Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Araba koleksiyonu...

+2
M.Ali Sade
parabellum p08
6 posters
YazarMesaj
parabellum p08

parabellum p08

Araba koleksiyonu... Empty
MesajKonu: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedSalı 16 Mart - 22:03

Aaah hocam ah nerde, oyuncağını ancak yapabiliyoruz. Baktım ki koleksiyonunu yapabilecek kadar zengin olamadım, dedim ki bari oyuncak modellerini toplarım. Hem de uşağa oyuncak olur ilerde. O da bir şaşırdı, bir şaşırdı. Bakın aşağıda " Baba senden korkulur valla, abaaoouuvv " derken görülüyor.

Araba koleksiyonu... Dsc03307s

Şimdi de arabalar gelsin bakalım
M.Ali Sade

M.Ali Sade

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedSalı 16 Mart - 23:05

Maşallah,Allah şansını bahtını açık etsin.Çok sevimli,adı ne?
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedSalı 16 Mart - 23:48

Adı Özge'dir amcası. 2,5 adet de dişi var. Yiyeceğini oraya denk getirip ısırmaya çalışıyor, Salı günü de doğum günü. Koleksiyon fotoğrafını ekleyemedim bir türlü, tekrar deneyeceğim.

Araba koleksiyonu... 95407457
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 2:34

Araba koleksiyonu... Snv81448

En sonunda atabildim şükür. Kimbilir belki bu koleksiyonu, gerçekleriyle yaparım, ne dersiniz?
krytime

krytime

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 8:40

Parabellum Chevy ler çok güzel. Gerçeklerine de en kısa zaman da sahip olmanızı dilerim.
fate

fate

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 8:55

Maşallah kızınız çok sevimli. Tombik tombik Very Happy Allah bağışlasın.

Arabaların siyah olanından bende vardı. 57 idi sanırım ama tam emin olamadım şimdi. Baya geçti aradan.
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 9:55

özge bebek feci tatlı maşallah, allah analı babalı büyütsün talihi güzel olsun..

arabalar 1/43 mü 1/72 mi ?....bende çok özel model oldukça 1/18 alıyorum...ama feci cep yakıcı bir hobby, saat maat hikaye yanında...geçen hafta 2 tane 1/18 sattım, yeni çıkacak minichamps SLS amg ye kaynak yaratmam lazım Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 10:09

size siyah okumu gösteriyim 1947 adet limitli, full detay Smile
612 Scaglietti, Ferrari

[img]Araba koleksiyonu... 21kf2gm[/img]
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 20:25

krytime demiş ki:
Parabellum Chevy ler çok güzel. Gerçeklerine de en kısa zaman da sahip olmanızı dilerim.

Teşekkür ederim, Krytime. Bir tane olsa o da yetecek. 1957 Chevy Belair benim için çok özeldir. Hele de elma şekeri kırmızısı yada cehennem turuncusu diye geçen renkler, beni arabamdan soğutuyor neredeyse. İnşallah bütün arkadaşlarımızın dilekleri, gönüllerince gerçekleşir.
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 20:37

fate demiş ki:
Maşallah kızınız çok sevimli. Tombik tombik Very Happy Allah bağışlasın.

Arabaların siyah olanından bende vardı. 57 idi sanırım ama tam emin olamadım şimdi. Baya geçti aradan.

Teşekkürler Fate, evet 57, kırmızısıda siyahı da. Kızımı, dün, bordo Suburban'ı ısırmaya çalışırken yakaladım. Galiba bir süre uzak tutmam gerekecek.
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 20:50

egunns demiş ki:
özge bebek feci tatlı maşallah, allah analı babalı büyütsün talihi güzel olsun..

arabalar 1/43 mü 1/72 mi ?....bende çok özel model oldukça 1/18 alıyorum...ama feci cep yakıcı bir hobby, saat maat hikaye yanında...geçen hafta 2 tane 1/18 sattım, yeni çıkacak minichamps SLS amg ye kaynak yaratmam lazım Smile

Çok teşekkürler Egunns, bir de yemek fotosunu da atayıım mı?

Araba koleksiyonu... Fotoraf0100u

Oranlara gelince, kırmızı ve siyah Chevyler, 1/40, Wolksvagen Bus 1/32, Corvette 1/34, Suburban 1/36, tosbağğa 1/32, cadillac ise 1/meçhul ( yazmıyor da )

Rolling Eyes
haspirin

haspirin

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 22:51

Çok tatlı Allah bağışlasın.
parabellum p08

parabellum p08

MesajKonu: Geri: Araba koleksiyonu...   Araba koleksiyonu... Icon_minipostedÇarş. 17 Mart - 22:57

Teşekkürler Haspirin, Allah her isteyene nasip etsin inşallah.

Araba koleksiyonu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Model Araba Meraklıları
» telefon kartı koleksiyonu
» DVD ve VCD film koleksiyonu...
» 165. Yıl A.Lange koleksiyonu
» DeWitt Atatürk Koleksiyonu