gostere gostere cikarir dugmesine basar kapagi acarim, saatin kac olduguna bakarim sonra hafifce egilip (zincir kisa ya o yuzden) saati kulagima dayar sesini dinlerim, sonra posetten kurma kolunu cikarir saati kurarim, sonra kolumdaki saatten saatin kac olduguna bakar cep saatimin ayarini da yaparim sonra soyle bir etrafa mustehzi tavirlarla bakar yerine koyarim.
Hatta saat bir de repetition ise bir de zil sesini cincinlatir sonra yerine koyarim diable
Hayatimda ilk defa saatimle etrafa hava atarim fumeur
deka

deka

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedPaz 14 Mart - 4:45

Watcher öyle zevkli anlatmışsın ki, sanki kendimi aynı şeyleri yapıyor sandım, banada bir cep saati aldıracaksınız sonunda fumeur , belki çelişkili olacak ama bu senaryoyu veya hayali okurken aklıma gelen birşeyi de söylemeden geçemiyeceğim, hani bir filmin bir sahnesinde filmin kahramanı (Cep telefonunun saati) karşısında müthiş dövüş ustasıyla karşı karşıyadır, dövüş ustası (mekanik cep saati olarak değerlendiriyorum) döğüş öncesi bütün maharetini sergiler,bütün hareketleri nakış gibi işler,bir sanatı bütün incelikleri ile sergiler,bir tarafdan ısınır, bir tarafdan karşı tarafa göz dağı verir, seyredenler der ki kahramanın işi bitdi, derken kahraman silahını çeker ve tek atışda işi bitirir, hissseden kıssa biz hava atacaz derken ve bu işlemi tabiri caizse 2 saatde yaparken elin adamı cep telefonundan saate bakmış ve gitmiştir, etrafda hava atacak kimse kalmamıştır,ama ne gam bu zevk sadece bize ait değil mi, gerisinin ne önemi var. by ben yinede cep saatini hiç üşenmeden çıkarıp bakmayı, hiç üşenmeden tıkır tıkır kurmayı tercih ederim,zaten ne demişler silah çıktı mertlik bozuldu,bu pilli veya dijital saatler içinde geçerli değil mi?
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedPaz 14 Mart - 4:50

.

watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedPaz 14 Mart - 5:18

Neden olmasin ki?
Bu sekil cep tel'i cok tasiniyor, muhtar da muhrunu boyle tasiyor, hatta seyahate filan gittigimizde bozuk paralar filan cuzdan koyacak cep olmayinca boyle tasinabiliyor, yine seyahatte gunluk ihtiyac olacak seyleri tasimak icin kocaman boyle kemere takilan cantalar da var, ben bi kere cep saati tasiyacak formulu buldum bile simdi sira deri cantacikta, soyle krokodil dundee tarzi eskimis cok iri taneli kroko deriden boyle bi cantacik, saat te ucunda eskimis bir zincirle bagli olarak icinde, ufff yeme de yaninda yat

Deka@
Ben de milletin cekip gidemeyecegi bir yerde atarim havami, mesela iki istasyon arasinin uzak oldugu sirada banliyo treninde ya da metroda filan guluyor
Bir yere de gidemezler, baslarini cevirip bakmama ihtimaline karsi da bir repetition oldu mu gormeseler bile duyarlar fumeur
deka

deka

MesajKonu: Geri: Cep saati taşımak için, çok güzel...   Cep saati taşımak için, çok güzel... Icon_minipostedPaz 14 Mart - 5:31

hehe, doğru ve yerinde bir seçim. ok1

Cep saati taşımak için, çok güzel...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Modena Watch - Plastik kordon için çok güzel bir site
» forum için duvar saati yapmaya ne dersiniz?
» Bu saati alacağım, bilgim olmadığı için yardım istiyorum !!
» Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)
» Forumun saati sıralı alıcı listesi, güncel liste için lütfen bu konuya bakın