Türk Saatforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saat Forumu-www.turksaatforumu.com - Saatlerin Hyde park'ı-Saat Sohbeti

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fotoğraf albümü

2 posters
YazarMesaj
parabellum p08

parabellum p08

Fotoğraf albümü Empty
MesajKonu: Fotoğraf albümü   Fotoğraf albümü Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 0:13

Arkadaşlar, şöyle bir şey nasıl olur? Burada bir albümümüz olsa.Fotoğraflarla birlikte, özgeçmiş ve hobilerden oluşan, hepimizin bir sayfası olsa. Yeni katılanlar bunları inceleyip, bu ortamın nasıl bir yer olduğunu kendi görerek anlasa fena mı olur? Hem bir arşiv olmuş olur hem de bazı bilgiler otomatik olarak edinileceğinden, birbirimize hitap şeklimizden, esprilerimize kadar herşeyi daha bilinçli ve doğru tespitlerle yapmış oluruz, ne dersiniz?
watcher
Admin
watcher

Fotoğraf albümü Empty
MesajKonu: Geri: Fotoğraf albümü   Fotoğraf albümü Icon_minipostedPtsi 19 Nis. - 3:17

Ben bu gorusunuze pek katilamayacagim.
Benim icin sorun yok, ama bircok diger arkadasimizin kimliklerinin ve ozel hayatlarinin bir bolumunun direk acikta olmasi pek hoslarina gitmeyebilir.
Uyeler aslinda ozgurler, isteyen tanisma bolumunde kendisinden bahsediyor, bunu da istedigi kadariyla yapiyor, daha fazlasini istemek biraz zorlama olur bu da internet ruhuna da uymayabilir ama isteyen yine birbiriyle pm ile zaten iliski kuruyor diye biliyorum.
http://www.turksaatforumu.com

Fotoğraf albümü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fotoğraf çekim teknikleri ve fotoğraf makineleri
» Saat fotoğraf yorum
» İlginç tasarımlar (çok sayıda fotoğraf)