Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)

+30
austun
customs
certus
selcuk
Azizim
peugeot206wrc
everywhere
propmatic
profurio
SEBA
Axiaziz
silver
ooomegaa
merih
cowboy
Relojero
crazyhours
yolgezer_7k
solestar
MrWrong
bizantolog
aaltindeger
barett
egunns
mustafasuren
Tolga
teng
borahan
deka
watcher
34 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
watcher
Admin
watcher

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Empty
MesajKonu: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 5:50

Arkadaslar buradan kayit olalim, ama lutfen sadece almak istedigimizi ve kac adet icin kayit olacagimizi yazalim, bunun disindaki sohbetlerimiz veya sorularimizi diger basliklarda veya yeni baslik acarak soralim.
Konuyla ilgisi olmayan mesajlar yazilirsa uzulerek silmek veya tasimak zorunda kalacagim.

Ben 5 adet icin kayit oluyorum.
http://www.turksaatforumu.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 5:53

Bende 1 adetle 2. sıraya yerleşeyim.
Ancak, bunları numaralı liste haline de dönüştürsek.
borahan
Admin
borahan

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 5:53

bende varım, 2 adet.

En son borahan tarafından Ptsi 11 Ocak - 19:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.boraeresici.com
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 6:19

bende 1 adet için varım
Tolga

Tolga

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 8:55

Merhaba benide 1 adet olarak listeye ekleyebilirsiniz.
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 11 Ocak - 10:33

mrb benide 1 tane eklerseniz sevinirim..
2 adet
Edith:aşağıdaki talep üzerine 2 adet olmuştur.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedSalı 12 Ocak - 0:27

bende; 1
barett

barett

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedSalı 12 Ocak - 2:01

bende, 1 adet.
aaltindeger

aaltindeger

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedSalı 12 Ocak - 2:14

1 adet, varım
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 0:21

Ben de varım 1 adet.
http://www.mekaniksaat.com
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPerş. 14 Ocak - 0:39

Ara toplam yaparsak,
1- Watcher 5 adet,
2- deka 1 adet,
3- borahan 2 adet,
4- teng 1 adet,
5- zakhaev 1 adet,
6- mustafasüren 2 adet,
7- egunns 1 adet,
8- barett 1 adet,
9- aaltindeğer 1 adet,
10- MrWrong 1 adet,
11- yolgezer_7k

Olmak üzere toplam şimdilik 17 adet, diğerleri eklendikçe zaman zaman ara toplam yapılacaktır.

En son deka tarafından Cuma 5 Şub. - 10:21 tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 15 Ocak - 22:20

Yaw yolgezer arkadasimizi unutmayalim o da bir yerlerde ben de varim demisti ama buraya yazmamis olabilir, yoksa onunla bulustugumuzda bu is olmaz dusuncesini degistirip ben de varim demisti.
MrWrong

MrWrong

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedSalı 19 Ocak - 7:02

Bende varım 1 adet.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedÇarş. 20 Ocak - 1:13

Listeyi kaçımamak için TALEP dışında buraya mesaj yazmazsak kargaşa oluşmadan listeyi daha net hale getirip takip edebiliriz, bir müddet sonra "talep" dışındaki mesajların silineceğinin bilinmesini isterim.
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 22 Ocak - 21:36

Beni mazur görün lütfen. Bankalara kredi borçlarımı bitirmeden bir şey almayacağım diye hatun kişiye söz vermiş bulundum.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 23 Ocak - 2:06

Mazur görelimde,bu proje hemen şimdi değil ki, daha alınacak epey yol var.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 23 Ocak - 10:44

Dostum, bence Bizantolog'u mazur gorelim,
Alici adet'i doldurmak zorunda degiliz, katilmak isteyen dostlar sayisina gore uretimi daha degisik yontem veya yerlerde de yaptirabilirim, bu saati yapacagiz, iki tane yapmak zorunda kalsak ta yine yapacagiz,
acele etmeyisim konunun iyice olgunlasmasini, saatin modelinin olgunlasmasini ve icimize sinecek hale gelmesini bekleyisim.

