Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...

+2
silver
Valjoux
6 posters
YazarMesaj
Valjoux

Valjoux

Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Empty
MesajKonu: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 2:29

10.Nisan Tarihli köşesinde Mehmet Ali Birand konuyla ilgili açıklama getirmiş;

"Saat sponsorum yok (!)
Etrafta garip bir söylenti var. Hatta bazı köşe yazarları dahi buna inanmış ve yazı yazmışlar. Buna göre benim saat sponsorum varmış. Onlardan para alıp ekranda saatlerini gösteriyormuşum.
Hoppalaaa...
Nereden çıktığını anlayamadım. Zira külliyen uydurma bir söylenti. Ne sponsorum var, ne de ekranda saat reklamı yapıyorum. Bilen varsa, bana da söylesin. Ekranda herkesin bir duruşu vardır. Benimki de elini kolunu kullanan bir duruş. Ne yapayım bilemiyorum, acaba saatimin üstüne bant mı kapatayım veya ekrana saatli çıkmamayı mı tercih edeyim. Emin olun bıktım bu abuk sabuk dedikodulardan."
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 4:32

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 9:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Valjoux

Valjoux

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 4:53

silver

silver

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 7:33

Ben hiç beğenmiyorum saatlerini, kafası kadar saatler takıyor, komik görünüyor, hatta koca kafalarda da dalga geçmişlerdi koluna duvar saati gibi birşey koymuşlardı Smile
egunns

egunns

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 11:16

bencede bu adamın saat zevki Tırt
MortingenStrasse

MortingenStrasse

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedC.tesi 10 Nis. - 12:00

Ben de beğenmiyorum, büyük saat iyidir kraldır anlayışı var Birand'da ama.
watcher
Admin
watcher

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 0:57

Boylesine kocaman saatler artik demode olmaya basladi,
sokak danscisi zencilerden baska bir de birand'ta bu merak var kahkaha2
http://www.turksaatforumu.com
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 3:42

.

En son katil balina tarafından Perş. 9 Eyl. - 9:26 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
silver

silver

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 6:37

Koluna duvar saati takanlara ben "amele" diyorum kısaca Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 7:57

.

silver

silver

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 8:20

bilek inceyse genelde sırıtan saatler 44-45+ saatler oluyor

big plot çok güzel ama onu taşımak için bilek gerekiyor ne yazık ki, yoksa amele mode on Smile

bileğin 7.5" üstündeyse bir derece kurtarır Smile
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPaz 11 Nis. - 9:55

.

ahmettombak

ahmettombak

MesajKonu: Geri: Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...   Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması... Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 7:56

Ameleyiz ama para bizde mode on yapiyor arkadaslar bize de bakmak kaliyor. Keske ben de amele olsam da 15 bin dolar saate gomsem Smile Insaat sektorundeyim ama daha amele statusune erisemedim Smile

Mehmet Ali Birand'tan Saat Açıklaması...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» omega bir saat üzerinde yazılanların açıklaması
» Platform aciklamasi
» Mehmet Ali Birand' in saati hangi marka?
» Mehmet Aycı'nın yeni kitabı hakkında
» Saat&Saat firmasının Hamilton markasını konumlandırma yanlışlığı