En son watcher tarafından Ptsi 25 Ocak - 0:00 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 23 Ocak - 11:39

ok.
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPaz 24 Ocak - 23:40

Admin: Edit
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPaz 24 Ocak - 23:57

Mehmetcim, nedenleri yazmana gerek yoktu bu nedenle bunlari editliyorum, kaldi ki henuz konunun odeme kismina gelmedik, o noktaya gelince bu konu halledilirdi,
Baska yazmayacagim, senin incinmen beni uzer.
bizantolog

bizantolog

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:09

Anlayışınıza ve ilginize teşekkür ederim.
solestar

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedPtsi 25 Ocak - 0:46

Mehmet abi ,sizi burada daha sık görmek isteriz Smile
Saygılar...
mustafasuren

mustafasuren

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 29 Ocak - 5:55

benim 2 oldu. new jersey deki arkadasima anlattim oda almak istiyor.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 29 Ocak - 5:59

ok.talebi,yukarıdaki listeyi ve ara toplamı güncelledim.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:20

mr wrong yok listende?
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:24

Şimdi var fumeur
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:45

Bence sen yolgezer kardesimi de yaz, ben ona kefilim eger almazsa ben odeyecegim
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:46

ona pm den sordum, cevap gelmedi, yine yazayım mı?
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 5:59

Sen yine de onu yaz derim, tanidigim kadariyla konuya o kadar supheci yaklasiyor ki guzel birsey olacagi icin kacirmasin istiyorum.
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 7:53

Merhaba; Öncelikle Mete ağabey; iyi niyetiniz için çok teşekkürler. Ama ben para biriktirmye başladım çoktan. Sanırım burada biraz karışıklık oldu, sebebi benim özür dilerim. Ben gelen kutumu göremiyorum Deka ağabeyin mesajını görmedim, aslında daha hala görmedim. Mesajlara nereden bakıyoruz? İkinci konuda benim forumun saatinin güzelliği ile ilgili asla şüphem yok; aslında güzel olması çok da önemli değil, çünkü ben ona diğer aldığım saatler gibi bakmıyorum, o bir hatıra olacak, bu gün hep birlikteyiz ama yarın (10 sene sonra mesela) olamayabiliriz, her baktığımda bana burayı ve sizleri ve bu günlerimi hatırlatacak bir şey gözüyle bakıyorum. O yüzden her ne koşulda olursa olsun ben bu projenin içindeyim. Eğer proje tamamlandığında çok büyük bir aksilik olmazsa o saatlerden bir tane almak istiyorum. Hatta eğer rezervasyon varsa 007'yi ( Antalya).Bir de şunu açıklamak istedim, ben Deniz ağabeyin mesajını görmedim ama bu başlığı takip ediyordum, niye cevap yazmadın madem diye sorabilirsiniz, geçen haftalarda Deniz ağabey liste yapalım deyince ilk ben yazmıştım, hatta Mete ağabeye de hazırlıklara başlıyorum demiştim ve başladım. Bu mesajı attım diye tekrardan yazmadım. Yoksa asla bir şüphem yok, beni en çok heyecanlandıran şeylerden birisi de bu proje. Hatam olduysa kusuruma bakmayın.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 8:20

mehmetcim ben biliyordum sen merak etme, bu saatten senin bir tane mutlaka olmasi gerekiyor, sirkecideki sohbetimiz hep aklimda Very Happy

Gelen kutusu yukarida saat kulesi resminin altindaki menude mesajlar butonu, eger okumadigin mesaj varsa zaten gri olan renk kirmiziya donusmustur.

En son watcher tarafından Cuma 5 Şub. - 8:55 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 8:47

Hehe, ağebey ben Mehmet; Very Happy Benimde aklımda Sirkeci'deki sohbetimiz, bence de mutlaka birtane olmalı.Pm'i şimdi gördüm ama yeni mesaj gelince orada sadece yeni yazıyor, yani altında mesaj olduğunu bilmeyince göremedim ben. Bu arada diğer konudan baktım sayıyı 50'ye düşürmüşsünüz, bu saate yakın bir zamanda kavuşacağımız anlamına gelir mi? Wink
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 9:01

Duzelttim :oops: ozur dilerim yaw galiba yaslandikca vs vs yaniii ben var yaaaaa boyleeee sahin gibi gozleeer, bilgisayar gibi hafizaaa yani bir zamanlar vieux

Tabi zaten 300 adet ilk kontaktaydi, daha sonra gelismeler ile bu sayiyi 50'ye dusurduk, ustelik alinmayanlar icin de alabilecek birileri var, eger hepsini forum almaz ise daha sonra bu saati vitrindeki fiyati ile gordugumuzde almayanlara epey guleriz artik.
Saati oldukca hizli yapabiliriz ama biraz arkadaslara maddi durumu ayarlamak icin zaman vermek lazim diye dusunuyorum, saatin teslimatlarina eger bir aksilik olmaz ise temmuzda baslar agustosta kapatiriz gibi dusunuyorum.
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 9:16

Estağfirullah ağabey. Foruma her geçen gün yeni arkadaşlar ekleniyor. Onlardan da almak isteyenler çıkacaktır. Ağabey bir de ödemeyi nasıl yapacağız, ne zaman saatler üretilirken mi yoksa satın alırken mi? Eğer soruları daha önce anlattıysanız kusura bakmayın, ya da başlık burası değilse; benim haziran gibi okulum bitiyor ve sonrası için tam bir belirsizlik söz konusu, o arada bir şeyler kaçırmayayım diye soruyorum.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 9:19

Bu henuz tam belirli degil pazarlik surmekte Very Happy
yolgezer_7k

yolgezer_7k

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 9:28

Tamam ağbey, inşallah bütün arkadaşlara uyacak şekilde en kısa zamanda ve uygun şekilde olur. Heyecanla takip edeceğim.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 10:22

İşlem tamam, yolgezer de eklendi, toplamda 17 adet oldu, bu arada ertay almıyor mu, onun adını görmedimde merak etdim. Rolling Eyes
Güncel listeyi ve ara toplamı görünsün diye buraya kopyalayacak olursak,aşağıdaki gibidir.

Ara toplam yaparsak,
1- Watcher 5 adet,
2- deka 1 adet,
3- borahan 2 adet,
4- teng 1 adet,
5- zakhaev 1 adet,
6- mustafasüren 2 adet,
7- egunns 1 adet,
8- barett 1 adet,
9- aaltindeğer 1 adet,
10- MrWrong 1 adet,
11- yolgezer_7k 1 adet,
12-crazyhours 1 adet,
13-Relojero, 1 adet,
14-ertay, 1 adet,
15-cowboy, 1 adet,

Olmak üzere toplam şimdilik 21 adet, diğerleri eklendikçe zaman zaman ara toplam yapılacaktır.

En son deka tarafından Cuma 5 Şub. - 21:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
crazyhours

crazyhours

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 10:32

+1 tane bende isterem (saatin taslak planı nerede idi ki göremedim )
teng

teng

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 10:32

Ertay almaycak ?? şaşarım! taklit Omega alıyorda hakiki saat mi almayacak ? hahaha

(Napim Ertay dayanamadım senin Omega'ya kaç aydır bulaşmamıştık diable )
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 10:36

İşlem tamam, crazyhours da eklendi.Toplam sayı 18 ok1 ,
ertayı bekliyoruz. by, tabi diğer arkadaşları da. ok1
Relojero

Relojero

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 11:06

Benide 1 adet için kayıt edebilirsiniz. Fiyat belirlendikten sonra duruma göre 2 adet olabilir.
Selamlar
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 12:56

Ertay alacak en az bir tane, bana soyledi.
cowboy

cowboy

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 19:37

Beni de ekleyebilirsiniz listeye...İnşallah iş bulabilirim saat hazır olana kadar Very Happy Bu arada saniyenin nerede olacağı için oylama yapılacak mı? Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 21:30

İşlem tamam, yeni arkadaşlarda eklendi, toplamda 24 adet oldu,güncel listeyi ve ara toplamı görünsün diye tekrar buraya kopyalayacak olursak,aşağıdaki gibidir.

Ara toplam yaparsak,

1- Watcher 5 adet,
2- deka 1 adet,
3- borahan 2 adet,
4- teng 1 adet,
5- zakhaev 1 adet,
6- mustafasüren 2 adet,
7- egunns 1 adet,
8- barett 1 adet,
9- aaltindeğer 1 adet,
10- MrWrong 1 adet,
11- yolgezer_7k 1 adet,
12-crazyhours 1 adet,
13-Relojero, 1 adet,
14-ertay, 1 adet,
15-cowboy, 1 adet,
16-merih, 1 adet,
17-silver, 1 adet,
18-ooomegaa, 1 adet,

Olmak üzere toplam şimdilik 24 adet, diğerleri eklendikçe zaman zaman ara toplam yapılacaktır.

En son deka tarafından C.tesi 6 Şub. - 11:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
merih

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 21:56

Bir tane de benden.
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedCuma 5 Şub. - 22:04

İşlem tamam, toplam 22 olduk. ok1
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 6:23

Silverden pm aldim o da talip Very Happy
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 6:30

Ekledim, güncel.
ooomegaa

ooomegaa

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 6:57

şimdilik 1tane... Smile
deka

deka

MesajKonu: Geri: Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)   Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur) Icon_minipostedC.tesi 6 Şub. - 7:12

İşlem tamam, en son yukarıdaki liste güncellenmiştir, toplam 24 olduk. ok1

Forumun saati icin kayıtları buradan yapalım (kontenjan dolmuştur)
1 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Forumun saati sıralı alıcı listesi, güncel liste için lütfen bu konuya bakın
» Forumun saatine yedek üye kaydını burada yapalım
» Forumun kendi saati
» Cep saati taşımak için, çok güzel...
» forum için duvar saati yapmaya ne dersiniz?